Rozšířené hledání} Informace o členství Kontaktní informace Seznam uživatelů Kalendář Spřátelené weby Honda-club.cz Přihlásit se k emailu
[3]
Linka Uživatelské skupiny Linka Galerie avatarů Linka Kdo je online Linka
Linka Jak se stát členem klubu Linka Stáhnout stanovy sdružení Linka Výhody pro členy klubu Linka
  Obsah fóra Honda-club.cz   
Civic 10g
Fórum: Pokec o autech
Zobrazit příspěvky z předchozích:
 Řadit příspěvky dle: 
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 217, 218, 219 
Zaslat odpověď

Strana 219 z 219
Despre je teď offline  Despre
1 háčko
PříspěvekZaslal: 21.11.2020 , 19:39   Citovat  

Jopeeeno napsal:
V HR-V jsem měl stejný systém, jak Civiku, čili plast/hliník, kopie OEM ochrany, z alíku celkem 4 roky, než jsem ho prodal. Spokojenost. Dříve Ti zkorodují blatníky, než prahy, pod tím.
Klidně si nechej nalepit fólii, bude to nejlevnější řešení. Ale určitě neber čistý hliník.

dakujem,
folia nieco vydrzi?, nemam s tym skusenost, ak nie, ako by sa dala pripadne odstranit?
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Jopeeeno je teď offline  Jopeeeno
4 háčka
PříspěvekZaslal: 21.11.2020 , 19:44   Citovat  

Není zač OK
Fólie vydrží, pokud je kvalitní a dobře odmaštěný povrch, na kterém je nalepená. Sundat se dá kdykoli do 5-10 let od aplikace, podle typu a kvality samotné fólie. Zbytky lepidla se odstraní třeba technickým benzínem.
Fólie něco vydrží, měl jsem ji na terénňáku. Tam jsem neřešil design, ale reálnou ochranu.
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
pitbuell je teď offline  pitbuell
2 háčka
PříspěvekZaslal: 21.11.2020 , 19:47   Citovat  

Despre Nahřeješ sundas jeto samolepka Velmi šťastný Źadná věda Pokut bys to nechal vysmažit na slunci 8 let tak je nato gumový Valecek a vrtacka Úsměv
   Návrat  
Despre je teď offline  Despre
1 háčko
PříspěvekZaslal: 21.11.2020 , 20:26   Citovat  

Na aliku som uz nasiel aj plast hlinik bez led za cca 19 eur a s led za cca 29 eur.
Tak si premyslim. Bud bez led alebo foliu.
   Návrat  
skyline je teď offline  skyline
3 háčka
PříspěvekZaslal: 22.11.2020 , 7:29   Citovat  

Despre: mám tam originál s podsvícením za 10k. Podsvícený neorigo za 29 éček mi přijde jako "nobrainer" Velmi šťastný

Jopeeeno: vypadá to pěkně, i s tím Si, ale to bych si fakt na ne-Si auto nedal, stejně jako bych na to nelepil Type R. To červené logo nicméně vypadá fakt pěkně, no jsem zvědav, až to tam budeš mít a cvakneš to Úsměv Nad tím, že by černý chrom vpředu v podstatě nebyl vidět jsem taky přemýšlel, chtělo by to potkat živě.

Na autistu nemá smysl reagovat, i když chápu, že k narušeným lidem je třeba být velkorysý a tedy občasné projevení zájmu reakcí je vlastně forma charity. Jsi úplný otec Terez Velmi šťastný
   Návrat  
4 háčka
PříspěvekZaslal: 22.11.2020 , 9:59   Citovat  

skyline:
15-20 let zpět bych tam Si emblém možná dokoupil, ale teď to byla jen několik sekud dlouhá myšlenka. Chci mít auto decentní a ne k smíchu Úsměv Emblémy jsou už objednané několik týdnů, dodání se nějak táhne.
Když jsem zvažoval, zač vyměnit ty původní, pproletěl jsem tubko a civicx fórum. No a snímky s black chrome badges mě utvrdily v tom, že z předniho pohledu to nebude ono.

IMG_0263.jpg

Zobrazení obrázku v plné velikosti.
IMG_0263.jpg, 291.23 kB
   Návrat  
skyline je teď offline  skyline
3 háčka
PříspěvekZaslal: 22.11.2020 , 13:04   Citovat  

Jopeeeno: fotky jsem taky hledal, ale na bílé se mi to zdálo vzadu docela v pohodě a maska záleží hlavně na tom, jak to vypadá živě. Jenže to tady nikdo nemá, klidně bych byl první, ale ne za ty peníze Úsměv

20 let zpátky jsem chtěl tunit Š120 pomocí spoilerů Velmi šťastný Takže mít v té době Hondu, určitě by DOHC VTEC přes půlku dveří a TYPE R na zadním skle nebyl problém pořádnej výtlem
   Návrat  
4 háčka
PříspěvekZaslal: 22.11.2020 , 13:30   Citovat  

skyline:
Před dvaceti lety jsem měl VTI a na zadním okně velkou nálepku Alpine pořádnej výtlem
To, co se dělo pak, bych nazval pravým obdobím tuzingu. Rozstřelil jsem totalně auto pár týdnů po ukončení leasingu, a tudíž i bez havarijky. Prachů moc nebylo, tak jsem přes kamaráda karosáře sehnal slušného Passata (vím, děs, ale bylo třeba jezdit), a toho jsem pak postupem času dal do stavu TOP. Byla tu tehdy silná VW komunita, fajn chlapi, žádní vymaštěnci, jak teď. Sehnal jsem přes mechanika motor GTI 16V, vyhladil cínem veškeré prohlubně karoserie, lišty v náraznících nechal u plasťáka zavařit. Pak celolak, komplet přečalounění interiéru. Hezká kola Brock, podvozek od H&R...No, práce dost. Auto čisté, vyhlazené, zádný zbytečný spoiler. Na tuning srazích mě pak těšilo, že moje auto obchází masa lidí a kvitují, co se dá s Pašíkem udělat. No a právě tam se k čistě "udělaným" autům začali cpát i obludnosti typu "čím víc křídel", tím lépe. Srandovní doba Velmi šťastný
Tohle mě naštěstí minulo a nemíním v tom teď začínat.
Zadek toho black chrom setu je mi sympatický. Kdyby to stálo o 1.500 Kč míň, kdo ví. Jen by se mi asi nechtělo drbat s písmeny C I V I C Ble
   Návrat  
JardaBar je teď offline  JardaBar
3 háčka
PříspěvekZaslal: 22.11.2020 , 14:32   Citovat  

Tak to letos v EU vypadá na horší prodeje než v nejslabším roce vůbec (2019). Samozřejmě nejde o absolutní čísla, která jako u všech ovlivnil covid, ale o podíl na trhu, který se opět sníží na nové historické minimum.
No a když si vezmu jak (ne)vypadá 11. generace, lepší už to nebude. 10G se neprodávala ani jako nová, ani na konci cyklu.
   Návrat  

Obsah fóra Honda-club.cz   
Civic 10g
Fórum: Pokec o autech
Zobrazit příspěvky z předchozích:
 Řadit příspěvky dle: 
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 217, 218, 219 
Zaslat odpověď

Časy uváděny v GMT + 1 hodina