Rozšířené hledání} Informace o členství Kontaktní informace Seznam uživatelů Kalendář Spřátelené weby Honda-club.cz Přihlásit se k emailu
[1]
Linka Uživatelské skupiny Linka Galerie avatarů Linka Kdo je online Linka
Linka Jak se stát členem klubu Linka Stáhnout stanovy sdružení Linka Výhody pro členy klubu Linka
  Obsah fóra Honda-club.cz   
Vše o Honda Jazz
Fórum: Pokec o autech
Zobrazit příspěvky z předchozích:
 Řadit příspěvky dle: 
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 18, 19, 20 
Zaslat odpověď

Strana 20 z 20
Jopeeeno je teď offline  Jopeeeno
3 háčka
PříspěvekZaslal: 25.10.2019 , 15:22   Citovat  

2bep:
Velmi šťastný Velmi šťastný Velmi šťastný Velmi šťastný no, na pomyslnou vlnu gay drivera jsem se ještě nedostal, chlape.
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
sidhardox je teď offline  sidhardox
PříspěvekZaslal: 30.10.2019 , 20:19   Citovat  

Chtěl bych se zeptat na takovou věc ohledně twinsparku... Jak poznám, že je nějaká svíčka v páru špatná?
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
PříspěvekZaslal: 31.10.2019 , 6:55   Citovat  

A ještě jeden dotaz, tohle je jediný kryt pod motor na Jazz 02-08, nebo k tomu má ještě něco patřit?

Kryt.jpg

Zobrazení obrázku v plné velikosti.
Kryt.jpg, 1.59 MB
   Návrat  
Stepa je teď offline  Stepa
4 háčka
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 31.10.2019 , 9:32   Citovat  

Podle tohohle rozkresu to je všechno.

cover.png

cover.png, 107.49 kB
   Návrat  
PříspěvekZaslal: 1.11.2019 , 19:54   Citovat  

Díky za obrázek! Bych takhle vážně řekl, že tam v hondě zapomněli ještě kus dát, nechápu ten velký výřez...
   Návrat  
King je teď offline  King
2 háčka
PříspěvekZaslal: 4.11.2019 , 10:06   Citovat  

Já bych se ještě vrátil k nedávnému tématu JAZZ 4G. Nemůžu říct, že bych se divil odmítavým reakcím, týkajícím se jeho vzhledu. Pár lidí tu může dosvědčit, že když se na netu objevily první scany z JPN časáku, byl jsem hodně vyděšený. cože cože ? Ale poměrně rychle jsem tomu přišel na chuť. A víte co? Pokud jde o čistotu designu, je to nejlepší auto od Honda od Civicu 8G.

Všechny linie na sebe krásně navazují, ať už je to spodní linie oken, která přechází do čelního i zadního skla, horní linie oken navazuje na zadní svítilny, vodorovné linky ve spodní části auta také běží kolem celého obvodu, řešení spodní části nárazníku s mlhovkami a nasávacím otvorem je parádní a navázání přední štěrbiny na světlomety je také vyřešené pěkně. Ta škvíra navíc auto opticky rozšiřuje, zatímco lamela s logem působí moderně. Takže fakt nemůžu souhlasit s názorem, že to vypadá levně. Dokonce mi to ani nepřipadá nudné, protože mě ten promyšlený minimalizmus baví - i nový Golf vedle toho vypadá přeplácaně. Jediné, co mě úplně netěší, jsou ty vyboulené světlomety. Uměl bych si představit, že by auto přišlo o celou část nad hranou kapoty, možná by stálo za pokus to vyřešit nějakým mračítkem. Interiér je pak z mé strany zatím naprosto bez výhrad, jednoduchý a zároveň dobře promyšlený.

Jediné, co by mě zajímalo je, jak se teď bude vyvíjet "korporátní look". Když už se konečně povedlo všem modelům značky dát "Flying H" a vytvořit jasnou identitu značky, přijde Jazz s čumákem, u kterého si je třeba evoluci dosavadního designu spíš domýšlet, než že by byla na první pohled vidět. Takže to mě trochu znepokojuje, zvlášť když maska v případě Crossstaru pro změnu odkazuje na Hondy z konce devadesátek.

Crosstar už hraje trošku víc na efekt, bude se asi líbit těm, na které je klasický Jazz až moc minimalistický. Ale hlavně v jeho případě bude variabilita umocněná ještě hagusy a větší světlostí. V tomhle případě si myslím, že bude Jazz moci fungovat jako plnohodnotné a multifunkční auto pro rodiny s jedním děckem.

Mimochodem tady jsou fotky evropské specifikace jazzu - ne, že by se lišila od té japonské - až na kola, ale hlavně je to lépe nafocené.

tudy odkaz
   Návrat  
Rom. je teď offline  Rom.
Partner H-C
PříspěvekZaslal: 4.11.2019 , 10:55   Citovat  

za mne je nový Jazz krásný, možná japonsky krásný a jeho design určitě "dojde"
a asi už jsem starej kořen, ale proč by měly čumáky všech modelů vypadat stejně nebo i podobně, k tomu přeci není důvod ...
   Návrat  
anunaki je teď offline  anunaki
1 háčko
PříspěvekZaslal: 4.11.2019 , 12:12   Citovat  

Mně se tenhle jednoduchý, uhlazený design líbí. Proto nemusím koncern, samá linka, ostrá hrana, ostře řezaná světla jak motorovou pilou atd. Těším se na první testy. Cena lidová nebude, ale to není asi žádný hybrid. Uvidíme, zda si cenu kvalitou obhájí.
   Návrat  
3 háčka
PříspěvekZaslal: 18.11.2019 , 11:09   Citovat  

Nějaké to povídání o novém Jazzu, zveřejnéné na stránkách českého zastoupení Hondy:

tudy odkaz
   Návrat  
1 háčko
PříspěvekZaslal: 18.11.2019 , 11:27   Citovat  

Ten posuvník, kterým se porovnávání oba modely nebude asi úplně přesný, ale rozdíl ve světlé výšce mi nějak extra nepřijde. Snad jen ten čumák má ten crosstar znatelně výš.
Jsem zvědavý na jízdní vlastnosti, spotřebu a cenu.
   Návrat  
3 háčka
PříspěvekZaslal: 18.11.2019 , 11:35   Citovat  

To je první, co mě taky trklo, světlá výška. Jestli si v Hondě myslí, že dělat crossover stylem "oplastovat a dobre" stačí, tak mě "pobavili".

Informace o novém Jazzu/Crosstaru nepřibývají, zatím to vypadá, že si to fakt nechávají na březen 2020. Alespoň data o pohonu by mohli "pustit" do světa dříve. V Tokyu byly všechny exempláře udajně jen prototypy.
   Návrat  
3 háčka
PříspěvekZaslal: 21.11.2019 , 10:51   Citovat  

Dnes jsem byl na výzvědy v H+ a první "evropský dotyk" nové Hondy Jazz, budou mít naší dealeři už příští měsíc. Budu informovat Úsměv
   Návrat  
1 háčko
PříspěvekZaslal: 21.11.2019 , 17:15   Citovat  

Tak Jazz by jim snižoval flotilove emise, tak s ním určitě nebudou otálet. Každopádně to že Honda zaspala s hybridním HRV a Civicem pro Evropu je chyba.
   Návrat  
KovisMirko je teď offline  KovisMirko
PříspěvekZaslal: 27.11.2019 , 9:22   Citovat  

Honda Jazz 2004.
Sviti airbag, 2x v servise 2x smazano stim ze jim to neukazuje nic spatne a uz zase sviti. Doporuceni, ze mam jit za nekym kdo ma Honda diagnostiku. Nez zajedu do Hondy chci se zeptat ma nekdo v okoli Prahy nebo v Praze Honda diagnostiku kam bych mohl zajet a mrkl se zda to ukaze co je doopravdy spatne?

Diky
   Návrat  
_Marty_ je teď offline  _Marty_
2 háčka
PříspěvekZaslal: 27.11.2019 , 10:57   Citovat  

KovisMirko napsal:
Honda Jazz 2004.
Sviti airbag, 2x v servise 2x smazano stim ze jim to neukazuje nic spatne a uz zase sviti. Doporuceni, ze mam jit za nekym kdo ma Honda diagnostiku. Nez zajedu do Hondy chci se zeptat ma nekdo v okoli Prahy nebo v Praze Honda diagnostiku kam bych mohl zajet a mrkl se zda to ukaze co je doopravdy spatne?

Diky

Muzem se na to podivat HDS mam, napis SZ a dohodnem se.
   Návrat  
stani-stani je teď offline  stani-stani
PříspěvekZaslal: 2.12.2019 , 14:45   Citovat  

V rozmezí pár dnů jsem viděl 2g a 3g. Jsou rozměrově stejné? Jako by se mě zdálo, že 2g je o trošku delší...
   Návrat  
2bep je teď offline  2bep
4 háčka
Členství: Gold
PříspěvekZaslal: 2.12.2019 , 16:10   Citovat  

Stačí mrknout na wiki -> tudy odkaz Úsměv
   Návrat  
stani-stani je teď offline  stani-stani
PříspěvekZaslal: 3.12.2019 , 10:33   Citovat  

FIT Hybrid 2019:

https://www.youtube.com/watch?v=dy3kTpR05K4
   Návrat  
3 háčka
PříspěvekZaslal: 5.12.2019 , 12:57   Citovat  

K nové verzi hybridního Jazze. Jak jsem už avizoval, nedávno proběhla statická presentace nového Jazze pro české dealery (škoda, že jsem se nemohl "vetřít") Velmi šťastný

Poznatky "našeho" dealera:
- auto, ač to z videí a fotek příliš není vidět, prostorově narostlo, a to především pro posádku vpředu i vzadu,
- velikostně by to přirovnal k Civiku 7G 5D,
- zavazadelník je naopak nepatrně menší, ve srovnání s Jazz 3G,
- interiér doznal opravdu zlepšení v materiálech, což už avizovaly předchozí informace při představení vozu v Tokiu, je tam prý docela útulně,
- cena základního modelu (i tak slušně vybaveného) by se měla pohybovat mezi 460 - 480.000 Kč,
- s autem nejeli, byl to předprodukční ("putovní") vůz bez VIN,
- opět tam podtrhovali vynikající dynamiku (v rámci třídy), která by měla předčít Jazz Dynamic.

Na zbytek si počkáme na přelom jara a léta 2020.
   Návrat  
skyline je teď online  skyline
3 háčka
PříspěvekZaslal: 6.12.2019 , 10:15   Citovat  

Jopeeeno:
"s autem nejeli..."
vs.
"opět tam podtrhovali vynikající dynamiku"

Tak nevím.

Čekal bych dynamiku "dole" díky elektru lepší a "nahoře" kvůli váze tak na stejné úrovni. Uvidí se, až bude možnost to osahat a projet, ještě pár měsíců a budem chytřejší.
   Návrat  
3 háčka
PříspěvekZaslal: 6.12.2019 , 10:25   Citovat  

skyline:
Jeli-nejeli = píšu to o pár postů zpět, když jsem "sosal" informace od "našeho" dealera v podvečer, kdy se auto představilo světu. V JPN byl při předtavení Jazze i človíček ze zastoupení Hondy a měl možnost se s Jazzem projet. V ČR byla jen už jen statika Úsměv

Viz:
Zaslal: 24.10.2019 , 5:55       
anunaki: 
Mohu přinést nějaké další informace, Tome. Nedalo mi to a večer jsem napsal dealerovi, kde jsem kupoval háervo. Z Hondy ČR už osobní zkušenost s Jazzem 4G a odhad reálné ceny mají. Myslím, že to není žádné obchodní tajemství, takže: 

-zásadní problém, který jsem včera podchytil na většině diskusí, je design. V reálu auto údajně vypadá mnohem lépe, než na fotografiích. Je tam obrovský posun v materiálech, což už jde vidět na fotkách, takže žádná novinka. 
-cena "základní" verze bude s jistotou pod 500.000 Kč. Tohle nepotěší, ale doplnil, že i ten základ bude slušně vybavený, včetně navi. No, je to moc. Tady se sluší srovnat cenově Yazze s Yarisem, který není v hybridu taky záležitost za 350.000 Kč. 
-mnohem víc mě a ženu zajímá Crosstar, kde bude cena logický vyšší, tzn. uvedl, že do 600.000 Kč. Ten bude plně vybavený, tedy vším, co Honda pro daný segment má. V základu se nabízet nebude. 
-vedoucí importu měl možnost se s tím v JPN i svézt a dynamika je (logicky) lepší, než u HR-V, což jsem čekal, ale co mě zarazilo, bude lepší kupodivu, než u Jazze Dynamic. Napsal doslova "je o 3 levely lepší, než u stávajícího Jazze". 
-koketovali tam s myšlenkou, že se buďto v této, nebo v další generaci bude měnit název a jméno Jazz zanikne, ale to je nepodstatné. 
-pokud tyto informace budu v reálu potvrzeny, asi bych si to doma dokázal představit, hybrid mě láká, stejně se naše auto motá z 95% po městě. Adrenalin si mohu vytvořit během jízdy na cenduru. A to zásadní, doma se Crosstar líbí 
   Návrat  
3 háčka
PříspěvekZaslal: 7.12.2019 , 13:02   Citovat  

Něco málo fotek z interiéru a motorového prostoru 4G. Na téma pohonu jsem nedohledal zatím žádná další data, čili jsou zde stále spekulace. Měla by tam být použita atmosférická 1.5, ale krom ventilového víka a EGR, zde nevidím žádné spojitosti s L15B4 (s motorem HR-V).
Ve výbavě bude konečně vyhřívaný volant, ale asi v topové verzi a ta má asi jako jediná loketní opěrku. Výplně dveří jsou vzadu celé z plastu, takže úspory na materiálech se dotknou i v nové generaci.

20191207_004104.jpg

20191207_004104.jpg, 718.4 kB

Screenshot_20191207-105144_YouTube.jpg

Screenshot_20191207-105144_YouTube.jpg, 625.12 kB

Screenshot_20191207-105156_YouTube.jpg

Screenshot_20191207-105156_YouTube.jpg, 647.78 kB

Screenshot_20191207-105209_YouTube.jpg

Screenshot_20191207-105209_YouTube.jpg, 553.02 kB