Rozšířené hledání} Informace o členství Kontaktní informace Seznam uživatelů Kalendář Spřátelené weby Honda-club.cz Přihlásit se k emailu
[1]
Linka Uživatelské skupiny Linka Galerie avatarů Linka Kdo je online Linka
Linka Jak se stát členem klubu Linka Stáhnout stanovy sdružení Linka Výhody pro členy klubu Linka
  Obsah fóra Honda-club.cz   
Accord 2.4 - akcelerace hučení / pískání
Fórum: Motor, ECU, spojka a převodovka
0
Pomohlo ti toto téma?   
Zobrazit příspěvky z předchozích:
 Řadit příspěvky dle: 
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 
Zaslat odpověď

Strana 3 z 3
mad_zed je teď offline  mad_zed
3 háčka
0
PříspěvekZaslal: 18.5.2020 , 19:51   Citovat  

Mě to dělá výfuk před vlnovcem.Vlnovec jsem prevaril,vyměnil těsnění za svody,ale dělá to stejně.Prdi to v takovém tomu zúžení ještě před vlnovcem,jak je tam takový ten krycí plech.Dlouho jsem to hledal.Dela to tento trapný zvuk,jak píšeš.Navic to žere tak o 1/3 víc.
Prostě jsem tom jednou dával do plna a pak se ten zvuk objevil.Myslel jsem,že vlnovec,ale ne.Na volnoběh to nejde slyšet a když nastartuju,tak než vlezu pod auto,tak je to žhavé a nejde použít sprej.
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  

Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
tomyks je teď offline  tomyks
1 háčko
Členství: Žádné
0
PříspěvekZaslal: 18.5.2020 , 22:28   Citovat  

mad_zed napsal:
Mě to dělá výfuk před vlnovcem.Vlnovec jsem prevaril,vyměnil těsnění za svody,ale dělá to stejně.Prdi to v takovém tomu zúžení ještě před vlnovcem,jak je tam takový ten krycí plech.Dlouho jsem to hledal.Dela to tento trapný zvuk,jak píšeš.Navic to žere tak o 1/3 víc.
Prostě jsem tom jednou dával do plna a pak se ten zvuk objevil.Myslel jsem,že vlnovec,ale ne.Na volnoběh to nejde slyšet a když nastartuju,tak než vlezu pod auto,tak je to žhavé a nejde použít sprej.

Ze by vyfuk takto piskal? Neco na tom mozna bude, pred tim nez jsem to zpozorovla se menil vyfuk, i vlnovec se daval novy. Jestli tomu dobre rozumim, nekde to musi profulovat, je to tak?

3 háčka
0
PříspěvekZaslal: 19.5.2020 , 0:05   Citovat  

Jo.Nekde je tam prasklina.Nemam teď čas to opravit,ale budu muset.Pridas plyn a syčí to.

tomyks je teď offline  tomyks
1 háčko
Členství: Žádné
0
PříspěvekZaslal: 21.5.2020 , 12:42   Citovat  

Mám nějaké aktuální poznatky.

1. Honda servis - pískání/syčení slyší, normální to není, zdá se že zvuk jde ze sání ve chvíli, kdy je klapka otevřená na plno. Sání zkontrolováno, bez závad. Kromě možnosti rozebrání celého sání jak jsem psal dříve ještě padlo podezření na prasklý rezonátor sání, který by měl být pod nárazníkem. Zatím jsem nezkoumal, ale věřím že tam je. Ale nevím nakolik to zní reálně.
2. Servis výfuků - pískání slyší, dokonce jsme zjistili, že pískot je slabě slyšet i při prošlápnutí plynu na místě. Před půlrokem se dával nový vlnovec za katem + zbytek výfuku. Výfuk důkladně zkontrolován, nikde nic neprofukuje, vše je 100%. Zjišťovat co se děje pod kapotou se jim jaksi nechtělo. Byl jsem vyslán do sousední vesnice do garážového servisu.
3. Garážový servis - pískání neslyší to mi hlava nebere Asi tuším proč Ble Prej je to staré auto, jiným hučí ložiska a nevadí jim to a další podobné informace jsem si vyslechl.

Ještě zkusím sám důkladně zkontrolovat část výfuku od hlavy k vlnovci za katem, zda při opravě výfuku nedošlo k uvolnění něčeho + sundat nárazník a prověřit teorii prasklého rezonátoru sání. Seženu někoho kdo mi šlápne na plyn, není možné abych neslyšel odkud ten zvuk jde.

3 háčka
0
PříspěvekZaslal: 12.7.2020 , 9:54   Citovat  

Tak já se už toho debilniho zvuku naftových kamen zbavil Velmi šťastný .
Nemohl jsem to najít.Na volnoběh se to okamžitě ohřeje a je ticho a projeví se to až v tahu.Jsem kvůli tomu měnil zbytečně vlnovec Smutný .
Na té fotce to nevidět,ale je tam ještě taková drátěnka, takže to fici přes ni.

IMG_20200712_092604.jpg

Zobrazení obrázku v plné velikosti.
IMG_20200712_092604.jpg, 179.08 kB

Obsah fóra Honda-club.cz   
Accord 2.4 - akcelerace hučení / pískání
Fórum: Motor, ECU, spojka a převodovka
0
Pomohlo ti toto téma?   
Zobrazit příspěvky z předchozích:
 Řadit příspěvky dle: