Rozšířené hledání} Informace o členství Kontaktní informace Seznam uživatelů Kalendář Spřátelené weby Honda-club.cz Přihlásit se k emailu
[1]
Linka Uživatelské skupiny Linka Galerie avatarů Linka Kdo je online Linka
Linka Jak se stát členem klubu Linka Stáhnout stanovy sdružení Linka Výhody pro členy klubu Linka
  Obsah fóra Honda-club.cz   
Vše o Accord 8G
Fórum: Pokec o autech
Zobrazit příspěvky z předchozích:
 Řadit příspěvky dle: 
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 99, 100, 101, 102  Další 
Zaslat odpověď

Strana 100 z 102
Carlos66 je teď offline  Carlos66
1 háčko
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 19.2.2020 , 9:59   Citovat  

andrejfff napsal:
zdravim nasli ste niekde servisny manual na 8g ? Dik

Servisní ne, mám jen manuál k obsluze.
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
RIZ3K9 je teď offline  RIZ3K9
4 háčka
PříspěvekZaslal: 19.2.2020 , 11:43  Naposledy upravil RIZ3K9 dne 19.2.2020 , 17:36, celkově upraveno 1 krát. Citovat  

andrejfff napsal:
zdravim nasli ste niekde servisny manual na 8g ? Dik

Servisní manuál se mi bohužel nikdy nepovedlo najít a to jsem z netu vyšťoural ledacos. Neplést s uživatelskou příručkou, těch je na netu dost i v češtině. Jediný co je dostupný, je servisní manuál na Acuru TSX 09. Vzhledem k tomu, že bude 90% věcí stejných s A8g tak je použitelný. V odkaze balíček servisního manuálu Acura TSX a uživatelského manuálu A8g.

Service TSX09 EN, USER A8g CZ - ulozto.cz
   Návrat  
POG je teď offline  POG
1 háčko
PříspěvekZaslal: 19.2.2020 , 12:57   Citovat  

Carlos66 napsal:
Vzal bych z Vejprnic, auto přivezené z Dánska !!!

A to je které Velmi šťastný

Jinak zná někdo tuhle firmu...?psal jsem jim ohledně toho auta(1 inzerát) a přišla tahle odpověď...

Screenshot_20200219-145407738_1.jpg

Zobrazení obrázku v plné velikosti.
Screenshot_20200219-145407738_1.jpg, 208.7 kB
   Návrat  
Jenda.4g je teď offline  Jenda.4g
PříspěvekZaslal: 19.2.2020 , 20:20   Citovat  

Ahoj, možná to sem nepatří, ale přesto se tady zkusím zeptat. Co si myslíte o A8G, 2.0 v plynu (systém Magic)? Přesněji je to tenhle kus - tudy odkaz
   Návrat  
4 háčka
PříspěvekZaslal: 20.2.2020 , 11:50   Citovat  

POG napsal:
A to je které Velmi šťastný

Jinak zná někdo tuhle firmu...?psal jsem jim ohledně toho auta(1 inzerát) a přišla tahle odpověď...

Neznám, ale ten jejich systém nemá chybu, aneb jak anulovat všechny podnikatelský rizika a vyhnout se zodpovědnosti za auto Velmi šťastný Velmi šťastný

Edit: zminuje tam, že už to dělají takhle 20 let a přitom ta firma vznikla 11.2.2019 Velmi šťastný
   Návrat  
POG je teď offline  POG
1 háčko
PříspěvekZaslal: 20.2.2020 , 17:01   Citovat  

RIZ3K9 napsal:
Neznám, ale ten jejich systém nemá chybu, aneb jak anulovat všechny podnikatelský rizika a vyhnout se zodpovědnosti za auto Velmi šťastný Velmi šťastný

Edit: zminuje tam, že už to dělají takhle 20 let a přitom ta firma vznikla 11.2.2019 Velmi šťastný

uz dle chovani a prezentace jsem tuhle moznost zavrhnul....prostrednika nepotrebuji,to si auto muzu dovest sam a usetrit penize,popripade to dam radeji 10 tis nejakemu Hondari ,ktery by jel semnou za vyuziti jeho casu, sluzeb. sopťa sopťa sopťa sopťa
zitra jdu podivat na tudy odkaz
   Návrat  
Infidel je teď offline  Infidel
PříspěvekZaslal: 21.2.2020 , 15:15   Citovat  

Zdravím vespolek, jsem čerstvým majitelem A8G a zajímalo by mne, kde berete jednoduše náhradní díly?
Jde mi například o výfukovou soustavu, protože tady je nejvíc vidět stáří auta a google v tomhle moc vstřícný není. Stejně tak ramena náprav, poloosy apodobně. Něco jsem našel na ebay, ale to není uplně to pravé a ani ne moc komfortní nakupování, to jde o tak jediněčné auto?
Jaké máte zkušenosti s běžně opotřebovávanými díly?
Díky za info.

Já jen ať vím, co mne čeká, protože vím, že tohle auto hned tak z baráku nepůjde Úsměv H+
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Peter_spx je teď offline  Peter_spx
PříspěvekZaslal: 22.2.2020 , 10:43   Citovat  

Infidel napsal:
Zdravím vespolek, jsem čerstvým majitelem A8G a zajímalo by mne, kde berete jednoduše náhradní díly?
Jde mi například o výfukovou soustavu, protože tady je nejvíc vidět stáří auta a google v tomhle moc vstřícný není. Stejně tak ramena náprav, poloosy apodobně. Něco jsem našel na ebay, ale to není uplně to pravé a ani ne moc komfortní nakupování, to jde o tak jediněčné auto?
Díky za info.

Já jen ať vím, co mne čeká, protože vím, že tohle auto hned tak z baráku nepůjde Úsměv H+

Ja v Honde Trinec.
Nieco som tiez kupoval v tudy odkaz
   Návrat  
jirkasnoopy je teď offline  jirkasnoopy
PříspěvekZaslal: 24.2.2020 , 9:17   Citovat  

Zdravím, omylem jsem ti trochu poškodil práh. Když jsem na to koukal, tak je myslím spojený i se zadním blatníkem? Dá se to nějak rozebrat a vyměnit? Osobně doufám, že to půjde vytáhnout, ale stejně se to bude muset nějak sundat, děkuji za info.
   Návrat  
MSX je teď offline  MSX
2 háčka
PříspěvekZaslal: 28.2.2020 , 18:50   Citovat  

Infidel napsal:
Díky za info.

Asi záleží co. U některých dílu se nevyplatí šetřit, a je dobré občas navštívit servis od Hondy. Teď jsi měl šanci u Honda kampaně proklepnout si auto a využít i zajímavé ceny. Já Kampaň využiji příští rok na výfuk u 2,4 takže už začínám odkládat peníze HaHaaa
   Návrat  
needs je teď offline  needs
1 háčko
PříspěvekZaslal: 1.3.2020 , 20:37   Citovat  

Věděl by někdo kombinaci o kterou prohlídku čeho se jedná? V manuálu je nic moc. Díky.

20200301_112400.jpg

20200301_112400.jpg, 1.9 MB

57116386_10214172858424884_2593878638663303168_o.jpg

57116386_10214172858424884_2593878638663303168_o.jpg, 329.42 kB
   Návrat  
2bep je teď offline  2bep
4 háčka
Členství: Gold
PříspěvekZaslal: 1.3.2020 , 21:11   Citovat  

Servis A a Servis B. Lhůta vyprší za 11 dní to mi hlava nebere
   Návrat  
Carlos66 je teď offline  Carlos66
1 háčko
PříspěvekZaslal: 2.3.2020 , 9:36   Citovat  

needs napsal:
Věděl by někdo kombinaci o kterou prohlídku čeho se jedná? V manuálu je nic moc. Díky.

Vždyť to tam máš jasně vypsaný: za 11 dní servis A (Výměna oleje) a B (jedenáct Kontrol a jedna Zkušební jízda)

sopťa sopťa
   Návrat  
PříspěvekZaslal: 2.3.2020 , 10:44   Citovat  

MSX napsal:
Asi záleží co. U některých dílu se nevyplatí šetřit, a je dobré občas navštívit servis od Hondy. Teď jsi měl šanci u Honda kampaně proklepnout si auto a využít i zajímavé ceny. Já Kampaň využiji příští rok na výfuk u 2,4 takže už začínám odkládat peníze HaHaaa

No auto mám po prohlídce a velkém servisu,prohlídku nepotřebuji. Jde mi o případné závady, co se můžou objevit během provozu, například prvky nápravy, části brzd atd... Nikde jsem nenašel web, kde by se daly tyto součásti nakoupit. Dají se např, objednat součásti přímo u autorizovaných servisů, nebo je u nich nutné provést i opravu/výměnu dílů?

A ještě takový dotaz, má accord někde schránku na lékárničku/trojůhelník? Nikde jsem nic nenašel, konkurence většinou na tyhle věci myslí. Díky
   Návrat  
iNtEgRaCZ je teď offline  iNtEgRaCZ
1 háčko
PříspěvekZaslal: 2.3.2020 , 12:54   Citovat  

jak s nápravou netuším ale brzdy (desticky, kotouce, pistky, gumicky) koupit jdou - bohuzel meumim rict kde, resi fachman tady u HK Mrk Vetsinu urcite sezenes v kellyne, neco mozna jinde. Pokud ti nevadi dily z jinyho auta pak doporucuju vyuzit sluzeb Karla Majora v Bošovicích (autodilyhonda.cz).

lekarnicku mam v sedanu chycenou pod "gumou od trenek" co je mezi PZ podbehem a PZ svetlem. trojuhelnik se vleze do polysteroneveho vyrezu hned pod hranou kufru, je na to v podlazce "samostatny" deklik, neni nutny zvednout celou podlazku. dokonce tam jsou i sponky s popruhem. trochu blbe se tam leze, kdyz mas v kufru gumovou vanu
   Návrat  
1 háčko
PříspěvekZaslal: 2.3.2020 , 19:18   Citovat  

Carlos66 napsal:
Vždyť to tam máš jasně vypsaný: za 11 dní servis A (Výměna oleje) a B (jedenáct Kontrol a jedna Zkušební jízda)

sopťa sopťa

Jasně napsaný znamená 11 dní atd Velmi šťastný Těch 11 jsem nevěděl co znamená.
   Návrat  
PříspěvekZaslal: 3.3.2020 , 7:14   Citovat  

iNtEgRaCZ napsal:
jak s nápravou netuším ale brzdy (desticky, kotouce, pistky, gumicky) koupit jdou - bohuzel meumim rict kde, resi fachman tady u HK Mrk Vetsinu urcite sezenes v kellyne, neco mozna jinde. Pokud ti nevadi dily z jinyho auta pak doporucuju vyuzit sluzeb Karla Majora v Bošovicích (autodilyhonda.cz).

lekarnicku mam v sedanu chycenou pod "gumou od trenek" co je mezi PZ podbehem a PZ svetlem. trojuhelnik se vleze do polysteroneveho vyrezu hned pod hranou kufru, je na to v podlazce "samostatny" deklik, neni nutny zvednout celou podlazku. dokonce tam jsou i sponky s popruhem. trochu blbe se tam leze, kdyz mas v kufru gumovou vanu

Hmm, tak to autokelly mně nenapadlo, mají tam dost věcí na základní údržbu. Díky za tip. Snad to nebudu dlouho potřebovat Úsměv

Ještě připojím dotaz, jestli jste někdo řešili antikorozní ochranu podvozku? Jakým způsobem se tohle provádí? Nějaký nástřik?
   Návrat  
1 háčko
PříspěvekZaslal: 3.3.2020 , 9:49   Citovat  

needs napsal:
Jasně napsaný znamená 11 dní atd Velmi šťastný Těch 11 jsem nevěděl co znamená.

tady se to dokonce samo prepina, kdyz sviti dole slunce/mesic tak to jsou dny, pokud do danyho intervalu zbyva min kilometru nez dni podle aktualniho najezdu (jednotka si upravuje intervaly i podle stylu jizdy Mrk VTEC ) pak je ukazano pocet zbyvajicich kilometru do servisniho intervalu. Je to docela pekny a funkcni reseni (narozdil treba od nissanu/infiniti)
   Návrat  
1 háčko
PříspěvekZaslal: 3.3.2020 , 10:27   Citovat  

Infidel napsal:

Ještě připojím dotaz, jestli jste někdo řešili antikorozní ochranu podvozku? Jakým způsobem se tohle provádí? Nějaký nástřik?

zalezi jak moc uz je spodek chyceny. pokud je to jeste v pohode, tak jsou nastriky voskem ve spreji. Bohuzel plati stejne jako minule, resi u me nekdo jiny. V pripade ze uz je videt zrzava, pak nejlepsi je sundat, opiskovat, nastrik komaxitem a pripadne dovystrikat dutiny voskem.
   Návrat  
POG je teď offline  POG
1 háčko
PříspěvekZaslal: 14.3.2020 , 21:51   Citovat  

Mám trošku blbý dotaz. Telefon se mi podařilo vcelku v pohodě spárovat s vozidlem přes bluetooth a na hovory funguje v pohodě,ale co hudba? Jak jí můžu pustit? cože cože ?
   Návrat  
1 háčko
PříspěvekZaslal: 15.3.2020 , 1:08   Citovat  

Accord 8g umi pouze Handsfree profil, na muziku musi byt napriklad A2DP apod. Prelozeno do obecne češtiny, muziku si v accu pres bluetooth nepustis... jedine BT recevier do aux.
   Návrat  
4 háčka
PříspěvekZaslal: 15.3.2020 , 10:46   Citovat  

Acura TSX 09 přehrávat muziku umí, zase nás evropany ošulili HaHaaa
   Návrat  
POG je teď offline  POG
1 háčko
PříspěvekZaslal: 15.3.2020 , 23:53   Citovat  

iNtEgRaCZ napsal:
Accord 8g umi pouze Handsfree profil, na muziku musi byt napriklad A2DP apod. Prelozeno do obecne češtiny, muziku si v accu pres bluetooth nepustis... jedine BT recevier do aux.

hmmm najivne jsem si myslel,ze to osulim kabelem pres aux 3,5 jack a 3,5 jack a ono nic.... zmatenej nejaky tip na ten BT recevier? to mi hlava nebere
   Návrat  
1 háčko
PříspěvekZaslal: 16.3.2020 , 10:05   Citovat  

koupil jsem tenhle jednoucelovy, jednoduchy, delajici presne to co ma a nic jinyho. Podporuje jen profil hudby a ne handsfree takze se netriska s autem, kdyz jsou pripojeny oba
   Návrat  
4 háčka
PříspěvekZaslal: 16.3.2020 , 17:27   Citovat  

POG napsal:
hmmm najivne jsem si myslel,ze to osulim kabelem pres aux 3,5 jack a 3,5 jack a ono nic.... zmatenej nejaky tip na ten BT recevier? to mi hlava nebere

Jakože 3,5mm jack propojovací kabel, kde dáš jeden konec do telefonu a druhý do Aux vstupu v loketce ti nefunguje.?
   Návrat  
1 háčko
PříspěvekZaslal: 27.3.2020 , 10:03   Citovat  

Takto přehrávám z mobilu v accordu dlouho a zvuk super.Nekdo ma občas akorát problém s propojením nebo přehrávačem v telefonu.
   Návrat  
4 háčka
PříspěvekZaslal: 27.3.2020 , 10:28   Citovat  

Já taky nikdy neměl problém a to jsem měl různé telefony Sony, Samsung, Nokia, Xiaomi ... a spolu s přehrávačem Onkyo přehrávající .flac jde ten "slavný" sound celkem doladit i na zvuk (hlavně s telefonama Samsung). Dle mě problém být ani nemůže, protože Aux je čistě analogový bez nějaký datových věcí co se týče komunikace telefon vs auto.
   Návrat  
MSX je teď offline  MSX
2 háčka
PříspěvekZaslal: 27.3.2020 , 20:39   Citovat  

Infidel napsal:
No auto mám po prohlídce a velkém servisu,prohlídku nepotřebuji. Jde mi o případné závady, co se můžou objevit během provozu, například prvky nápravy, části brzd atd... Nikde jsem nenašel web, kde by se daly tyto součásti nakoupit. Dají se např, objednat součásti přímo u autorizovaných servisů, nebo je u nich nutné provést i opravu/výměnu dílů?

A ještě takový dotaz, má accord někde schránku na lékárničku/trojůhelník? Nikde jsem nic nenašel, konkurence většinou na tyhle věci myslí. Díky

Já originální díly kupuji přímo u Hondy. Tady si najdeš přesně co potřebuješ www.parts-honda.uk, přes jakéhokoli dealera Honda objednáš a hotovo. Namontuješ si to sám, nebo ti to udělají v Hondě, případně nějaký jiný mechoš.
Brzdy jsem vyzkoušel objednat na www.autodoc.cz. Kupoval jsem tam komplet od Textar (žádne kopie!) Konečně mi auto brzdí jak má.
Nedávno jsem měnil kufrové vzpěry el. dveří. Chtěl jsem špekulovat s druhovýrobou a nakonec jsem využil kampaně, tak jsem pořídil originál za 6t.
Jinak mě zatím auto poslouchá. Takže nic velkého mě z oprav nepotkalo, pouze klasický servis. A pro zichr jsem si nechal udělat dutiny, a spodek auta.
Je spousta možností, ale autokely to snad ne
   Návrat  
Adlok je teď offline  Adlok
PříspěvekZaslal: 27.3.2020 , 22:29   Citovat  

MSX napsal:
Já originální díly kupuji přímo u Hondy. Tady si najdeš přesně co potřebuješ www.parts-honda.uk, přes jakéhokoli dealera Honda objednáš a hotovo. Namontuješ si to sám, nebo ti to udělají v Hondě, případně nějaký jiný mechoš.
Brzdy jsem vyzkoušel objednat na www.autodoc.cz. Kupoval jsem tam komplet od Textar (žádne kopie!) Konečně mi auto brzdí jak má.
Nedávno jsem měnil kufrové vzpěry el. dveří. Chtěl jsem špekulovat s druhovýrobou a nakonec jsem využil kampaně, tak jsem pořídil originál za 6t.
Jinak mě zatím auto poslouchá. Takže nic velkého mě z oprav nepotkalo, pouze klasický servis. A pro zichr jsem si nechal udělat dutiny, a spodek auta.
Je spousta možností, ale autokely to snad ne

Ahoj, kde sis nechal dělat nástřik podvozku a dutin? Taky o tom uvažuju. A kolik tě to vyšlo? Úsměv Zatím jsem si našel nějakého týpka na vsetínsku za 7000 nebo autosklo Daro za 4000, zhruba...

Jinak - máte někdo dobré recenze či doporučení na nějaké další servisy/osoby, které nástřiky dělají? Ideálně Zlínský kraj, Morava...
   Návrat  
renda4 je teď offline  renda4
1 háčko
PříspěvekZaslal: 28.3.2020 , 11:06   Citovat  

To MSX :
Kupoval jsem tam komplet od Textar (žádne kopie!)
A poznáš kopii ? to mi hlava nebere
   Návrat  

Obsah fóra Honda-club.cz   
Vše o Accord 8G
Fórum: Pokec o autech
Zobrazit příspěvky z předchozích:
 Řadit příspěvky dle: 
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 99, 100, 101, 102  Další 
Zaslat odpověď

Časy uváděny v GMT + 1 hodina