Rozšířené hledání} Informace o členství Kontaktní informace Seznam uživatelů Kalendář Spřátelené weby Honda-club.cz Přihlásit se k emailu
[1]
Linka Uživatelské skupiny Linka Galerie avatarů Linka Kdo je online Linka
Linka Jak se stát členem klubu Linka Stáhnout stanovy sdružení Linka Výhody pro členy klubu Linka
  Obsah fóra Honda-club.cz   
Vše o Accord 8G
Fórum: Pokec o autech
Zobrazit příspěvky z předchozích:
 Řadit příspěvky dle: 
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 101, 102, 103 
Zaslat odpověď

Strana 103 z 103
stan je teď offline  stan
PříspěvekZaslal: 10.7.2020 , 15:24   Citovat  

simhor napsal:
Tohle vypadá dobře, takto jsem si to představoval. Jen ta cena za ty světla denního svícení je poněkud vyšší. Můj acco mě ještě navíc znejistil tím, že i v poloze "off" jsou rozsvícený xenony, což je dost nelogický. No a podle toho jak svítěj nízko, tak jsem si téměř jistej že ta tyčka náklonu je taky v pr.. Zjišťoval jsi kolik stojí nová originál v hondě?

U střešního okna je potřeba sundat okno (čtyři šroubky), sundat ta guma co je kolem dokola, rez vybrousit až na zdravý plech. Pak vyčistit a stříknout lakem. Při sundávání si tu gumu nějak označ aby si ji tam pak vracel stejně jak byla, protože to je největší porod, to tam dostat nazpátek. A taky to klidně namaž nějakým olejem, půjde to mnohem líp jí tam narvat zpět.

No je to LED denni sviceni s mlhovkama v jednom + ridici jednotka, tak je to drazsi.
Tycka senzoru zatizeni se samostatne neprodava, jenom cely ustroji se senzorem, coz stoji raketu, asi 6tis. Vzdalenost kloubu jsem uz vydedukoval, je to 6,5cm. Nejlepsi reseni za stovku je na prilozenym obrazku. 2x kloubek M6, kousek zavitovy tycky, namazat a je to naporad.

Tobe sviti svetla, i kdyz je mas na pacce na off?

Ok, ta guma na stresnim okynku je stejne derava, tak ji rovnou vymenim. Snad mi tam nejaky zdravy zelezo zustane, az to obrousim Velmi šťastný

DSC_0465.jpg

Zobrazení obrázku v plné velikosti.
DSC_0465.jpg, 1.14 MB

DSC_0466.jpg

DSC_0466.jpg, 1.24 MB

DSC_0467.JPG

DSC_0467.JPG, 701.22 kB
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
simhor je teď offline  simhor
PříspěvekZaslal: 14.7.2020 , 17:19   Citovat  

stan napsal:
No je to LED denni sviceni s mlhovkama v jednom + ridici jednotka, tak je to drazsi.
Tycka senzoru zatizeni se samostatne neprodava, jenom cely ustroji se senzorem, coz stoji raketu, asi 6tis. Vzdalenost kloubu jsem uz vydedukoval, je to 6,5cm. Nejlepsi reseni za stovku je na prilozenym obrazku. 2x kloubek M6, kousek zavitovy tycky, namazat a je to naporad.

Tobe sviti svetla, i kdyz je mas na pacce na off?

Ok, ta guma na stresnim okynku je stejne derava, tak ji rovnou vymenim. Snad mi tam nejaky zdravy zelezo zustane, az to obrousim Velmi šťastný

Já jsem pod zadní nápravu ještě nelezl, tak nevím jak ta tyčka vypadá, ale mám podezření, že je v čudu. Takže to zkusím takhle vyřešit. Myslím že pěkný řešení, na to že originál je opět cenově úplně mimo zmatenej
Je to tak svítěj světla i když jsou v poloze "off" nerozumím tomu, jestli to je nějak druhotně upravený předešlým majitelem?? Zatím to takhle používám.
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Danstan je teď offline  Danstan
PříspěvekZaslal: 15.7.2020 , 10:15   Citovat  

Pánové, před montáží tažného zařízení bych potřeboval kvůli elektroinstalaci vědět, zda Accord 8G má elektronickou kontrolu prasklých žárovek. Můžete mi prosím dát vědět, jak to je? Mně nikdy žádná žárovka nepraskla. Uvítám i jakoukoliv radu nebo doporučení, na co si dát při montáž tažného pozor.
   Návrat  
RIZ3K9 je teď offline  RIZ3K9
4 háčka
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 15.7.2020 , 14:04   Citovat  

Kontrolu prasklých žárovek nemá. Ale řídící jednotku potřebuje, nelze napojit tažné jen drát na drát. Nebo teda jde, ale je to špatně kvůli dimenzování vodičů ke světlům a správné funkci VSA, TSA ...

Já dával na Tourera nedávno originál jednotku 13-pin.

95780831_10217505919789335_368876208269557760_o.jpg

95780831_10217505919789335_368876208269557760_o.jpg, 58.33 kB
   Návrat  
PříspěvekZaslal: 15.7.2020 , 14:14   Citovat  

A tu jednotku potřebuju jako kabeláž k tourerovi za účelem montáže tažného? Pokud ano, kde j idobře sehnat? Dá se vůbec sehnat jednoduše a rychle a na kolik přijde. Typové neoriginální stojí kolem dvou a půl tisíce. Stačí to?
   Návrat  
stan je teď offline  stan
PříspěvekZaslal: 16.7.2020 , 13:07   Citovat  

simhor napsal:
Já jsem pod zadní nápravu ještě nelezl, tak nevím jak ta tyčka vypadá, ale mám podezření, že je v čudu. Takže to zkusím takhle vyřešit. Myslím že pěkný řešení, na to že originál je opět cenově úplně mimo zmatenej
Je to tak svítěj světla i když jsou v poloze "off" nerozumím tomu, jestli to je nějak druhotně upravený předešlým majitelem?? Zatím to takhle používám.

Nekdo s tim temer urcite neco delal, aby vyresil denni sviceni. Otazka, jestli natvrdo napojil xenonovou jednotku na spinanych 12V nebo neco vymyslel na MICU jednotce.
   Návrat  
4 háčka
PříspěvekZaslal: 17.7.2020 , 9:17   Citovat  

Danstan napsal:
A tu jednotku potřebuju jako kabeláž k tourerovi za účelem montáže tažného? Pokud ano, kde j idobře sehnat? Dá se vůbec sehnat jednoduše a rychle a na kolik přijde. Typové neoriginální stojí kolem dvou a půl tisíce. Stačí to?

JJ přesně tak. Originálku v Hondě (nějak kolem 5,5t) a typová neoriginální funguje bez problémů.
   Návrat  
PříspěvekZaslal: 18.7.2020 , 11:23   Citovat  

A proč jsi nakonec dal přednost originálu před typovou polskou za polovic?
   Návrat  
Mc.Master150 je teď offline  Mc.Master150
1 háčko
PříspěvekZaslal: 29.7.2020 , 23:04   Citovat  

zdravim.mam mensi problem a potreboval bych poradit. mam A8G 2009. jde o to ,ze kdyz zasunu klicek a otocim do polohy ,kdy se mi rozsviti kontrolky ,tak se mi rozsviti automaticky i svetla,coz me docela stve(packu svetel mam na off). nevite jak se to da vypnout ? jestli to jde pres diagnostiku nebo je tam nejaka dodelavana krabicka na to ? Pochopil bych to ze ,kdyz nastartuju a pak se mi rozsviti svetla ,jako to funguje na rezim Auto ,tak ok ,ale tohle mi nedava moc smysl proc je to tam.
   Návrat  
4 háčka
PříspěvekZaslal: 30.7.2020 , 7:50   Citovat  

Mc.Master150 napsal:
zdravim.mam mensi problem a potreboval bych poradit. mam A8G 2009. jde o to ,ze kdyz zasunu klicek a otocim do polohy ,kdy se mi rozsviti kontrolky ,tak se mi rozsviti automaticky i svetla,coz me docela stve(packu svetel mam na off). nevite jak se to da vypnout ? jestli to jde pres diagnostiku nebo je tam nejaka dodelavana krabicka na to ? Pochopil bych to ze ,kdyz nastartuju a pak se mi rozsviti svetla ,jako to funguje na rezim Auto ,tak ok ,ale tohle mi nedava moc smysl proc je to tam.

Bude tam nějaký modul. Diagnostikou to nelze.
   Návrat  
4 háčka
PříspěvekZaslal: 30.7.2020 , 7:51   Citovat  

Danstan napsal:
A proč jsi nakonec dal přednost originálu před typovou polskou za polovic?

Mám rád orig veci a sehnat jsem jí za hodně pěkné peníze Velmi šťastný
   Návrat  
Jesper je teď offline  Jesper
PříspěvekZaslal: 30.7.2020 , 9:44   Citovat  

krtekm napsal:
Kluci jsou v Autoelegance perfektni. Popravde, jezdim tam rad a hondu mam i prave kvuli tomuto servisu. Vzdy super pristup a tak vubec jsou to proste srdcari!

Trepani muze byt klidne jen nesrovnana dosedaci plocha kola vs kotouc vs lozisko. Chce si to s tim pohrat trosku... Plavani nebo i klidne ty vibrace zase blbe pneu. I s tim mam osobni zkusenost. Jine pneu a najednou bylo po plavani a vymetani koleji. Pritom stejny rozmer a parametry, jen jina znacka. Auto je komplexni stroj a tech veci tam muze byt milion. Od klavesnice nikdo nemuze rict s urcitosti co to je.

@Jakub: zacni zadnima stabcama. Jednoduche levne a casto ucinne reseni OK

Ahoj. Len davam update. Mal som toho trosku viac takze auto slo na chvilku do uzadia.

V Autoelegance diagnostikovali podvozok a v pravom axialnom tiahle riadenia je vola, coz moze sposobovat dane vibracie. Plus silentbloky uz maju 11 rokov, takze to k tomu moze tiez prispievat + tie rany od podvozka. A ulozenie zadneho stabilizatoru ma tiez volu, takze to pojde tiez na vymenu
Vyvazili mi aj kola na novo - trosku to obmedzilo vibracie, ale stale su tam.
Plus vyhrdzavena priruba na vyfuku, ale to je drobnost ktoru si zvladnem spravit aj doma, resp. tata pomoze Úsměv

Technik z AE to prebehol a ze jemu sa tie rany nezdaju nejake velke, ale odporucali mi ze ked uz sa bude menit to tiahlo, tak aj komplet silentbloky - nech to nemusim robit na dva krat.

Takze zaver je ze to nebol len moj blby pocit ale naozaj tam je nieco spatne. Takze teraz len pockat na dalsiu vyplatu a auto ide na opravu, nech mam na dalsich par rokov s podvozkom pokoj (snad).

@KrtekM - vdaka za vsetky rady, fakt si toho cenim Úsměv

A Panom z Autoelegance, ak to tu citaju, tak velky palec hore a vdaka! Kiez by podobny pristup mali vsetci obchodnici! OK
   Návrat  
POG je teď offline  POG
1 háčko
PříspěvekZaslal: 1.8.2020 , 8:58  Naposledy upravil POG dne 1.8.2020 , 10:37, celkově upraveno 3 krát. Citovat  

POG napsal:
Dneska si tak jedu v poklidu 120 po dálnici a rozsvítí se mi tahle kontrolka. Co přesně tohle znamená?
PDF je ucpaný?
Když jsem mi na to koukal znamej přes diagnostiku,žádná chyba se mu neukázala...
Co s tím?

Problem vyresen cistenim a auto jede bez problemu,jenze....
mezitim se udelal znovu servis oleju,kapalin a filtru a najel cca 4tis km(cca za 2 mesice),ale pak si tak jedu v tydnu poklidne(120) smer ČB - Brno a rozsvitila kontrolka CHECK ENGINE OIL LEVEL.
Takze jsem dojel po 150 km domu,druhy den se podival na merku s olejem a vypadalo to v pohode.
Bylo to presne mezi ryskami,tak si říkam....ze by spatne cidlo? Jenze ted jsem najel asi 250km a dnes rano se podival a olej tam byl na hranici.....takze jsem dolil a čekam co servis....Setkal se s tim prosim nekdo?
Nedal tam servisak nekvalitni olej? neodrbal to? Bueee to mi hlava nebere
   Návrat  
PříspěvekZaslal: 1.8.2020 , 9:17   Citovat  

Možná je to trochu off-topic, ale Honda má podle mne hlídání hladiny oleje neskutečně citlivé. Možná proto, že tak zřídka bojují Hondí motory s koncernovským nešvarem žraní oleje. Takže 2 deci rozdílu bylo schopno mi tu kontrolku rozsvítit i přesto, že na měrce se zdálo vše vpořádku. Podotýkám, že mám zkušenost v porovnání i s motorem REBA 3.0 (Mondeo ST220), který byl nechvalně znám svojí plytkou olejovou vanou a nesmělo se s tím rychle do zatáček, aby si to nenasálo vzduch, než tu vanu následně vylepšili přepážkama. Další pak cennou zkušeností byla jízda s Audi A6 3.0 TDI poté, co mi na ní "pan mechanik" při výměně oleje strhnul šroub na olejové vaně. Než jsem na to přišel, vytekly z toho dva litry oleje a kontrolka CHECK ENGINE OIL LEVEL OR YOUR ENGINE WILL DIE se mi nerozsvítila. Tož tolik moje víkendové vzpomínání na šestiválcové časy.
   Návrat  
krtekm je teď offline  krtekm
3 háčka
PříspěvekZaslal: 1.8.2020 , 10:52   Citovat  

Shodou okolnosti sem pred nedavnem zalozil toto tema tudy odkaz
   Návrat  
PříspěvekZaslal: 1.8.2020 , 11:00   Citovat  

Jojo, "hysterickej měřák oleje" to je přesné! Kde to můžu podepsat?
   Návrat  
POG je teď offline  POG
1 háčko
PříspěvekZaslal: 1.8.2020 , 22:28   Citovat  

Diky za info....Kontroloval jsem pak olej jeste nekolikrat a je ho tam az az...
Takze asi spatny senzor
   Návrat  
POG je teď offline  POG
1 háčko
PříspěvekZaslal: 5.8.2020 , 15:16   Citovat  

Objevil se mi nový nešvar.
Mám problém při startování. Auto nechce naskočit a pokud se to podaří,tak až na 3x. Děje se to jen když auto třeba přes noc stojí...
Edit: úplně jsem zapomněl jednu klasickou Škodovackou otázku Velmi šťastný máte někdo naftu " f čipu" ? Popřípadě zkušenosti?
   Návrat  

Obsah fóra Honda-club.cz   
Vše o Accord 8G
Fórum: Pokec o autech
Zobrazit příspěvky z předchozích:
 Řadit příspěvky dle: 
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 101, 102, 103 
Zaslat odpověď

Časy uváděny v GMT + 1 hodina