Rozšířené hledání} Informace o členství Kontaktní informace Seznam uživatelů Kalendář Spřátelené weby Honda-club.cz Přihlásit se k emailu
[2]
Linka Uživatelské skupiny Linka Galerie avatarů Linka Kdo je online Linka
Linka Jak se stát členem klubu Linka Stáhnout stanovy sdružení Linka Výhody pro členy klubu Linka
  Obsah fóra Honda-club.cz   
Jak se zbavit kastle v depozitu?
Fórum: Pokec o autech
Zobrazit příspěvky z předchozích:
 Řadit příspěvky dle: 
Jdi na stránku Předchozí  1, 2 
Zaslat odpověď

Strana 2 z 2
Destak je teď offline  Destak
3 háčka
PříspěvekZaslal: 31.12.2014 , 16:25   Citovat  

takhle, přiznávám, že jsem mystifikoval, né úplně úmyslně. početl jsem následující, že zpracovatel může požadovat náhradu při neúplnosti autovraku. to ale nemění nic věci že je po republice dost EKOlikvidátorů co přijedou pro holou kastli, zaplatí 500 Kč a na místě vystaví ekodoklad o ekolikvidaci. stačí se podívat po google. já jsem v poslední době odevzdával takhle 2 auta, kdy se jednalo o holou kastli.
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Cody je teď offline  Cody
3 háčka
PříspěvekZaslal: 31.12.2014 , 18:51   Citovat  

No a právě proto že to takhle bylo,to samé polopřevody,ekodaně je to ted udělané tak že auto musí být fyzicky na provozovně a musí být obrazový záznam (nafotit)něco jako stk. Že je to proti nám milovníkům starých aut se bavit nemusíme.....jenom čekam kdy staré auta vyjma veteránů úplně zakážou,beztak už se něaká taková koncepce v EU připravuje....jojo,dobře již bylo Smutný
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Daver je teď offline  Daver
Administrátor
Členství: Gold
PříspěvekZaslal: 1.1.2015 , 11:18   Citovat  

Aktuální info, co zjištoval jiný člen na úřadu, že udajně mohou kdykoliv po tom, co se k tomu červnu automaticky vyřadí vůz z evidence, přijít na kontrolu a žádat doklad o EKO likvidaci nebo fyzickou existenci vozu.

To mi přijde jako kravina, ale takhle mu to řekli ... co si o tom myslíte? To by přece muselo být někde v tom zákoně uvedeno, že mohou toto žádat a že seš v podstatě nucený to auto tak či tak zlikvidovat nebo dále vlastnit, přestože není v evidenci to mi hlava nebere
   Návrat  
skritek je teď offline  skritek
2 háčka
PříspěvekZaslal: 1.1.2015 , 17:50   Citovat  

to plati pouze u STALE Depozitovanych aut ,bud ho musíš vlastnit a nebo mit eko likvidaci. u aut která nejsou dohlasena ci jsou dele jak 18 mesicu v depozitu nic takového byt nemusi ty proste ke 30,6 respektive 31,12 zaniknou a uz se s nima nemusíš trapit. Pouze když prijdes během roku na urad a reknes ze mas doma CRXo a renovujes si ho a chces prodlouzit depozit o 12 mesicu mohou chtit auto fyzicky videt a to proto aby jsi nekoupil auto na nahradni dily auto rozebral a papiry dal do depozitu jako se to dela doted proto je tam ta moznost kontroly.
   Návrat  
Administrátor
PříspěvekZaslal: 1.1.2015 , 19:09   Citovat  

To jsem si přesně myslel, že to pracovník na přepážce má domotaný nebo nerozumněl otázce je to dobrý ... díky vědmo přátele
   Návrat  
Minor je teď offline  Minor
5 háček
PříspěvekZaslal: 1.1.2015 , 19:46   Citovat  

Bohužel se obávám, že v tom mají takový bordel, že sami nevědí.
Zajímalo by mě, jak se bude u aut v polopřevodu řešit to zrušení. Auto bude mít dejme tomu platnou TK, zaplacené povinné ručení, v dokladech je veden minulý (předminulý, předpředminulý atd.) majitel, ale ten nový už ne. Komu a jak oznámí, že mu zrušili auto?
Fakt dokonalý.
   Návrat  
Administrátor
PříspěvekZaslal: 1.1.2015 , 20:48   Citovat  

To se dozví, až dojde po absolvování čerstvé technické s evidenční kontrolou na úřad si své auto přihlásit a oni mu řeknou, že takové auto neexistuje je to dobrý
   Návrat  
Destak je teď offline  Destak
3 háčka
PříspěvekZaslal: 3.1.2015 , 13:33   Citovat  

Minor napsal:
Bohužel se obávám, že v tom mají takový bordel, že sami nevědí.
Zajímalo by mě, jak se bude u aut v polopřevodu řešit to zrušení. Auto bude mít dejme tomu platnou TK, zaplacené povinné ručení, v dokladech je veden minulý (předminulý, předpředminulý atd.) majitel, ale ten nový už ne. Komu a jak oznámí, že mu zrušili auto?
Fakt dokonalý.

neznalost zákona neomlouvá to v první řadě, v řadě druhý, když si kupuješ auto a umíš číst tak si ve velkým TP při koupi vozu zkontroluješ, zda je auto v polopřevodu nebo ne.

-> pokud jsem tu novelu četl správně, oznamovací povinnost tam není, je jasně dáno nedohlášený auto 1.7.2015 naschle.
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
kandik je teď offline  kandik
Moderátor
PříspěvekZaslal: 23.1.2020 , 10:50   Citovat  

s dovolenim vytahnu tohle tema.
Existuje aktualne zpusob jak papirove zlikvidovat auto a pritom ho mit (prodat) na dily? Nejde mi o moznost auto na zahrade oholit do mrte a skelet odvezt jerabem na vrakac - na to nemam cas, chut ani prostor.
Pokud se bude jednat o postup s podilem "obcanske neposlusnosti" coz predpokladam ze ani jinak nepujde, tak klidne SZ

diky
   Návrat  
Hellborn je teď offline  Hellborn
5 háček
PříspěvekZaslal: 23.1.2020 , 11:18   Citovat  

Prodat do zahraničí... Zeptej se Skřítka...
   Návrat  
rotker je teď offline  rotker
4 háčka
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 24.1.2020 , 8:28   Citovat  

kandik napsal:
s dovolenim vytahnu tohle tema.
Existuje aktualne zpusob jak papirove zlikvidovat auto a pritom ho mit (prodat) na dily? Nejde mi o moznost auto na zahrade oholit do mrte a skelet odvezt jerabem na vrakac - na to nemam cas, chut ani prostor.
Pokud se bude jednat o postup s podilem "obcanske neposlusnosti" coz predpokladam ze ani jinak nepujde, tak klidne SZ

diky

udělej export do zahraničí, vymysli se třeba nějakýho araba. Akorát musís udělat evidenčku
   Návrat  
Mickey Mouse je teď offline  Mickey Mouse
1 háčko
PříspěvekZaslal: 12.3.2020 , 0:41   Citovat  

Kdyby někdo potřeboval, mohu s tímto problémem pomoci. Způsob a řešení osobně a individuálně po telefonu....
   Návrat  

Obsah fóra Honda-club.cz   
Jak se zbavit kastle v depozitu?
Fórum: Pokec o autech
Zobrazit příspěvky z předchozích:
 Řadit příspěvky dle: 
Jdi na stránku Předchozí  1, 2 
Zaslat odpověď

Časy uváděny v GMT + 1 hodina