Rozšířené hledání} Informace o členství Kontaktní informace Seznam uživatelů Kalendář Spřátelené weby Honda-club.cz Přihlásit se k emailu
[1]
Linka Uživatelské skupiny Linka Galerie avatarů Linka Kdo je online Linka
Linka Jak se stát členem klubu Linka Stáhnout stanovy sdružení Linka Výhody pro členy klubu Linka
  Obsah fóra Honda-club.cz   
Vše o Accord 6G
Fórum: Pokec o autech
Zobrazit příspěvky z předchozích:
 Řadit příspěvky dle: 
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 323, 324, 325  Další 
Zaslat odpověď

Strana 2 z 325
osiris je teď offline  osiris
4 háčka
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 16.2.2010 , 20:33   Citovat  

krtekm napsal:
pocti treba zde: tudy odkaz tudy odkaz

vibraflex mam pripravenej v garazi akorat sem to tam jeste nedal protoze cekam az bude teplejc, ted bych u toho zmrznul, pak vam muzu rict jestli to necemu pomohlo nebo ne Úsměv
presneji mam tenhle tudy odkaz
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
diacoon je teď offline  diacoon
4 háčka
PříspěvekZaslal: 16.2.2010 , 20:42   Citovat  

Ten manual jsem nerozchodil , instalace uspesna .
Potom si hledam zastupce,pac vista ho neumi vytvorit na plochu ..zastupce nalezen ale slozka v program files fyzickz neni..zajimave
   Návrat  
Robbie je teď offline  Robbie
3 háčka
PříspěvekZaslal: 16.2.2010 , 20:44   Citovat  

osiris napsal:
vibraflex mam pripravenej v garazi akorat sem to tam jeste nedal protoze cekam az bude teplejc, ted bych u toho zmrznul, pak vam muzu rict jestli to necemu pomohlo nebo ne Úsměv
presneji mam tenhle tudy odkaz

Kam to všude budeš dávat?
   Návrat  
Luky je teď offline  Luky
2 háčka
PříspěvekZaslal: 16.2.2010 , 20:48   Citovat  

diacoon napsal:
Ten manual jsem nerozchodil , instalace uspesna .
Potom si hledam zastupce,pac vista ho neumi vytvorit na plochu ..zastupce nalezen ale slozka v program files fyzickz neni..zajimave

uz jsem tu to jednou psal, instalace a spousteni musi byt spustena v rezimu kompatibility winXP je to dobrý
   Návrat  
osiris je teď offline  osiris
4 háčka
PříspěvekZaslal: 16.2.2010 , 20:49   Citovat  

Robbie napsal:
Kam to všude budeš dávat?

urcite predni dvere a pak potrebuju nejak poresit zadni cast strechy a C sloupky + plato protoze tam to hrozne rezonuje ( 2200 W v kufru ) + kdyz neco zbyde tak bych udelal i ten kufr mam 8 platu, kupoval sem to za 300 kus od nekoho kdo to nakonec nepouzil Úsměv
   Návrat  
eric je teď offline  eric
1 háčko
PříspěvekZaslal: 16.2.2010 , 20:52   Citovat  

pročetl jsem všechny odkazy, napadla mě jedna věc, pro ty, kteří nejsou na autohifi by možná stačilo odhlučnit místo celýho kufru jen zadní sedačky z kufrový strany (možná je to kravina,tak mě nekamenujte), pak samo přední podběhy a dveře
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
krtekm je teď offline  krtekm
3 háčka
PříspěvekZaslal: 16.2.2010 , 21:05   Citovat  

eric napsal:
pročetl jsem všechny odkazy, napadla mě jedna věc, pro ty, kteří nejsou na autohifi by možná stačilo odhlučnit místo celýho kufru jen zadní sedačky z kufrový strany (možná je to kravina,tak mě nekamenujte), pak samo přední podběhy a dveře

jj taky jsem tak premyslel. Operadla a pod samotnyma sicnama + tadni podbehy zevnitr. Pak vsechny dvere. Tam bych dal platy jen misto te membrany. Dovnitr mozna nejaky ten brax ci nceo podobnyho. No a pak predni podbehy. Melo by to satcit a myslim ze 20dB by bylo na svete...
   Návrat  
Peliator je teď offline  Peliator
1 háčko
PříspěvekZaslal: 17.2.2010 , 8:23   Citovat  

Zdravím accorďáky, jsem rád, že vzniklo tohle téma. Můžeme si tak předávat zkušenosti a nápady přátele Já se teď zrovna chystám měnit zadní ložiska včetně náboje. Dávám tam značku SNR, která se montuje do hodně aut už při prvovyrobě (Alfa Romeo,Audi,BMW,Fiat,Ford,Mercedes,Nissan,Peugeot,Renault, Toyota,Škoda,VW) Mám to přes známého za 1750 Kč/ks

Donedávna jsem řešil problém s vrzáním od přední nápravy (pravá strana) a nakonec to byla dle bráchy (můj automekánik) guma na spodním rameni. Nicméně můj další problém spočívá v čelním skle. Počátkem období mrazů se mi začalo při přejíždění nerovností ozývat poměrně hlasité lupání z čelního skla. Dělá to jen v zimě, na jaře a v létě jsem s tím problém neměl. Nemáte někdo zkušenost?
   Návrat  
Střelec je teď offline  Střelec
3 háčka
PříspěvekZaslal: 17.2.2010 , 8:42   Citovat  

Peliator napsal:
Zdravím accorďáky, jsem rád, že vzniklo tohle téma. Můžeme si tak předávat zkušenosti a nápady přátele Já se teď zrovna chystám měnit zadní ložiska včetně náboje. Dávám tam značku SNR, která se montuje do hodně aut už při prvovyrobě (Alfa Romeo,Audi,BMW,Fiat,Ford,Mercedes,Nissan,Peugeot,Renault, Toyota,Škoda,VW) Mám to přes známého za 1750 Kč/ks

Donedávna jsem řešil problém s vrzáním od přední nápravy (pravá strana) a nakonec to byla dle bráchy (můj automekánik) guma na spodním rameni. Nicméně můj další problém spočívá v čelním skle. Počátkem období mrazů se mi začalo při přejíždění nerovností ozývat poměrně hlasité lupání z čelního skla. Dělá to jen v zimě, na jaře a v létě jsem s tím problém neměl. Nemáte někdo zkušenost?

Tak to se mi teď děje taky, akorát mám pocit, že to lupe z karoserie a ne jen ze skla. Problém je podle mě ve velmi nízkých teplotách. Pak jak jedeš, tak auto ,,pracuje". Za chvíli to ale přejde.
   Návrat  
4 háčka
PříspěvekZaslal: 17.2.2010 , 8:56   Citovat  

osiris napsal:
urcite predni dvere a pak potrebuju nejak poresit zadni cast strechy a C sloupky + plato protoze tam to hrozne rezonuje ( 2200 W v kufru ) + kdyz neco zbyde tak bych udelal i ten kufr mam 8 platu, kupoval sem to za 300 kus od nekoho kdo to nakonec nepouzil Úsměv

Jestli mas opravdu 2200 W v kufru tak bych doporucoval nahradit alespon zadni skla 3mm pozink plechem a potahnout to wibraflexem taky
   Návrat  
4 háčka
PříspěvekZaslal: 17.2.2010 , 8:57   Citovat  

Peliator napsal:
Nicméně můj další problém spočívá v čelním skle. Počátkem období mrazů se mi začalo při přejíždění nerovností ozývat poměrně hlasité lupání z čelního skla. Dělá to jen v zimě, na jaře a v létě jsem s tím problém neměl. Nemáte někdo zkušenost?

Mne to dela u momentalni ho priblizovadla zadni sklo...Je to proste stuhle a nejak to neresim, i kdyz je to rana jak kdyby se to melo kazdou chvili vysypat
   Návrat  
Robbie je teď offline  Robbie
3 háčka
PříspěvekZaslal: 17.2.2010 , 9:04   Citovat  

Peliator napsal:

No me to stejne zaclo delat ted v zime zadni okno nekdy mam pocit ze to praskne nebo vypadne ven...no prehanim ale prijemny zvuky to fakt nejsou...Nemas moznost sehnat lozisko i do predniho kola?
Diky...
   Návrat  
3 háčka
PříspěvekZaslal: 17.2.2010 , 9:05   Citovat  

Ještě jsem si vzpomněl na zajímavou věc, co se mi děje. Mám digi klimu a když v zimě nastavím teplotu na 19c, tak je v autě docela teplo. Při snížení na 18c auto konečně přestane topit a pro změnu je tam zima. Nic mezi tím není. Čekal jsem citlivější nastavení. Jde s tím něco dělat?
   Návrat  
wassil je teď offline  wassil
1 háčko
PříspěvekZaslal: 17.2.2010 , 9:05   Citovat  

Zatím řeším problém s vyhříváním zadního skla. Předchozí majitel měl asi malý kufr a věci rval na zadní plato kufru a tím sthal většinu topných proužků. Neví někdo jestli se dají zrenovovat ? Vím že existují opravné sady ale ty jsou použitelné pouze na drobné přerušení a né na cca 50 cm strhlého proužku.
   Návrat  
wassil je teď offline  wassil
1 háčko
PříspěvekZaslal: 17.2.2010 , 9:11   Citovat  

Střelec napsal:
Ještě jsem si vzpomněl na zajímavou věc, co se mi děje. Mám digi klimu a když v zimě nastavím teplotu na 19c, tak je v autě docela teplo. Při snížení na 18c auto konečně přestane topit a pro změnu je tam zima. Nic mezi tím není. Čekal jsem citlivější nastavení. Jde s tím něco dělat?

Nastavit teplotu 20 °C a vysléct ty tři mikiny a zimní bundu pořádnej výtlem
   Návrat  
fuck3rkkt je teď offline  fuck3rkkt
1 háčko
PříspěvekZaslal: 17.2.2010 , 9:11   Citovat  

Peliator napsal:

jo tak tohle se mi taky stava, prejedu nakou nerovnost a ozve se takovy rupnuty jak kdyby prasklo celni sklo...nevim co muze byt.... Ble
   Návrat  
SonnyX je teď offline  SonnyX
3 háčka
PříspěvekZaslal: 17.2.2010 , 9:20   Citovat  

Strelec: ohledne te vysoke sedacky jsem si ted vsiml, kdyz kamarad kupoval A4G...ja vysku v kombajnu nastavitelnou nemam,ale u nej jsem sedl,dal na nejnizsi polohu a sedel jsem relativne vysoko,cili to bude nejspis tim systemem..

jinak to topeni je katastrofa...mi to auto v zime topi snad i na konci modre cary Velmi šťastný nemam ani digi,ani klimu Velmi šťastný

jinak sry za offtopic mam 4G, ne 6G
   Návrat  
3 háčka
PříspěvekZaslal: 17.2.2010 , 9:21   Citovat  

wassil napsal:
Nastavit teplotu 20 °C a vysléct ty tři mikiny a zimní bundu pořádnej výtlem

Tak já jezdím vysvlečenej, nevím proč to tak topí. Je fakt, že to zase nějak moc nevadí, prostě jezdím na 19c, jenom mě to překvapilo. Na druhou stranu už po ujetí par set metrů mi to topí Úsměv
   Návrat  
4 háčka
PříspěvekZaslal: 17.2.2010 , 9:25   Citovat  

Střelec napsal:

otazecka. To reguluje teplotu topeni aji bez zapnute klimy ?
   Návrat  
krtekm je teď offline  krtekm
3 háčka
PříspěvekZaslal: 17.2.2010 , 9:26   Citovat  

kluci vrzani za zimi bych se nabal. Me to dela taky a podle me je to spusobeno kusy ledu a snehu ne sparach. Treba kapota, dvere, u me hlavne kufr. Jak se krouti kastle ledy vrzou o plechy a vydava to strasny zvuky....
   Návrat  
eric je teď offline  eric
1 háčko
PříspěvekZaslal: 17.2.2010 , 10:07   Citovat  

tak já mám asi zázračnej kus, musím zaklepat Velmi šťastný nikde nic nevrže, nebouchá, nehučí, jen problém s ťukáním lanka kuftu o blatník.

K topení - mám manuální klimu, kterou sem logicky ještě nezkoušel, ale když teď v zimě topím a nastavuju optimální teplotu, jsem někde ve 2. třetině škály na ovladači a tam když přidám/uberu dílek dva, je to docela velkej rozdíl

Ještě k Vibraflexu, kolik ta sranda tak váží?
   Návrat  
3 háčka
PříspěvekZaslal: 17.2.2010 , 10:12   Citovat  

diacoon napsal:
otazecka. To reguluje teplotu topeni aji bez zapnute klimy ?

Klimu mám samo vypnutou. Jasně, že když přidám, tak to topí víc. Problém je v tom, že když chtci aby foukal chladnější vzduch, tak musím nastavit teplotu na 18c. 19c už topí a u víc bych se asi upekl.
   Návrat  
4 háčka
PříspěvekZaslal: 17.2.2010 , 10:32   Citovat  

Střelec napsal:
Klimu mám samo vypnutou. Jasně, že když přidám, tak to topí víc. Problém je v tom, že když chtci aby foukal chladnější vzduch, tak musím nastavit teplotu na 18c. 19c už topí a u víc bych se asi upekl.

Jsem mel za to, ze nezalezi na sile ofuku -cili cim min, tim dyl to trva nez se interier na pozadovanou teplotu nastavi.
   Návrat  
3 háčka
PříspěvekZaslal: 17.2.2010 , 10:43   Citovat  

diacoon napsal:
Jsem mel za to, ze nezalezi na sile ofuku -cili cim min, tim dyl to trva nez se interier na pozadovanou teplotu nastavi.

O síle ale nemluvím, pouze o teplotě.
   Návrat  
kaccerr je teď offline  kaccerr
2 háčka
PříspěvekZaslal: 17.2.2010 , 16:19   Citovat  

Jak píše krtekm je to ledem- u mně obzvláště,když se vytvoří ledová krusta na šíbru.
Co se týče topení,nějak jsem s tím problém zatím neměl.ale když se mi zdá i na 19 horko,dám full auto na 19 což zapn i klimu a je to ok..ale nijak zvlášť jsem to nepřeměřoval ani nezkoumal.

Momentálně mě vadí,že mi na chvilku po vyšlápnití spojky nedrží volnoběh,otáčky spadnou k nule a trvá tak do 10 vteřin než se ustálí tam kde mají být. Dle diagnostiky v hondě,nefunguje vyhřívání lambdy,takže vlastně celá lambda a ta na katu je hin uplně. Problém ale je,že tento problém s lambdou nastal podstatně dříve než problém s volnoběhem. Auto jinak jezdí úplně normálně a bere si od 8,5 do 10,5,takže i spotřeba je normální.Na co se teda zaměřit mimo lambdy? Vyčistit škrtící klapku? Podívat se na cívku? Co rozdělovač? Poraˇdte kluci jestli víte. Případně jestli někdo nemá lambdu na f20b6.... přátele
   Návrat  
3 háčka
PříspěvekZaslal: 17.2.2010 , 16:27   Citovat  

kaccerr napsal:
Jak píše krtekm je to ledem- u mně obzvláště,když se vytvoří ledová krusta na šíbru.
Co se týče topení,nějak jsem s tím problém zatím neměl.ale když se mi zdá i na 19 horko,dám full auto na 19 což zapn i klimu a je to ok..ale nijak zvlášť jsem to nepřeměřoval ani nezkoumal.

Momentálně mě vadí,že mi na chvilku po vyšlápnití spojky nedrží volnoběh,otáčky spadnou k nule a trvá tak do 10 vteřin než se ustálí tam kde mají být. Dle diagnostiky v hondě,nefunguje vyhřívání lambdy,takže vlastně celá lambda a ta na katu je hin uplně. Problém ale je,že tento problém s lambdou nastal podstatně dříve než problém s volnoběhem. Auto jinak jezdí úplně normálně a bere si od 8,5 do 10,5,takže i spotřeba je normální.Na co se teda zaměřit mimo lambdy? Vyčistit škrtící klapku? Podívat se na cívku? Co rozdělovač? Poraˇdte kluci jestli víte. Případně jestli někdo nemá lambdu na f20b6.... přátele

S vadnou lambdou už jsem auto kupoval. Výměna té dražší u svodů mě stála 1300,- za funkční z vrakoviště. Ta druhá u katu je levnější a stojí nová kolem 2000,-.

Jinak fullauto vůbec nepoužívám, jelikož se mi pak mlží sklo Smutný
   Návrat  
2 háčka
PříspěvekZaslal: 17.2.2010 , 16:56   Citovat  

Jasně je možné že automatika soustřeďuje výfuk vzduchu všude jen ne na sklo... ale být tebou, vyměním urychleně kabinový filtr.

Na jakém vrakáči si kupoval tu sondu?
   Návrat  
3 háčka
PříspěvekZaslal: 17.2.2010 , 16:59   Citovat  

kaccerr napsal:
Jasně je možné že automatika soustřeďuje výfuk vzduchu všude jen ne na sklo... ale být tebou, vyměním urychleně kabinový filtr.

Na jakém vrakáči si kupoval tu sondu?

Kabinový filtr, stejně jako všechny ostatní filtry, jsem měnil ihned po koupi auta. Starý byl prý černý jako bota Úsměv Lambdu jsem kupoval v úvalech u Prahy, Auto Nagano. Jako jediná vrakárna v okolí Prahy je měla a ještě jich měli na výběr x. Celkově tam měli bezkonkurenční výběr všech věcí a pro členy HC je navíc 10% sleva OK
   Návrat  
2 háčka
PříspěvekZaslal: 17.2.2010 , 17:11   Citovat  

jj díky Je to tam.
   Návrat  
2 háčka
PříspěvekZaslal: 17.2.2010 , 17:21   Citovat  

chlapci,byl by někdo ochotný, stavit se v autonaganu a koupit mi a poslat sondu? Psal jsem tam sice mail,ale myslím,že bude lepší vidět tu sondu pěkně na stole. to snad ne to snad ne to snad ne
   Návrat  

Obsah fóra Honda-club.cz   
Vše o Accord 6G
Fórum: Pokec o autech
Zobrazit příspěvky z předchozích:
 Řadit příspěvky dle: 
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 323, 324, 325  Další 
Zaslat odpověď

Časy uváděny v GMT + 1 hodina