Rozšířené hledání} Informace o členství Kontaktní informace Seznam uživatelů Kalendář Spřátelené weby Honda-club.cz Přihlásit se k emailu
[1]
Linka Uživatelské skupiny Linka Galerie avatarů Linka Kdo je online Linka
Linka Jak se stát členem klubu Linka Stáhnout stanovy sdružení Linka Výhody pro členy klubu Linka
  Obsah fóra Honda-club.cz   
Vše o Accord 7G
Fórum: Pokec o autech
Zobrazit příspěvky z předchozích:
 Řadit příspěvky dle: 
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 469, 470, 471 
Zaslat odpověď

Strana 471 z 471
cico86 je teď offline  cico86
1 háčko
PříspěvekZaslal: 13.7.2020 , 17:37   Citovat  

[quote="rlacike"]Ahoj, prosím o radu. Nedávno jsem koupil Accorda 2.4 2003 v automatu. Celkove je razeni v pohode, jen když preraduje ze 4 na 5 tak sa mirne zvysi otacky o 200-500. Cele to trva asi sekundu. Je to normalni? Diky predem za vsechny rady a odpovedi..ps sorry za diakritiku :D[/quote]
ahoj..nebude to spojkou?
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
peterrrpn je teď offline  peterrrpn
PříspěvekZaslal: 15.7.2020 , 21:32   Citovat  

Chalani odišlo mi tlačidlo cruise. Nekupovali ste niekto to tlačidlo v usa nieje problém len doprava stojí asi ako 20 tých tlačidiel Velmi šťastný .
Je to SPPH120400 Alps Alpine.
Oslovil som firmu mouser ktorá to predáva v usa má nejake zastupenie aj v cz tak snáď sa ozvú. Ak nie tak to preklemujem aby to bolo stále zapnute aj tak to nevypinam.

spph120400.jpg

Zobrazení obrázku v plné velikosti.
spph120400.jpg, 24.22 kB
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Stepa je teď offline  Stepa
4 háčka
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 15.7.2020 , 21:47   Citovat  

Tak to nekupuj v USA a kup to v Evropě. Dodání do pár dní a doprava do 200,-
tudy odkaz (bohužel MOQ je 5ks :-/)

Mouser má v ČR jenom lokální podporu, všechno co od nich objednáváme jde z USA.
   Návrat  
peterrrpn je teď offline  peterrrpn
PříspěvekZaslal: 26.7.2020 , 22:32   Citovat  

Neriesili ste niekto pistanie od podvozku pri prejazde nerovnosťami? Ako keby vám zacvirikal vrabec. Neviem či to nezačalo od nastavenia geometrie. Na bavorakoch to robilo vzadu jeden silentblock. Viem že ľavá strana to robí ale neviem to identifikovať či vpredu alebo vzadu.
   Návrat  
lisakus je teď offline  lisakus
PříspěvekZaslal: 30.7.2020 , 21:50   Citovat  

Jakub Světlík napsal:
Dobrý den,
Děkuji za sdílení zkušenosti, 2.0 benzín jsem nechtěl, nemá 6 rychlostí stupen, což když dost cest mám po dálnici mi bude vadit. Přemýšlím o 2.4litru, ale ten má zase dost vysokou spotřebu.

Jezdím do práce po městě cca 5km. Cesty mimo město mám Ostrava, Praha, Děčín.

záleží čemu říkáš vysoká spotřeba

[img]https://ibb.co/PwTbRZq[/img]

480 km D1 z toho 2 hodiny popojíždění v koloně na 2 a třetí stupeň
250 km okresky na jižní moravě
zbytek praha

jinak dlouhodobá spotřeba za několik tisíc km je 9 litrů a to jezdím 95% po Praze

Úsměv
   Návrat  
Hellborn je teď offline  Hellborn
5 háček
Členství: Gold
PříspěvekZaslal: 30.7.2020 , 22:12   Citovat  

Taky jsem se s 2,4 nedostal obvykle přes 9.5l, můj otec jezdil tak kolem 8l...
   Návrat  
Martin T. je teď offline  Martin T.
1 háčko
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 31.7.2020 , 5:24   Citovat  

Pokud vím, tak spotřeba u Tourera se u 2.0 a 2.4 nějak zásadně nelišila. Já s 2.0 jezdil okolo 9 l/100km. Spíš lehce nad.
   Návrat  
Jakub Světlík je teď offline  Jakub Světlík
PříspěvekZaslal: 31.7.2020 , 16:07   Citovat  

Já jsem tedka majitelem 2,4 Tourera asi měsíc a zatím mám průměrnou spotřebu 11,5 LPG. Ale je pravda, ze jsem si dost jízdu užíval a měl jsem těžkou nohu. Ale jsem na tom lépe než předchozím autem
   Návrat  
Pavel Jiřík je teď offline  Pavel Jiřík
PříspěvekZaslal: 31.7.2020 , 21:42   Citovat  

Já bych hlavně Accorda kvůli 5ti kilometrům ani nestartoval, natož denně Smutný. Na to si ho příliš cením. 2,4 považuji za mistrovský kousek, minimálně té doby. Dopřávám mu vždy minimálně 30km projížďky v kuse, většinou však 60 a víc, abych si s patřičně zahřátým motorem mohl mohl namazat na chleba kdejaký Německý (Evropský) prefabrikát. A i tak...dostat se přes 8,5 je spíš vzácnost. Nedávno jsem dal Viganitce a na druhý den z5, což je 2x70km za 6,2. Obce 60 +-, ostatní 110. To je běžná realita. Standardně ale lehce pod 8 nebo lehce přes 8.
A do práce jezdím ty 4,2km zásadně na kole!
   Návrat  
mad_zed je teď offline  mad_zed
3 háčka
PříspěvekZaslal: 1.8.2020 , 12:05   Citovat  

Zas bych ho tak neprechvaloval.Je to sice na cl9 nejspolehlivější věc a jediná použitelná motorizace v a7g,ale v sérii jede cl9 hůř než cd7.Uz jsem to psal a opakoval bych se.
Kdo to proboha pustil z fabriky s tím,že jednotlivé kvalty nesedaji na sebe a padají pod sepnutí vtecu a proč to má tak tupou odezvu na plyn?Po reflashi je to samozřejmě jiná káva,ten tyhle dvě věci řeší.
Nevidím problém v tom jezdit s tím do práce 8km tam a zpět.Rozhodne je to lepší, než aby auto týden stálo.
Důležité je měnit včas olej a dávat dobrý filtr.
   Návrat  
PříspěvekZaslal: 1.8.2020 , 23:47   Citovat  

Já chápu, ze je to možná divné jezdit 5km do práce autem, ale jiným způsobem je to sebevražda nebo velká ztráta času. Na dvě auta nemám, mám rad jedno, do kterého mužů investovat.
Tak výměna oleje po cca 10 000 km je samozřejmostí, stejně jako kvalitní filtry a olej.
Dlouhodobou spotřebu uvidim, cítím ze si to plynu vezme víc jak benzinu. Zase při ceně 10,90 za litr LPG mě to žily netrha. A co ušetří na palivu samozřejmě jde do auta.
   Návrat  
3 háčka
PříspěvekZaslal: 2.8.2020 , 8:22   Citovat  

Tak ano,to chápu.Hlavne někde může s parkováním problém.Já klidně olej měním dřív.Při 10tis.sem neměnil,ani nepamatuju.Kvuli krátkým trasám a jindy potřeby plného výkonu,nebo dokonce jízdy s vozíkem.
   Návrat  
Pavel Jiřík je teď offline  Pavel Jiřík
PříspěvekZaslal: 2.8.2020 , 11:56  Naposledy upravil Pavel Jiřík dne 2.8.2020 , 12:28, celkově upraveno 1 krát. Citovat  

Ano, zmínil jsem chudáka Accorda, ale ve skutečnosti mi šlo spíš o environmentální souvislosti a autíčko byla spíše hra na city. Koneckonců je to tu o autech Úsměv.

mad_zed zjevně se v problematice pohybuješ déle. Tupá odezva na plyn... to mě zaujalo, protože mě to vadí.. Myslel jsem si, že je někde nějaký problém... Komplikuje poněkud plynulost jízdy při řazení nahoru (v kombinaci s tím jedním centimetrem u vrchu, kde zabírá spojka). Řeč je hlavně o 3 a 4st. samosebou. Při deceleraci (je to patrné hlavně při běžné klidné jízdě v obci) a opětovné akceleraci je tam takové hluché místo, kdy plynový pedál cca 1cm nic nedělá, a potom je nástup plynu skokový. Hovořím o velmi jemné práci s pedálem, žádné větší akceleraci. Auto lehce cukne. Dělá to i tempomat, pokud jedu přes táhlou obec bez křižovatek dám za 3, nastavím třeba 55km/h a má-li silnice proměnlivý horizont, auto jemně deceleruje a akceleruje,aby udrželo nastavenou rychlost. A i tehdy je to stejně patrné. Takže nohou to na beton není Úsměv.
   Návrat  
PříspěvekZaslal: 2.8.2020 , 12:10   Citovat  

Já jsem si osobně nevšiml tupě odezvy na plynový pedál. Jako ve srovnání s tatovou oktavkou 2.0 DSG 135kW mě to přijde jako super odezva od plynového pedálu.
Ale moje zkušenosti jsou jen v porovnání s dieselem nebo se slabými benzinu prarodičů.
   Návrat  
markos je teď offline  markos
4 háčka
PříspěvekZaslal: 2.8.2020 , 14:34   Citovat  

Slovo auto a investícia dokopy príliš nejdu
   Návrat  
3 háčka
PříspěvekZaslal: 2.8.2020 , 21:01   Citovat  

mad_zed zjevně se v problematice pohybuješ déle. Tupá odezva na plyn... to mě zaujalo, protože mě to vadí.. Myslel jsem si, že je někde nějaký problém... Komplikuje poněkud plynulost jízdy při řazení nahoru (v kombinaci s tím jedním centimetrem u vrchu, kde zabírá spojka). Řeč je hlavně o 3 a 4st. samosebou. Při deceleraci (je to patrné hlavně při běžné klidné jízdě v obci) a opětovné akceleraci je tam takové hluché místo, kdy plynový pedál cca 1cm nic nedělá, a potom je nástup plynu skokový. Hovořím o velmi jemné práci s pedálem, žádné větší akceleraci. Auto lehce cukne. Dělá to i tempomat, pokud jedu přes táhlou obec bez křižovatek dám za 3, nastavím třeba 55km/h a má-li silnice proměnlivý horizont, auto jemně deceleruje a akceleruje,aby udrželo nastavenou rychlost. A i tehdy je to stejně patrné. Takže nohou to na beton není Úsměv.[/quote]

Mě nejvíc vadilo, že člověk chce dát meziplyn a musí na tom dve vteřiny stát,než se motor zbrchá.Od roku 2002 si kupuju jen Hondy.Samozrejme jsem měl 10let povolání ve kterém se člověk mohl povozit s různými auty a to ať už V8,V6,turbobenziny,prostě většinou vrcholné motorizace různých značek, bohužel hlavně evropských.
Člověk rád přesedl do své Hondy a odfrcel domů, která exceluje v zaměření na řidiče a tohle mě štvalo.
Nejhorší bylo presednuti do c4g,tam se člověk na šotolinovém parkovišti rozjížděl na hrabačku Velmi šťastný
   Návrat  

Obsah fóra Honda-club.cz   
Vše o Accord 7G
Fórum: Pokec o autech
Zobrazit příspěvky z předchozích:
 Řadit příspěvky dle: 
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 469, 470, 471 
Zaslat odpověď

Časy uváděny v GMT + 1 hodina