Rozšířené hledání} Informace o členství Kontaktní informace Seznam uživatelů Kalendář Spřátelené weby Honda-club.cz Přihlásit se k emailu
[1]
Linka Uživatelské skupiny Linka Galerie avatarů Linka Kdo je online Linka
Linka Jak se stát členem klubu Linka Stáhnout stanovy sdružení Linka Výhody pro členy klubu Linka
  Obsah fóra Honda-club.cz   
Vše o Honda Legend, napříč generacemi
Fórum: Pokec o autech
Zobrazit příspěvky z předchozích:
 Řadit příspěvky dle: 
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 9, 10, 11 
Zaslat odpověď

Strana 11 z 11

Máte, jako nadšenci, reálný zájem přijet na Legendí sraz do okolí Brna v roce 2019?
Ano
95%
 95%  [ 19 ]
Ne
5%
 5%  [ 1 ]
Hlasovalo : 20
Celkem hlasů : 20

s.c.a.r.a.b.e.u.s. je teď offline  s.c.a.r.a.b.e.u.s.
1 háčko
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 22.9.2019 , 8:20   Citovat  

Zdravím Legenďáci.

Řešil jste někdo dodělání Bluetooth A2DP (streamovani hudby z mobilu) modulu do Legendu KB1?

Našel jsem pár udělátek ale zajímala by mě vaše zkušenost.

Díky
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
X44_Dan je teď offline  X44_Dan
PříspěvekZaslal: 23.9.2019 , 19:13   Citovat  

Pavel V. Frýdek napsal:
Pomalu se mi začíná ozývat nahlodaný výfuk KA9 2002 (slouží už asi 10 let). Máte někdo alternativní zdroj ke koupi nového? Origo je za 11kKč bez dph...

Výfuky se ze Států do evropy oficiálně nesmí vozit, takže je problém ho sem dostat. Nejjednoduší je to přeplátovat novým plechem a vevnitř to nechat dohnít. Jinak bacha, jak ten tlumič praskne shora, upeče ti věci v kufru.
   Návrat  
1 háčko
PříspěvekZaslal: 27.10.2019 , 20:26   Citovat  

Zdarek. Nedaří se mi dohledat středové krytky na hliníková kola na moje KB1. Vnější průměr 62mm, vnitřní 54.5mm. Nemáte tip kde shánět?
   Návrat  
1 háčko
PříspěvekZaslal: 30.11.2019 , 0:37   Citovat  

Zdravím.

Měl bych zvláštní dotaz - nemáte někdo zkušenost s likvidací totální škody na KB1? Dnes jsem své KB1 zrušil ve stádu kanců. Zajímalo by mě, jestli můžu počítat s tím, že si za vyplacené peníze koupím jiné. Nikdy jsem totální škodu neřešil.

Auto má zlikvidovaný předek. Podle mě bude oprava nerentabilní. Existuje někdo, kdo koupí vrak?

Díky za rady.
   Návrat  
padam je teď offline  padam
3 háčka
Členství: Gold
PříspěvekZaslal: 30.11.2019 , 8:33   Citovat  

Zkušenost nemám, ale pokud chceš dostat nějakou rozumnou částku, tak si připrav právníka a znalce a až ti pojišťovna určí nízkou cenu před havárií, tak ti nezbyde než se o zbývající částku soudit. Stejně jsem musel postupovat když mi ukradli C7G.

Jinak kvůli chybějícím krytkám jsi to do stáda kanců nemusel posílat. HaHaaa
   Návrat  
Lucaslegend je teď offline  Lucaslegend
PříspěvekZaslal: 30.11.2019 , 13:44  Naposledy upravil Lucaslegend dne 30.11.2019 , 14:02, celkově upraveno 1 krát. Citovat  

s.c.a.r.a.b.e.u.s. napsal:
Zdravím.

Měl bych zvláštní dotaz - nemáte někdo zkušenost s likvidací totální škody na KB1? Dnes jsem své KB1 zrušil ve stádu kanců. Zajímalo by mě, jestli můžu počítat s tím, že si za vyplacené peníze koupím jiné. Nikdy jsem totální škodu neřešil.

Auto má zlikvidovaný předek. Podle mě bude oprava nerentabilní. Existuje někdo, kdo koupí vrak?

Díky za rady.

Cau. To je škoda takého auta....
Ak vravis že máš komplet zničený predok tak to musí byť len na totálku riešené, keďže hodnota kb1 je v priemere 7000 -8000E a ak máš zničený radar už len to je ccca min 3000E + vystrelena kapota to je ďalších cca 3500e,chladič 950E, jeden svetlomet cez 1000e...samozrejme plus robota....

Mne podbehla len menšia srnka a oprava bola cca 2800E a to mi v podstate menili len nárazník a ostrekovac. Našťastie to šlo cez poisťovňu....
Ale môj legend už aj tak dojazdil pred mesiacom :/ takže zvažujem čo snim...či predať v celku na diely...
   Návrat  
1 háčko
PříspěvekZaslal: 30.11.2019 , 13:53   Citovat  

Lucaslegend napsal:
Ale môj legend už aj tak dojazdil pred mesiacom :/

Co se stalo?
   Návrat  
PříspěvekZaslal: 30.11.2019 , 14:11   Citovat  

s.c.a.r.a.b.e.u.s. napsal:
Co se stalo?

Poškodilo mi snimac output shaft (countershaft) speed sensor na prevodovke ...zistil som že ma ten hriadeľ vôľu z ktoreho sníma ten senzor, takže musí tam byť zle ložisko....hoci prevodovka radi pekne....samozrejme že bez snímača nedovolí radiť viac ako druhý stupeň keďže nemá údaje o rýchlosti......
   Návrat  
PříspěvekZaslal: 5.12.2019 , 18:52   Citovat  

Zdravim.

chcem sa spytat ci uz niekto riesil poskodene ulozenie v obale prevodovky v ktorych su loziska hriadelov.... ze to zevraj treba prevlozkovat alebo novy obal prevodovky....

to je vlastne aj moj problem na legende, najprv som myslel ze to je zle lozisko na hriadeli ....najazdenych 340 000km ked to poskodilo snimac output shaft (countershaft) speed sensor natolko silno, ze je vlastne nepojazdne auto......respektive pojazdne v nudzovom rezime , cize skoro vsetky kontrolky svietia a nedovoli radit viac ako druhy stupen.....cize auto nepouzivam....

tu si to mozte pozriet co som nafotil , natocil a nazbieral nejake info o prevodovke ako to vyzera vnej

tudy odkaz

poznate niekoho kto to prevlozkuje????? respektive kto aj vyberie prevodovku von? poznate pana Radka Marvana z Toprun-GT-R?? zevraj on to robil a on upozornoval v jednom clanku na ten problem....

este zvazujem alternativu ze mi v autorizovanom servise honda TN vyberu prevodovku von, to som sa uz dohodol ze to by spravili(otvarat prevodovku samozrejme nechcu)... a otvorim ju bud sam alebo dam niekomu spravit.......
   Návrat  

Obsah fóra Honda-club.cz   
Vše o Honda Legend, napříč generacemi
Fórum: Pokec o autech
Zobrazit příspěvky z předchozích:
 Řadit příspěvky dle: 
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 9, 10, 11 
Zaslat odpověď

Časy uváděny v GMT + 1 hodina