Rozšířené hledání} Informace o členství Kontaktní informace Seznam uživatelů Kalendář Spřátelené weby Honda-club.cz Přihlásit se k emailu
[1]
Linka Uživatelské skupiny Linka Galerie avatarů Linka Kdo je online Linka
Linka Jak se stát členem klubu Linka Stáhnout stanovy sdružení Linka Výhody pro členy klubu Linka
  Obsah fóra Honda-club.cz   
Vše o Accord 6G
Fórum: Pokec o autech
Zobrazit příspěvky z předchozích:
 Řadit příspěvky dle: 
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 322, 323, 324  Další 
Zaslat odpověď

Strana 3 z 324
Střelec je teď offline  Střelec
3 háčka
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 17.2.2010 , 18:23   Citovat  

kaccerr napsal:
chlapci,byl by někdo ochotný, stavit se v autonaganu a koupit mi a poslat sondu? Psal jsem tam sice mail,ale myslím,že bude lepší vidět tu sondu pěkně na stole. to snad ne to snad ne to snad ne

Nu ono by bylo lepší zajet tam osobně. Mě tam dal jednu a ta si moc s autem nerozumněla, začalo se celý klepat. S jinou už to bylo ok.
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
kaccerr je teď offline  kaccerr
2 háčka
PříspěvekZaslal: 17.2.2010 , 18:38   Citovat  

to si ale můžu tady v Ostravě rovnou koupit origo wokurka :chichi: to mi hlava nebere
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
3 háčka
PříspěvekZaslal: 17.2.2010 , 19:17   Citovat  

kaccerr napsal:
to si ale můžu tady v Ostravě rovnou koupit origo wokurka :chichi: to mi hlava nebere

To počkej až ti řeknou 8000,-...
   Návrat  
Luky je teď offline  Luky
2 háčka
PříspěvekZaslal: 17.2.2010 , 19:32  Naposledy upravil Luky dne 17.2.2010 , 20:21, celkově upraveno 2 krát. Citovat  

Střelec napsal:
To počkej až ti řeknou 8000,-...

nova stoji v Honde cca 6200,- ale spis to myslel tak ze se mu to ze severu Moravy moc nevyplati jet do Rican. protoze vic projede za benzin HaHaaa

kaccerr : skus to spis v Lipuvce, mas to bliz a mozna to poslou i postou... jeste se ti podivam, mel bych tady jednu mit , ale mela prekousany kabely od kun ale je opravena ...pak ti pisnu SZ
   Návrat  
Robbie je teď offline  Robbie
3 háčka
PříspěvekZaslal: 17.2.2010 , 19:37   Citovat  

Tož chlapi vidim ze se téma ujmulo Cool , tak to jsem rad...konecne se tu neco i dozvim o svym modelu, nez porad cist jak si kdo vylepsuje VTíčko HaHaaa
   Návrat  
2 háčka
PříspěvekZaslal: 17.2.2010 , 19:43   Citovat  

Luky,ty máš ale 1,8,ne ????? Já mám f20b6. Koupil jsem univerzálu za 2500 a pak mi v hondě řekli,že jsem vyhodil prachy,že jedině origo funguje....
   Návrat  
osiris je teď offline  osiris
4 háčka
PříspěvekZaslal: 17.2.2010 , 20:09   Citovat  

kaccerr napsal:
Luky,ty máš ale 1,8,ne ????? Já mám f20b6. Koupil jsem univerzálu za 2500 a pak mi v hondě řekli,že jsem vyhodil prachy,že jedině origo funguje....

presne to se stalo me, akorat sem za ni dal "jen" 1800 pak sem sehnal od nekoho jetou za 1000 a hned jak mi ji namontovali tak odesla ta druha, a tu jsem koupil z nejakyho vrakoviste u brna a poslali mi ho postou ted uz nastesti vsechno funguje VTEC

chtel by teda este nekdo ty odlehceny remenice ? zatim jsme 3 -> ja, krtekm a robbie akorat oni dva maji f18b2 a ja f20b6 a nemam poneti jestli je to kompatibilni nevi nekdo? kdyz nas bude dost tak to bude fakt za hubicku Úsměv
   Návrat  
2 háčka
PříspěvekZaslal: 17.2.2010 , 20:20   Citovat  

kaccerr napsal:

ne.e tahle je z F20B6, (tu z 1,8 mam nouzove nacpanou v A4G a kupodivu to hazi chybu Úsměv ) mas SZ
   Návrat  
krtekm je teď offline  krtekm
3 háčka
PříspěvekZaslal: 17.2.2010 , 20:24   Citovat  

osiris napsal:
presne to se stalo me, akorat sem za ni dal "jen" 1800 pak sem sehnal od nekoho jetou za 1000 a hned jak mi ji namontovali tak odesla ta druha, a tu jsem koupil z nejakyho vrakoviste u brna a poslali mi ho postou ted uz nastesti vsechno funguje VTEC

chtel by teda este nekdo ty odlehceny remenice ? zatim jsme 3 -> ja, krtekm a robbie akorat oni dva maji f18b2 a ja f20b6 a nemam poneti jestli je to kompatibilni nevi nekdo? kdyz nas bude dost tak to bude fakt za hubicku Úsměv

je tu nekdo prosim schopny rict: jo jasny remenice good, cekej od toho to a to (napriklad lepsi zrychleni - kolik atd). Nebo: ne je to na prd, na tohle auto je to uplne o nicem. Skoda lovu... meetallll

Lepsi jsou cisla nez rict: akcelerace, reakce na plyn atd. Tyhle veci jsou o nicem nevypovidaji....
   Návrat  
3 háčka
PříspěvekZaslal: 17.2.2010 , 20:28   Citovat  

Trosku uplne mimo nez to co se tu resi...ale...nema pofacelift jinak udelany paraboly?Ptz kdyz se divam na fotku Lukyho tak mi to tak prijde...
   Návrat  
2 háčka
PříspěvekZaslal: 17.2.2010 , 20:30   Citovat  

čeče Luky,nic mi nedošlo.. to mi hlava nebere
   Návrat  
2 háčka
PříspěvekZaslal: 17.2.2010 , 20:38   Citovat  

Robbie napsal:
Trosku uplne mimo nez to co se tu resi...ale...nema pofacelift jinak udelany paraboly?Ptz kdyz se divam na fotku Lukyho tak mi to tak prijde...

predni svetla jsou na pofaceliftu uplne stejny , akorat verze Sport ma tyhle cerny vnitrky svetel ( misto chromovyho ramecku uvnitr svetla je to cerny )
   Návrat  
3 háčka
PříspěvekZaslal: 17.2.2010 , 20:40   Citovat  

Luky napsal:
predni svetla jsou uplne stejny , akorat verze Sport ma tyhle cerny vnitrky svetel ( misto chromovyho ramecku uvnitr svetla je to cerny )

JJ o teh rameckach vim, ale ta parabola vypada nejak jinak...ale nejvic me fascinuje jak mas krasne ciry to plexy Ble
   Návrat  
2 háčka
PříspěvekZaslal: 17.2.2010 , 20:41   Citovat  

Robbie napsal:
JJ o teh rameckach vim, ale ta parabola vypada nejak jinak...ale nejvic me fascinuje jak mas krasne ciry to plexy Ble

protoze nemam ostrikovace svetel Velmi šťastný dalsi rozdil verze Sport
   Návrat  
3 háčka
PříspěvekZaslal: 17.2.2010 , 20:42   Citovat  

Luky napsal:
protoze nemam ostrikovace svetel Velmi šťastný dalsi rozdil verze Sport

HaHaaa to ja ale taky ne..a ted co mi na to povis HaHaaa
   Návrat  
eric je teď offline  eric
1 háčko
PříspěvekZaslal: 17.2.2010 , 20:57   Citovat  

krtekm napsal:
je tu nekdo prosim schopny rict: jo jasny remenice good, cekej od toho to a to (napriklad lepsi zrychleni - kolik atd). Nebo: ne je to na prd, na tohle auto je to uplne o nicem. Skoda lovu... meetallll

Lepsi jsou cisla nez rict: akcelerace, reakce na plyn atd. Tyhle veci jsou o nicem nevypovidaji....

škoda love Mrk i kdyby měly vliv na zrychlení z 0-100km/h třeba 0,2s (nevím, ale dle mě ještě silně přeháním), v praxi to nepoznáš. Až bude nějaký levný návod na zrychlení 8s, tak jdu do toho Velmi šťastný mrkni a čti popisek : odkaz
   Návrat  
3 háčka
PříspěvekZaslal: 17.2.2010 , 21:05   Citovat  

Sakra jak to ze mu to točí až do sedmi? to mi hlava nebere
   Návrat  
3 háčka
PříspěvekZaslal: 17.2.2010 , 21:08   Citovat  

[url=http://www.youtube.com/watch?v=fxnvsnvbYLQ&feature=related]???[/url]ceho tim chce docilit?
   Návrat  
1 háčko
PříspěvekZaslal: 17.2.2010 , 21:09   Citovat  

0-100 9,86seg. Apexi Power Intake, Exhaust manifold SRS 4-2-1 , Testpipe SRS, Catback Duramas Duplex , Exedy Clutch Stage 1 , Fidanza Aluminum Flywheel 4kg, NGK Spark Plug Platinum , NGK Power Cable,ECU P72 USDM OBD1 Real Time Crome.
   Návrat  
1 háčko
PříspěvekZaslal: 17.2.2010 , 21:11   Citovat  

Robbie napsal:
[url=http://www.youtube.com/watch?v=fxnvsnvbYLQ&feature=related]???[/url]ceho tim chce docilit?

čeká až mu za tohle dá motor přes držku
   Návrat  
4 háčka
PříspěvekZaslal: 17.2.2010 , 21:14  Naposledy upravil osiris dne 17.2.2010 , 21:18, celkově upraveno 1 krát. Citovat  

krtekm napsal:

nektery vyrobci remenic tvrdej ze to prida az 12 koni cemuz moc neverim, nekde sem tu cet ze v nejaky chytry knizce o hondach kde to vsechno testovali to pridava 5 koni a 5 Nm coz uz je realnejsi cislo, kde by to hlavne melo bejt znat je akcelerace mela by se zlepsi o par desetinek nekdo tu nekde psal ze se mu zlepsila asi o pul vteriny ale tak to vetsinou zalezi i na okolnim vetru, plnosti nadrze atd takze podle toho sem moc orientovat neda kazdopadne to ulehci tomu motoru a rychlejc reaguje... treba tech 5 koni neni moc ale kdyz se to pak napocita s dalsima "dostupnejma" upravama tak uz se to pekne scita a je to znat, kdyz si to tak vezmu tak kdyz nas bude tech 5 tak me to bude stat jako jedna plna nadrz a to se prekousnout urcite da Úsměv a jestli to nic neprida na vykonu me na pocitu ze tam neco je to prida 100% OK
   Návrat  
3 háčka
PříspěvekZaslal: 17.2.2010 , 21:15   Citovat  

eric napsal:
0-100 9,86seg. Apexi Power Intake, Exhaust manifold SRS 4-2-1 , Testpipe SRS, Catback Duramas Duplex , Exedy Clutch Stage 1 , Fidanza Aluminum Flywheel 4kg, NGK Spark Plug Platinum , NGK Power Cable,ECU P72 USDM OBD1 Real Time Crome.

nooo tak ja nevim nikdy jsem nejel ve VTI nebo ATR ale tak nezda se mi ze by mu to nejak nejelo...
   Návrat  
3 háčka
PříspěvekZaslal: 17.2.2010 , 21:16   Citovat  

eric napsal:

no koleduje si o přesdržku HaHaaa
   Návrat  
krtekm je teď offline  krtekm
3 háčka
PříspěvekZaslal: 17.2.2010 , 21:42   Citovat  

Robbie napsal:
nooo tak ja nevim nikdy jsem nejel ve VTI nebo ATR ale tak nezda se mi ze by mu to nejak nejelo...

za ty love co do toho naflakal mu to jede dost tragicky. to je asi jasna odpoved na vse... a to jsem mu to nestopoval ja (beztak si pridal) a navic je to tacho šuk
   Návrat  
Jauda je teď offline  Jauda
3 háčka
PříspěvekZaslal: 17.2.2010 , 22:14   Citovat  

eric napsal:

no ty vo.e.. to je deb.l..
Jinak já mám na Accordu dlouhý sání a průchozí výfuk a na výkonu to podle mě moc znát není (leda Placebo efekt, ale když jsem si to měřil na stovku, tak téměř žádnej rozdíl, i když mám dost včudu spojku no), ale rozhodně to jde lépe do otáček.. přijde mi to v určitých situacích pružnější.. a ten zvuk je prostě suprovej..

Mimochodem neměnil jste někdo lanko kufru? prasklo mi a neotevřu teď kufr.. kolik stojí v Hondě? Měl jsem tu katalog dílů, ale co mám Win 7, tak jsem to nějak nerozchodil..
   Návrat  
1 háčko
PříspěvekZaslal: 17.2.2010 , 22:20   Citovat  

stokilowattový konkurenti střední třídy druhý poloviny 90. let, jako třeba Galant nebo Mazda 626, měly s dvoulitrama stovku za 9,7-10 sekund v seriovým stavu. Tím bych to snažení uzavřel
   Návrat  
Peliator je teď offline  Peliator
1 háčko
PříspěvekZaslal: 17.2.2010 , 22:24   Citovat  

Robbie napsal:
No me to stejne zaclo delat ted v zime zadni okno nekdy mam pocit ze to praskne nebo vypadne ven...no prehanim ale prijemny zvuky to fakt nejsou...Nemas moznost sehnat lozisko i do predniho kola?
Diky...

Ložisko na přední osu by neměl být problém. Bylo by to opět SNR a cena někde okolo 1500,- Ještě mi cenu upřesní tak pak dám vědět.

Co se týká lamda sondy tak pokud to dřív nezjistí někdo z Vás tak mi nezbude vyzkoušet to sám Velmi šťastný Celkem by mě zajímala jedna věc, všude se dozvídám a dočítám (i na zahraničních webech), že na motor F20B6 musí být origo lamda sonda. Někde tady na foru píše borec, co má právě F20B6 a bydlí v Anglii, že mu tam dali Denso a funguje. Předpokládám teda, že Denso dává lamdy to téhle motorizace ve výrobě. No, ale co mě teda zajímá je to jak to řeší u jiných motorů např. F18B2. U něj na nějaký problém s neorigo lamdou neupozorňují. Naštěsí problém s lamdou nemam, ale až to přijde Bueee tak bych to měl rád vyřešený, protože např. lambdu BOSCH na moje Acco seženu do litru a za origo dávát bůro se mi fakt nechce.

Jinak jsem fakt rád, že si takhle můžem předat zkušenosti a postřehy. Honda je to dobrý
   Návrat  
2 háčka
PříspěvekZaslal: 17.2.2010 , 22:53   Citovat  

Peliator napsal:
Ložisko na přední osu by neměl být problém. Bylo by to opět SNR a cena někde okolo 1500,- Ještě mi cenu upřesní tak pak dám vědět.

Co se týká lamda sondy tak pokud to dřív nezjistí někdo z Vás tak mi nezbude vyzkoušet to sám Velmi šťastný Celkem by mě zajímala jedna věc, všude se dozvídám a dočítám (i na zahraničních webech), že na motor F20B6 musí být origo lamda sonda. Někde tady na foru píše borec, co má právě F20B6 a bydlí v Anglii, že mu tam dali Denso a funguje. Předpokládám teda, že Denso dává lamdy to téhle motorizace ve výrobě. No, ale co mě teda zajímá je to jak to řeší u jiných motorů např. F18B2. U něj na nějaký problém s neorigo lamdou neupozorňují. Naštěsí problém s lamdou nemam, ale až to přijde Bueee tak bych to měl rád vyřešený, protože např. lambdu BOSCH na moje Acco seženu do litru a za origo dávát bůro se mi fakt nechce.

Jinak jsem fakt rád, že si takhle můžem předat zkušenosti a postřehy. Honda je to dobrý

presne tak, pro F20B6 se pod origo kodem Hondy 36531-PAA-307 dodava DENSO 192400-1003 12K22 OK
(poslední číslo může být údajně místo 1003 i 1000 nebo 1001- nemám ověřeno!)

F18B pouziva jiny typ lambda sondy, kde pry ridici jednotka neporovnava odpor lambda sondy - nevim jestli to neni kec to mi hlava nebere nicméně zamenit lambdu z F20B6 za F18B nelze
   Návrat  
4 háčka
PříspěvekZaslal: 17.2.2010 , 23:29   Citovat  

ja tam koupil tu uni bosch a nevzalo ji to, mam f20b6
   Návrat  
3 háčka
PříspěvekZaslal: 18.2.2010 , 13:30   Citovat  

V tom je právě problém. Za katem může být i univerzální lambda BOSCH, ale u svodů je nutný sehnat origo, jinak jsou s tím problémy.
   Návrat  

Obsah fóra Honda-club.cz   
Vše o Accord 6G
Fórum: Pokec o autech
Zobrazit příspěvky z předchozích:
 Řadit příspěvky dle: 
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 322, 323, 324  Další 
Zaslat odpověď

Časy uváděny v GMT + 1 hodina