Rozšířené hledání} Informace o členství Kontaktní informace Seznam uživatelů Kalendář Spřátelené weby Honda-club.cz Přihlásit se k emailu
[1]
Linka Uživatelské skupiny Linka Galerie avatarů Linka Kdo je online Linka
Linka Jak se stát členem klubu Linka Stáhnout stanovy sdružení Linka Výhody pro členy klubu Linka
  Obsah fóra Honda-club.cz   
Vše o Accord 7G
Fórum: Pokec o autech
Zobrazit příspěvky z předchozích:
 Řadit příspěvky dle: 
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 464, 465, 466  Další 
Zaslat odpověď

Strana 465 z 466
Sakallik1 je teď offline  Sakallik1
PříspěvekZaslal: 9.12.2019 , 17:27   Citovat  

Zdarec potřeboval bych radu už jsem zkusil snad vše Velmi šťastný Chtěl jsem si napojit led pásek na světýlko u dveří ale nejspíš se při odilozování propl s druhým drátkem a nastal zkrat. Teď mě nesvítí svetýlko a ani to nesignalizuje že jsou otevřené dveře. Pojistky jsem všechny zkontroloval a ty jsou ok. Caplík je taky ok teď mě jde o to jestli to může být zámkem dveří nebo co jsem mohl odpálit neporadil by někdo prosím? děkuju. Jen takové postřehy od té doby mě jde vždy po vytažení klíčku asi 10 s stáhnout okna a caplíky i svítí pak zhasnou takže nevím co jsem mohl po*rat předem díky za rady Úsměv
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Aqwertzz je teď offline  Aqwertzz
4 háčka
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 23.12.2019 , 20:53   Citovat  

Ahojte, začala mi prokluzovat spojka když šlapnu na plyn při rychlosti 4,5 a 6. Co se mění? Lamela, přitlačak, ložisko nebo jak to funguje tudy u te nafty?
A jsou Vánoce, tak kolik to ještě vydrží? Máte někdo zkušenost? Děkuji
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
varuj je teď offline  varuj
3 háčka
PříspěvekZaslal: 23.12.2019 , 21:15   Citovat  

Aqwertzz napsal:
Ahojte, začala mi prokluzovat spojka když šlapnu na plyn při rychlosti 4,5 a 6. Co se mění? Lamela, přitlačak, ložisko nebo jak to funguje tudy u te nafty?
A jsou Vánoce, tak kolik to ještě vydrží? Máte někdo zkušenost? Děkuji

Ahoj, mám skúsenosť...
Na mojom A7G 2.2 i-CTDi mi pri cca 250tis. km pár krát prešmykla spojka na 6 rýchl. stupni (len pri plnej záťaži, pri plynulom zrýchľovaní nič). Podľa vyjadrenia servisákov z Hondy sa na tom ešte v pohode dalo jazdiť, ale bolo mi doporučené vymeniť spojku čo najskôr, aby som nezničil aj dvojhmotu. Tak som sa dohodol na výmene spojkovej lamely. Keď bola spojka vonku, mechanik mi ukázal dvojhmotu - mala tak dve tretiny života za sebou.
Koľko vydrží, 50tis.km? Potom zase všetko rozoberať??
Tak som dal vymeniť aj dvojhmotu...
Čo všetko sa mení sa dá zistiť až po rozobratí.
   Návrat  
Aqwertzz je teď offline  Aqwertzz
4 háčka
PříspěvekZaslal: 23.12.2019 , 21:42   Citovat  

A cenově je to jak? Cca? Dik
   Návrat  
varuj je teď offline  varuj
3 háčka
PříspěvekZaslal: 23.12.2019 , 22:15   Citovat  

Fúú, to už bolo dávno...nebolo to určite lacné. Origo diely - za to si Honda dá zaplatiť. Ble
Máš ale výhodu, blíži sa kampaň počas ktorej sú origo náhradné diely v zľave, tak si počkaj. Môžeš sa už teraz ísť do Hondy spýtať na cenu so zľavou počas kampane a porovnaj to s týmito cenami: tudy odkaz
Uvidíš čo bude výhodnejšie Mrk
   Návrat  
gratzi je teď offline  gratzi
PříspěvekZaslal: 2.1.2020 , 10:41   Citovat  

Zdar a sílu... Mám prosbu... Něco mi žere baterku a já nemůžu přijít na to, co by to mohlo být... Altík dobíjí, jak má, baterka drží (v dubnu kupovaná)... Když se ochladí, blbě to točí, dvakrát se mi stalo, že jsem nenastartoval vůbec, párkrát to otočilo a pak už jen cvaká... Baterku jsem dal nabít, nebyla úplně mrtvá... tak pod polovinou kapacity... Nemá někdo potuchy, co může být špatně?

Díky za tipy... je to dobrý
   Návrat  
Kendik je teď offline  Kendik
4 háčka
Členství: Silver
PříspěvekZaslal: 2.1.2020 , 11:06   Citovat  

gratzi napsal:
Zdar a sílu... Mám prosbu... Něco mi žere baterku a já nemůžu přijít na to, co by to mohlo být... Altík dobíjí, jak má, baterka drží (v dubnu kupovaná)... Když se ochladí, blbě to točí, dvakrát se mi stalo, že jsem nenastartoval vůbec, párkrát to otočilo a pak už jen cvaká... Baterku jsem dal nabít, nebyla úplně mrtvá... tak pod polovinou kapacity... Nemá někdo potuchy, co může být špatně?

Díky za tipy... je to dobrý
Pridavam se k Tvemu dotazu. Mam uplne stejny problem. Kdyz je teplo, tak bez problemu, takze vylucuji zvyseny klidovy odber. V zime staci stat pres noc a uz pomalu toci nebo nenastartuji vubec. Baterie nova. Jedine co me jeste napada je starter.
   Návrat  
PříspěvekZaslal: 2.1.2020 , 11:15   Citovat  

Kendik napsal:
Pridavam se k Tvemu dotazu. Mam uplne stejny problem. Kdyz je teplo, tak bez problemu, takze vylucuji zvyseny klidovy odber. V zime staci stat pres noc a uz pomalu toci nebo nenastartuji vubec. Baterie nova. Jedine co me jeste napada je starter.

No, mě právě taky, ale nevím, jak to zjistím...
   Návrat  
Hellborn je teď offline  Hellborn
5 háček
Členství: Gold
PříspěvekZaslal: 2.1.2020 , 11:26   Citovat  

Moje K24 taky dlouho točila - má dlouhý zdvih (startér se otočí 2x-3x než píst dojede nahoru), i proto jsem přešel na 0w40...
   Návrat  
4 háčka
PříspěvekZaslal: 2.1.2020 , 11:32   Citovat  

Hellborn napsal:
Moje K24 taky dlouho točila - má dlouhý zdvih (startér se otočí 2x-3x než píst dojede nahoru), i proto jsem přešel na 0w40...
Neprijde mi normalni po zimni noci s plne nabitou baterii sotva nastartovat nebo nenastartovat vubec. Mam 2.0. Musim kvuli tomu v zime parkovat v 300m vzdalene vytapene garazi.
   Návrat  
4 háčka
PříspěvekZaslal: 2.1.2020 , 11:36   Citovat  

gratzi napsal:
No, mě právě taky, ale nevím, jak to zjistím...
Vyndat, zkontrolovat, eventuelne repasovat nebo koupit novy. Je to docela piplacka.

Odkaz
   Návrat  
PříspěvekZaslal: 2.1.2020 , 14:11   Citovat  

[quote="Kendik"]Vyndat, zkontrolovat, eventuelne repasovat nebo koupit novy. Je to docela piplacka.

No, potěš koště... na tohle moc nejsem a hlavně, před barákem na chodníku se mi do toho fakt nechce... Spíš bych potřeboval vědět, jestli jde nějak zjistit, že je startér špatnej bez toho, abych musel rozebrat půl motoru...
   Návrat  
4 háčka
PříspěvekZaslal: 2.1.2020 , 14:59   Citovat  

[quote="gratzi"]
Kendik napsal:
Vyndat, zkontrolovat, eventuelne repasovat nebo koupit novy. Je to docela piplacka.

No, potěš koště... na tohle moc nejsem a hlavně, před barákem na chodníku se mi do toho fakt nechce... Spíš bych potřeboval vědět, jestli jde nějak zjistit, že je startér špatnej bez toho, abych musel rozebrat půl motoru...
O jine moznosti bohuzel nevim Smutný
   Návrat  
edy je teď offline  edy
1 háčko
PříspěvekZaslal: 2.1.2020 , 16:58   Citovat  

Kendik napsal:

Odkaz
co se týká startování, jak píše Hellborn, je to normální jev, vysoký zdvih,startuji tak už 5let- chvilku to trvá, dávám 5w40 jednou za měsí dobijím baterii do plna(pouze kvůli životnosti akumulátoru)
   Návrat  
4 háčka
PříspěvekZaslal: 2.1.2020 , 17:42   Citovat  

Nenastartovat druhy den po dobiti baterie asi normalni jev nebude. Ze by Acca byly na zimu tak spatne? V lete nemam problem.

Jak je mozne, ze dvoulitrove i vyssi objemy, ktere vidim denne na parkovisti okolo sebe nastartuji vetsinou na prvni cvrnk? Pokud vim, dieselove motory potrebuji vetsi silu k nastartovani nez benzinove. Vidim je, ze jim to v mrazech toci, ale nechytne asi kvuli spatne nafte nebo jine chybe.

Nejsem mechanik, takze diky za vysvetleni.
   Návrat  
alvi je teď offline  alvi
1 háčko
PříspěvekZaslal: 2.1.2020 , 17:56   Citovat  

ac se mne to netyka , prosil bych doplnit me vzdelani :
"kdyz jeden pist dojde do horni uvrati , mel by snad motor alespon skytnout" .
Kdyz se tak nestane , mohou za to ruzne tlaky ve valcich nebo co ?
(nejsem mechanik , pouhy uzivatel)
   Návrat  
HIGHTOWER je teď offline  HIGHTOWER
2 háčka
PříspěvekZaslal: 2.1.2020 , 17:56   Citovat  

Kendik napsal:
Nenastartovat druhy den po dobiti baterie asi normalni jev nebude. Ze by Acca byly na zimu tak spatne? V lete nemam problem.

Jak je mozne, ze dvoulitrove i vyssi objemy, ktere vidim denne na parkovisti okolo sebe nastartuji vetsinou na prvni cvrnk? Pokud vim, dieselove motory potrebuji vetsi silu k nastartovani nez benzinove. Vidim je, ze jim to v mrazech toci, ale nechytne asi kvuli spatne nafte nebo jine chybe.

Nejsem mechanik, takze diky za vysvetleni.

Tak nevím, jaké diesely vidíš kolem sebe, ale můj fungoval takto po noci s -15°C a start je ráno při -10°C:

Odkaz
   Návrat  
4 háčka
PříspěvekZaslal: 2.1.2020 , 18:12   Citovat  

HIGHTOWER napsal:
Tak nevím, jaké diesely vidíš kolem sebe, ale můj fungoval takto po noci s -15°C a start je ráno při -10°C:

Odkaz
Tuto zimu jsme u nas jeste pod -3 rano nemeli natoz -10 nebo -15, takze to se neda moc srovnavat a jak vidim, nastartoval jsi Úsměv Stastny to clovek Úsměv Kezby to takhle pekne slo i u me.

Vlastnil jsem predtim dva dvoulitry a nikdy jsem nemel takovy problem jako s A7G. Jinak musim zaklepat, je to dobre auto krome toho startovani a problemu patych dveri. Vidim to na unaveny starter......
   Návrat  
Santi je teď offline  Santi
1 háčko
PříspěvekZaslal: 3.1.2020 , 6:57   Citovat  

Ohledně baterie, teď jsem řešil něco obdobného. Baterie se neustále vybíjela..i když ne přes noc. Změřte si klidový odběr baterie při zamčeném autě. Měl by být do 30mA. Já jsem odpojil kde co a nepřišel jsem na to. Až šikovný mechanik odpojil alternátor a zjistil vadný regulátor. Velmi šťastný
   Návrat  
markos je teď offline  markos
4 háčka
PříspěvekZaslal: 3.1.2020 , 7:31   Citovat  

Vylučovacou metódou cez poistky sa dá dobre zistiť . Ale ten alternátor by ma nenapadol
   Návrat  
Mourl je teď offline  Mourl
2 háčka
PříspěvekZaslal: 3.1.2020 , 17:53   Citovat  

Taky mi dlouho točil startér sice na 2.4 ale startér je myslím stejný. Navíc mi při nižších teplotách zůstavala viset volnoběžka (ošklivej zvuk těsně po nastartování). Pomohlo mi startér vyndat, vyčistit, novou vazelínku do převodů a zase točí a startuje mnohem ochotněji je to dobrý (startér byl plný prachu z uhlíků atp.)
   Návrat  
4 háčka
PříspěvekZaslal: 3.1.2020 , 19:35   Citovat  

Mourl napsal:
Taky mi dlouho točil startér sice na 2.4 ale startér je myslím stejný. Navíc mi při nižších teplotách zůstavala viset volnoběžka (ošklivej zvuk těsně po nastartování). Pomohlo mi startér vyndat, vyčistit, novou vazelínku do převodů a zase točí a startuje mnohem ochotněji je to dobrý (startér byl plný prachu z uhlíků atp.)
Kdyby tocil dlouho, jeste by to slo. Me toci pomalu a nebo vubec a jen to cvaka a blikaji budiky. Kdyz je auto v teple garazi, tak je to lepsi.
   Návrat  
Mourl je teď offline  Mourl
2 háčka
PříspěvekZaslal: 3.1.2020 , 21:07   Citovat  

Kendik napsal:
Kdyby tocil dlouho, jeste by to slo. Me toci pomalu a nebo vubec a jen to cvaka a blikaji budiky. Kdyz je auto v teple garazi, tak je to lepsi.

Jo,tak jsem to myslel.Ze to tocilo pomalu a sotva tocilo motorem....hlavne v zime to vypadalo ze to snad ani nenaskoci jak se to sotva prevalilo. Ted po vycisteni je to OK.Jakou mas baterii? Neoriginal maji nizsi proudy :-/
   Návrat  
4 háčka
PříspěvekZaslal: 3.1.2020 , 21:15   Citovat  

Mourl napsal:
Jo,tak jsem to myslel.Ze to tocilo pomalu a sotva tocilo motorem....hlavne v zime to vypadalo ze to snad ani nenaskoci jak se to sotva prevalilo. Ted po vycisteni je to OK.Jakou mas baterii? Neoriginal maji nizsi proudy :-/
Original pul roku stara.
   Návrat  
PříspěvekZaslal: 6.1.2020 , 11:13   Citovat  

Zajímavý... baterku jsem dobil, chytá na první... teď auto dva dny stálo a dneska ráno úplně na pohodu... tak opravdu nevím, kde by mohl být problém... Tak to koukám!
   Návrat  
Mourek23 je teď offline  Mourek23
PříspěvekZaslal: 6.1.2020 , 16:36   Citovat  

Co se tyče téhle problematiky připojil svoji zkušenost s renaudlem me drahé polovicky.
Auto 10let staré. puvodni baterie (budis ji křemíkové nebe mile HaHaaa )
V létě vše OK starty v pořádku. S podzimními mraziky sem tam zadrhel ale pořad bez toho ze by nenastartovala.
Až na první mráz kdy nás auto nechalo stát ve 3 ráno před putykou.
Druhy den pokus o nastartování pomoci druhého auta a kabely, nic.
Auto odtazeno a zjišťování co a proč.
Baterie nabitá nic méně při zatěžovem testu baterie 47%kapacity. Tudíž jsem pořídil novou baterii.
S tím ze auto jsem nastartoval ale stále to nebylo ono.
Startér jsem předem vyloučil z důvodu jeho výměny před 2/3 lety tátou slečny který řešil to stejne.
Nic méně mi to nedalo a začal jsem hledat. Jestli někdo z vás tuší kde je na tomhle motoru startér a jak se k němu musí jistě tuší co následovalo naštvanej
Zjištění bylo takové ze 10lete kostry a Prusové kabely jsou natolik zoxidovane ze se mi vhtelo to snad ne

Tudis bych šel po drátech, kostrach a stavu baterie (při zatezi - mě provedl můj dodavatel dílu)
U mě to bylo na výměnu cívky starteru (uzrany závit) a po odrbani koster všech + a jeijich ošetření vše v pohodě.
   Návrat  
4 háčka
PříspěvekZaslal: 10.1.2020 , 17:08  Naposledy upravil Kendik dne 10.1.2020 , 17:12, celkově upraveno 1 krát. Citovat  

gratzi napsal:
Zajímavý... baterku jsem dobil, chytá na první... teď auto dva dny stálo a dneska ráno úplně na pohodu... tak opravdu nevím, kde by mohl být problém... Tak to koukám!
Zajimave, ale kazdopadne pro Tebe dobra zprava Úsměv V polovine ledna mozna prijdou mrazy, tak dej pak vedet. Po noci v +4 stupnich mela baterie 12.2V.
   Návrat  
4 háčka
PříspěvekZaslal: 10.1.2020 , 17:10   Citovat  

Mourek23 napsal:
Co se tyče téhle problematiky připojil svoji zkušenost s renaudlem me drahé polovicky.
Auto 10let staré. puvodni baterie (budis ji křemíkové nebe mile HaHaaa )
V létě vše OK starty v pořádku. S podzimními mraziky sem tam zadrhel ale pořad bez toho ze by nenastartovala.
Až na první mráz kdy nás auto nechalo stát ve 3 ráno před putykou.
Druhy den pokus o nastartování pomoci druhého auta a kabely, nic.
Auto odtazeno a zjišťování co a proč.
Baterie nabitá nic méně při zatěžovem testu baterie 47%kapacity. Tudíž jsem pořídil novou baterii.
S tím ze auto jsem nastartoval ale stále to nebylo ono.
Startér jsem předem vyloučil z důvodu jeho výměny před 2/3 lety tátou slečny který řešil to stejne.
Nic méně mi to nedalo a začal jsem hledat. Jestli někdo z vás tuší kde je na tomhle motoru startér a jak se k němu musí jistě tuší co následovalo naštvanej
Zjištění bylo takové ze 10lete kostry a Prusové kabely jsou natolik zoxidovane ze se mi vhtelo to snad ne

Tudis bych šel po drátech, kostrach a stavu baterie (při zatezi - mě provedl můj dodavatel dílu)
U mě to bylo na výměnu cívky starteru (uzrany závit) a po odrbani koster všech + a jeijich ošetření vše v pohodě.
Dekuji, nad tim jsem take premyslel. je to dobrý
   Návrat  
cico86 je teď offline  cico86
1 háčko
PříspěvekZaslal: 19.1.2020 , 16:15   Citovat  

hosi..odkud koupit original rozvodovou sadu- retez pro accorda 2.2 2004??? klidne i zahranici...
   Návrat  
_DoDo_ je teď offline  _DoDo_
1 háčko
PříspěvekZaslal: 20.1.2020 , 7:21   Citovat  

Ahoj,
Třeba Tady je to dobrý
Sice je dražší dopravné, ale když vybereš víc věcí tak se to vyplatí. 100% spokojenost s obchodem. Minule jsem dostal zboží do 3 dnů od zaplacení. Honda
   Návrat  

Obsah fóra Honda-club.cz   
Vše o Accord 7G
Fórum: Pokec o autech
Zobrazit příspěvky z předchozích:
 Řadit příspěvky dle: 
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 464, 465, 466  Další 
Zaslat odpověď

Časy uváděny v GMT + 1 hodina