Rozšířené hledání} Informace o členství Kontaktní informace Seznam uživatelů Kalendář Spřátelené weby Honda-club.cz Přihlásit se k emailu
[1]
Linka Uživatelské skupiny Linka Galerie avatarů Linka Kdo je online Linka
Linka Jak se stát členem klubu Linka Stáhnout stanovy sdružení Linka Výhody pro členy klubu Linka
  Obsah fóra Honda-club.cz   
Brzdové kotouče a destičky - zkušenosti
Fórum: Řízení, podvozek a brzdy
1
Pomohlo ti toto téma?   
Zobrazit příspěvky z předchozích:
 Řadit příspěvky dle: 
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 24, 25, 26  Další 
Zaslat odpověď

Strana 25 z 26
markos je teď offline  markos
4 háčka
0
PříspěvekZaslal: 11.3.2018 , 11:17   Citovat  

Ale kdeze, ziadne vrtane netreba davat, pozri na stranke zimmerman.de, hladaj priamo pre ATR, maju tam aj hladke a su praveze lacnensie.

Mne ich jeden chalan z fora poradil prave v kombinacii s platnickami Ferrodo, tusim DS1500 ci ake to bolo, nejde mi teraz facebook v cine tak to neviem pozriet, ale viem ze to cele vychadzalo rozumne peniaze a on tu kombinaciu priamo odporucal.
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  

Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
edy je teď offline  edy
1 háčko
Členství: Žádné
0
PříspěvekZaslal: 11.3.2018 , 21:09   Citovat  

Asi myslíš

tudy odkaz

Hele,je dost důležité vybrat vhodné desky,to není jen tak,ono je sice hezké, že máš tip na neexistující DS 1500(skus vyzjistit přesně,podle mě to jsou DS2500) není to za dara a jen tak od boku střílet by mohlo vyjít draho, navíc řada DS performance už patří k závodním účelům a je potřeba je patřičně zahrát,já potřebuju něco co funguje za studena Velmi šťastný

Kendik je teď offline  Kendik
4 háčka
Členství: Silver
0
PříspěvekZaslal: 10.8.2019 , 20:44   Citovat  

Ahojte, tak mi porad vrta hlavou, proc pri citlivem-lehkem brzdeni-slapnuti na brzdu se deje neprijemne kopani do volantu-hybe se do stran az se klepe skoro cele auto a kdyz slapnu z jakekoliv rychlosti na brzdovy pedal prudce, tak nevibruje. Muze to byt opravdu zkroucenymi kotouci? Nemely by brzdy pokud by byly zkroucene kotouce kopat vic pri prudcejsim brzdeni a ne naopak? Chystam se kvuli tomu nechat udelat komplet brzdy, ale aby to melo vubec smysl.

V nizsich rychlostech pri brzdeni do 40km/h nic nekope. Podvozkove casti v poradku a v rizeni je mensi vule. Diky predem za tipy a vysvetleni kouř Internet jsem prolezl a nenasel odpoved, tak se ptam zde. Takto se chovaji jiz od koupe auta. Predni i zadni kotouce mely najeto asi 5000km. Levy zadni ma korozi. Bylo mi doporuceno mechanikem, ze mam vic brzdit, ze se to obrzdi, ale zadna zmena a ani jsem zadnou nepredpokladal pri takovem rozsahu. Tam bude spise problem s trmenem.

Za jizdy ani ve vyssich rychlostech necitim vibrace ani kopani dokud neslapnu na brzdu. Predni kotouce jsou hladke a nejsou na nich zadne ryhy ani skvrny.

IMG_20190515_082826.jpg

Zobrazení obrázku v plné velikosti.
IMG_20190515_082826.jpg, 173.12 kB

piskot je teď offline  piskot
4 háčka
0
PříspěvekZaslal: 11.8.2019 , 18:00   Citovat  

Kendik napsal:
Ahojte, tak mi porad vrta hlavou, proc pri citlivem-lehkem brzdeni-slapnuti na brzdu se deje neprijemne kopani do volantu-hybe se do stran az se klepe skoro cele auto a kdyz slapnu z jakekoliv rychlosti na brzdovy pedal prudce, tak nevibruje. Muze to byt opravdu zkroucenymi kotouci? Nemely by brzdy pokud by byly zkroucene kotouce kopat vic pri prudcejsim brzdeni a ne naopak? Chystam se kvuli tomu nechat udelat komplet brzdy, ale aby to melo vubec smysl.

V nizsich rychlostech pri brzdeni do 40km/h nic nekope. Podvozkove casti v poradku a v rizeni je mensi vule. Diky predem za tipy a vysvetleni kouř Internet jsem prolezl a nenasel odpoved, tak se ptam zde. Takto se chovaji jiz od koupe auta. Predni i zadni kotouce mely najeto asi 5000km. Levy zadni ma korozi. Bylo mi doporuceno mechanikem, ze mam vic brzdit, ze se to obrzdi, ale zadna zmena a ani jsem zadnou nepredpokladal pri takovem rozsahu. Tam bude spise problem s trmenem.

Za jizdy ani ve vyssich rychlostech necitim vibrace ani kopani dokud neslapnu na brzdu. Predni kotouce jsou hladke a nejsou na nich zadne ryhy ani skvrny.

Hodně smutný obrázek... Smutný
Na nic bych nečekal a vyměnil kotouče. I s destičkami, samozřejmě. To kopání je známka nestejnoměrného obrždění. Možný mezikrok je stočit kotouče, pokud mají ještě dostatečnou tloušťku. Kontrola třmenu je samozřejmá, ale nejspíš funguje dobře, to by jsi na tom kotouči viděl sakra jiné obrždění. Mechanik radil dobře, jen zapomněl dodat, že je fajn použít ruční brzdu...

Stepa je teď offline  Stepa
4 háčka
Členství: Žádné
0
PříspěvekZaslal: 11.8.2019 , 20:49   Citovat  

Ty brzdy jsou na kaši, jak píše piskot...buď stočit, nebo vyměnit.

Honzax2 je teď offline  Honzax2
1 háčko
0
PříspěvekZaslal: 11.8.2019 , 21:03   Citovat  

Kendik napsal:

Doporucuju povolit matku na kooubu a zkusit jestli neni volnejsi naboj v lozisku nebo volne cele lozisko kola..
rikam to porad do kola...montovat kotouce a kontrolovat hazivost se stazenym kotoucem k naboji a hazivost mit maximalne do 0,05mm na kraji kotouce...pote nemuze byt problem s vibrovanim...
Mas zatim malou hazivost kterou citis pri lehkem brzdeni ale pri vetsim tlaku na brzdovy pedal uz to neni citit...
Dej si to do servisu kde montuji kotouce za pouziti uchylkomeru...pri pohledu na zadky by bylo vhodne mit nachystanou repasni sadu s pistky...
Nebo mi to privez a udelam ti ty brzdy pořádnej výtlem

Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Dopis je teď offline  Dopis
3 háčka
Členství: Gold
0
PříspěvekZaslal: 11.8.2019 , 23:07   Citovat  

Kendik: jaká je značka desek? Žeby ATE?

Jinak na těch zadních vyhoď z destiček ty plíšky proti pískání či na co to je. Dělají binec a přesně to, co je na fotce.

4 háčka
0
PříspěvekZaslal: 12.8.2019 , 8:16   Citovat  

Děkuji vsem za reakce. přátele
Piskot:kotouče i desky jsou na ceste. Na rucni brzdu mam buben, takze by mi to moc nepomohlo.
Honzax2:odkud jsi? Velmi šťastný Pozadam mechanika aby zmeril hazivost. Kterou repasni sadu mas na mysli? Neco z teto stranky?
Dopis:auto jezdilo do me koupe jen do Hondy, takze by melo byt vse original. Jaky plisek mas na mysli? Nic tam nevidim Úsměv Az mi prijdou nove, dam foto, aby nedoslo ke stejnemu problemu.

1 háčko
0
PříspěvekZaslal: 12.8.2019 , 10:19   Citovat  

Hradec Kralove
Budto tuhle 238959 nebo 257911 obe od frenkitu.
Jeste kdyz jsem koukal na tu fotku jak ti nebrzdi zadek...ten tlumic se mi zda ze je vytekly?

4 háčka
0
PříspěvekZaslal: 12.8.2019 , 10:38   Citovat  

Honzax2 napsal:
Hradec Kralove
Budto tuhle 238959 nebo 257911 obe od frenkitu.
Jeste kdyz jsem koukal na tu fotku jak ti nebrzdi zadek...ten tlumic se mi zda ze je vytekly?
Takze na zadek tu prvni, dekuji. Doufam, ze neni vytekly. Proc myslis? Kdyz mi delali spodek, nastrikali skoro vsechno i tlumic nesouhlas A rekl bych, ze rovnou na rez.

IMG_6221.JPG

IMG_6221.JPG, 154.12 kB

1 háčko
0
PříspěvekZaslal: 12.8.2019 , 11:04   Citovat  

Tak proto to tak vypadalo z fotky pořádnej výtlem
Tenhle zpusob nastriku(nastrikat vsechno co vidim) se mi nelibi...misto tlumicu,ramen a pruzin oddelavam podbehy a strikam to pod nimi...
Ta druha sada se mi libi vic ze obsahuhe ta futra pro vodici cep...pokud je to pod nimi vyrezle tak nechodi tak hezky jak by mely...

3 háčka
0
PříspěvekZaslal: 12.8.2019 , 12:05   Citovat  

Doporučuju prověřit, jedtli to opravdu nejsou ATE (to, že jezdilo auto do Hondy až tak moc neznamená).

Na destičkách je/bývá tenký plíšek, rádo to pod tím rezne a pak to dělá paseku. Za vyhození nic nedáš.

Sady Frenkit a bohužel už i Seinsa jsou k lejnu, guma po pár týdnech ztvrdne a popraská (především na vodicích čepech).
Řešil jsem to koupením origo na c6g anglána VTi a radši jsem jich vzal pár navíc do zásoby.

Levý zadek jsem měl úplně stejně, sundal jsem plíšky, vyměnil manžety na čepech, obrousil rez a už se to pomalu začíná obrušovat po celé ploše, tak jak má.

4 háčka
0
PříspěvekZaslal: 12.8.2019 , 12:31   Citovat  

Honzax2 napsal:
Tak proto to tak vypadalo z fotky pořádnej výtlem
Tenhle zpusob nastriku(nastrikat vsechno co vidim) se mi nelibi...misto tlumicu,ramen a pruzin oddelavam podbehy a strikam to pod nimi...
Ta druha sada se mi libi vic ze obsahuhe ta futra pro vodici cep...pokud je to pod nimi vyrezle tak nechodi tak hezky jak by mely...
Jojo je to udelane na prase. Dle kodu a popisu je ta druha na predek, tak jsem objednal tu 1.

4 háčka
0
PříspěvekZaslal: 12.8.2019 , 12:34   Citovat  

Dopis napsal:
Doporučuju prověřit, jedtli to opravdu nejsou ATE (to, že jezdilo auto do Hondy až tak moc neznamená).

Na destičkách je/bývá tenký plíšek, rádo to pod tím rezne a pak to dělá paseku. Za vyhození nic nedáš.

Sady Frenkit a bohužel už i Seinsa jsou k lejnu, guma po pár týdnech ztvrdne a popraská (především na vodicích čepech).
Řešil jsem to koupením origo na c6g anglána VTi a radši jsem jich vzal pár navíc do zásoby.

Levý zadek jsem měl úplně stejně, sundal jsem plíšky, vyměnil manžety na čepech, obrousil rez a už se to pomalu začíná obrušovat po celé ploše, tak jak má.
Jakou opravnou sadu mam tedy objednat na A7G tourer 2.0 2004? Z VTI pasuji? Sundavat kolo a koukat na brzdy je pro me trochu problem. Brzdy se budou davat komplet nove, tak to uz par dni snad vydrzi.ze
Ještě malý poznatek. Je možné že mi přijde že jsou vibrace cim dal menší od té doby co brzdim prudceji? Je mozne, ze by se dalo je pořádně zajet a srovnat po najetých 18 000km? Úsměv

1 háčko
0
PříspěvekZaslal: 12.8.2019 , 15:01   Citovat  

Ano dalo...zvalst kdyz ty vibrace byly male a pouze pri lehkem brzdeni..
S frenkitem jsem nemel nikdy problem...je ale mozne ze to bude tim ze nepouzivam jejich mazivo..

Edit:Ted koukam co jsem to poslal a mas pravdu..ta druha je predek...vzadu jsou vodici cepy resene jinak..Pardon

MSX je teď offline  MSX
2 háčka
0
PříspěvekZaslal: 12.8.2019 , 19:06   Citovat  

Honzax2 napsal:
Doporucuju povolit matku na kooubu a zkusit jestli neni volnejsi naboj v lozisku nebo volne cele lozisko kola..
rikam to porad do kola...montovat kotouce a kontrolovat hazivost se stazenym kotoucem k naboji a hazivost mit maximalne do 0,05mm na kraji kotouce...pote nemuze byt problem s vibrovanim...
Mas zatim malou hazivost kterou citis pri lehkem brzdeni ale pri vetsim tlaku na brzdovy pedal uz to neni citit...
Dej si to do servisu kde montuji kotouce za pouziti uchylkomeru...pri pohledu na zadky by bylo vhodne mit nachystanou repasni sadu s pistky...
Nebo mi to privez a udelam ti ty brzdy pořádnej výtlem

Honzax2: Jen dotaz ty máš uchylkoměr? Máš nějaký tip, zkušenost na nějký kterému se dá věřit, nebo to je jedno?

1 háčko
0
PříspěvekZaslal: 12.8.2019 , 19:59   Citovat  

Cece mam nejaky za asi 800,- i s magnetickym drzakem...ve finale s nim nastavuju i vacky i kdyz ma maly rozsah..coz me netrapi kdyz jde o milimetr pred otevrenim ventilu a milimetr pred zavrenim ventilu...hluche misto mi nevadi a mala rucicka ktera pocita milimetry tak vim v ktere casti nastane opet uzavreni(otevreni)
Stejne uz parkrat letel vzduchem na zem kdyz povolil magnet z duvodu uz chybejiciho pridrzovaci plastu v poloze magnetu...navic si ty 2setiny merim prenesene na konci kotouce coz na naboji znamena x krat mensi hodnotu(navic na naboji muze byt smitko koroze kdekoli a kdyz mam stazeny kotouc pomoci dalsich matek pod matkami a je to utazene tak vim ze po nasazeni kola budou stejne podminky...).
Driv v navodu u kotoucu psali prave merit hazivost naboje ktera byla nic nerikajici...kdyz je to z kotouce tak je to 100procentni a uz to zacali psat i do navodu u ate kotoucu....
Nejvic vtipne bylo kdyz jsem jel pro dily a zrovna zakaznik reklamoval kotouce a prodavac se ho ptal na hazivost pri montazi a mechanik ani nevedel co po nem prodavac chce pořádnej výtlem pořádnej výtlem pořádnej výtlem pořádnej výtlem (tak to je na hazivost urcite montoval)
Uchylkomer je Mitako a i kdyby tolerance presnosti byla 30% tak mam furt tak 0,04mm rezervu pořádnej výtlem

Mam tenhle ale od jinud ale uz si nevzpomenu odkud...

tudy odkaz

3 háčka
0
PříspěvekZaslal: 12.8.2019 , 20:14   Citovat  

Kendik napsal:
Jakou opravnou sadu mam tedy objednat na A7G tourer 2.0 2004? Z VTI pasuji? Sundavat kolo a koukat na brzdy je pro me trochu problem. Brzdy se budou davat komplet nove, tak to uz par dni snad vydrzi.ze
Ještě malý poznatek. Je možné že mi přijde že jsou vibrace cim dal menší od té doby co brzdim prudceji? Je mozne, ze by se dalo je pořádně zajet a srovnat po najetých 18 000km? Úsměv

S ATE jsou i takové zkušenosti, že začnou časem nalepovat materiál na kotouč a ten se pak chová, jakoby házel. Mě to nejspíš taky potkalo, ve výsledku jedny kotouče (taky ATE) lehly, po "srovnání" byly na minimu tloušťky, pár dní neházely, ale pak to bylo to samé.
Dal jsem nové kotouče TRW a po pár dnech (bohužel zrovna cesta k moři) zase kopání jak blázen. Tak jsem nahodil desky TRW a od té doby kopání pomalu mizí a brzdný účinek je taky jinde proti ATE.

Četl jsem i názory, že křivost/házivost kotouče (bavíme se v řádech 0,1mm) kopání nezpůsobuje, protože to brzdič kompenzuje - prostě "chodí" s kotoučem. Kopání by měl způsobovat nerovnoměrný koeficient tření, to je ten nalepený materiál na kotouči, a taky kolísající tloušťka kotouče.

Tak nějak to dává smysl, ale kdoví, co je tvůj případ to mi hlava nebere

Kupoval jsem jen manžety těch vodítek, celá sada nebyla potřeba. Ano, z anglána VTi to sedí na Tourera a předpokládám že snad na většinu modelů, Honda požívá snad jen jeden průměr čepů vzadu.

1 háčko
0
PříspěvekZaslal: 12.8.2019 , 20:51   Citovat  

Brzdy ucineku trw vuci ate deskam mam stejny nazor...trw brzdi lepe..
Ale hazivost 0,1 uz je hranicni...to je tolerance pro dodavky...
Napecene desticky-nepletes si fleky na kotoucich zpusobene lokalnim prehratim a tim padem vetsimu brznemu ucinku v miste fleku z duvodu poskozeni krystalicke mrizky a vetsi roztaznosti v miste fleku?
Ono kdyz kotouce srovnas a pak chvili nekopou je zpusobeno tim ze kotouc je rovny a neni na protilehlych stranach obrany material z duvodu one hazivosti...
Uz jsem slysel vypraveni od jednoho mechanika ze hazivost kotouce musi byt z duvodu odhazovani desticek od kotouce coz jsou kecy...
Spravnou vuli mezi kotoucem a destickou dela tesnici gumicka pistku ktera se pri vyjeti pistku pri brzdeni deformuje a vraci pistek zpet do vzdalenosti tusim 0,6mm...(neco takoveho ve skole rikali) pořádnej výtlem pořádnej výtlem

Edit:google obrazek na dotaz "hazivost kotoucu"
Pak mas v uvozovkach osmicku z kotouce a vibrace ve volantu

hazivost-kotouce.jpg

hazivost-kotouce.jpg, 4.95 kB

3 háčka
0
PříspěvekZaslal: 12.8.2019 , 21:47   Citovat  

Asi už no comment, uvidíme, co se ukáže jako příčina Kendíkových problémů

4 háčka
0
PříspěvekZaslal: 13.8.2019 , 8:33   Citovat  

Diky vsem za rady Úsměv Zadek je jasny na vymenu i kdyz Dopisovi se podarilo kotouc ve stejnem stavu dat do funkcniho, tak poreferuji s mechanikem, jestli by si s tim umel poradit. Treba se mi podari predni obrzdit a srovnat. je to dobrý přátele

4 háčka
0
PříspěvekZaslal: 13.8.2019 , 19:00   Citovat  

Co a jak moc je to potreba zbrousit? Úsměv Mely by podle kodu pasovat na me auto. Diky

IMG_20190813_175028.jpg

IMG_20190813_175028.jpg, 154.24 kB

DOHCVTEC je teď offline  DOHCVTEC
4 háčka
0
PříspěvekZaslal: 13.8.2019 , 19:14   Citovat  

Kendik napsal:
Co a jak moc je to potreba zbrousit? Úsměv Mely by podle kodu pasovat na me auto. Diky

co tam chces brousit Velmi šťastný ulom ty nesmyslny plisky a zaloz je Úsměv

4 háčka
0
PříspěvekZaslal: 14.8.2019 , 8:57   Citovat  

DOHCVTEC napsal:
co tam chces brousit Velmi šťastný ulom ty nesmyslny plisky a zaloz je Úsměv
Ok, takze tento kontrolni plisek odstranit a zalozit je co? Úsměv Jako laik si neumim predstavit co muze mit spolecneho s orezlym kotoucem na okrajich, viz muj pripad.

IMG_20190813_175028.jpg

IMG_20190813_175028.jpg, 157.52 kB

4 háčka
0
PříspěvekZaslal: 14.8.2019 , 9:27   Citovat  

hlavne to nedavej na ty orezly zadni kotouce ,ty stoji prt tak proc natom setrit ,plisky davam pryc pac to pak piska ,od toho to tam taky je ,ale deska ma jeste matros kdyz to zbytecne brzy piska ..

4 háčka
0
PříspěvekZaslal: 14.8.2019 , 9:53   Citovat  

DOHCVTEC napsal:
hlavne to nedavej na ty orezly zadni kotouce ,ty stoji prt tak proc natom setrit ,plisky davam pryc pac to pak piska ,od toho to tam taky je ,ale deska ma jeste matros kdyz to zbytecne brzy piska ..
Pravy je ok a tloustka 9mm. Dopis psal, ze mel to same a tu rez obrousil a jezdi a brzdi to v pohode, takze bych to zkusil taky nebo je to nesmysl? Take se musi rozhybat a promazat trmen, treba se spravne nehybe. Auto dle stk brzdi jak ma.

4 háčka
0
PříspěvekZaslal: 14.8.2019 , 10:34   Citovat  

Kendik napsal:
Pravy je ok a tloustka 9mm. Dopis psal, ze mel to same a tu rez obrousil a jezdi a brzdi to v pohode, takze bych to zkusil taky nebo je to nesmysl? Take se musi rozhybat a promazat trmen, treba se spravne nehybe. Auto dle stk brzdi jak ma.

a ty to dovedes obrousit z takou presnosti ,ze tim neznicis desky ? Ja to mel na accordu taky pac auto pravidelne stalo a hold kdyz jsem kupoval novy desky tak jsem do zadu koupil rovnou novy kotoruce ,pac bych ty desky akorat znicil ,ty zadni zas tolik nestoji a neni treba do zadu zadny extra kvality .. nejdrive jsem dal vsude zimmermany hladky a i tak se mi predek zvlnil a zadek vypadal jako tvuj ani ne po 10000km .. tak jsem dal textary a neresil jsem ,kdyz se zvlnily nebo byly nanic zase vymenil jsem je .. nebo to neres obrus to kefou ,ale dle mne to bude vzdy kopat pokut to nevemes soustruhem a to je zase prace a penize za ktery mas novy kotouce ... tod moje zkusenost ..

4 háčka
0
PříspěvekZaslal: 14.8.2019 , 11:01   Citovat  

DOHCVTEC napsal:
a ty to dovedes obrousit z takou presnosti ,ze tim neznicis desky ? Ja to mel na accordu taky pac auto pravidelne stalo a hold kdyz jsem kupoval novy desky tak jsem do zadu koupil rovnou novy kotoruce ,pac bych ty desky akorat znicil ,ty zadni zas tolik nestoji a neni treba do zadu zadny extra kvality .. nejdrive jsem dal vsude zimmermany hladky a i tak se mi predek zvlnil a zadek vypadal jako tvuj ani ne po 10000km .. tak jsem dal textary a neresil jsem ,kdyz se zvlnily nebo byly nanic zase vymenil jsem je .. nebo to neres obrus to kefou ,ale dle mne to bude vzdy kopat pokut to nevemes soustruhem a to je zase prace a penize za ktery mas novy kotouce ... tod moje zkusenost ..
To jsi porad dokola menil brzdy? Tak to valím bulvy

Mel jsem tri Hondy tohle je ctvrta. U prvnich dvou jsem si menil brzdy sam a nebyl nikdy problem. Ted uz svepomoci auto delat nemuzu. Na A6G take kopou doted i presto, ze probehla kontrola uchylkomerem a byly radne ocistene naboje.Sice malo, ale kopou.
Ja jsem ho nkdy nepouzil. Jen jsem to asi delal tak, jak se ma a nebo jem mel stesti. Ale to uz je dlouho.

Delal by to mechanik. Proberu to s nim, co si o tom mysli. Obrousit tu nejvetsi rez do roviny a zbytek by snad mohly zvladnout desky. Pokud ne, daji se i nove kotouce. Desky jsou za par korun. je to dobrý

Zapomnel jsem napsat, ze vcera jsem se pokusil zajet brzdy dle lehce sadistického Darkova receptu a rekl bych, ze kopani skoro prestalo. Tak to koukám! Odpoledne to projedu a uvidim. Vcera uz nebyl cas.

4 háčka
0
PříspěvekZaslal: 14.8.2019 , 11:24   Citovat  

Kendik napsal:
To jsi porad dokola menil brzdy? Tak to valím bulvy

Mel jsem tri Hondy tohle je ctvrta. U prvnich dvou jsem si menil brzdy sam a nebyl nikdy problem. Ted uz svepomoci auto delat nemuzu. Na A6G take kopou doted i presto, ze probehla kontrola uchylkomerem a byly radne ocistene naboje.Sice malo, ale kopou.
Ja jsem ho nkdy nepouzil. Jen jsem to asi delal tak, jak se ma a nebo jem mel stesti. Ale to uz je dlouho.

Delal by to mechanik. Proberu to s nim, co si o tom mysli. Obrousit tu nejvetsi rez do roviny a zbytek by snad mohly zvladnout desky. Pokud ne, daji se i nove kotouce. Desky jsou za par korun. je to dobrý

Zapomnel jsem napsat, ze vcera jsem se pokusil zajet brzdy dle lehce sadistického Darkova receptu a rekl bych, ze kopani skoro prestalo. Tak to koukám! Odpoledne to projedu a uvidim. Vcera uz nebyl cas.

na takove zajizdeni bacha ,ja takhle zvlnil ty novy zimmermany ...

4 háčka
0
PříspěvekZaslal: 14.8.2019 , 12:41   Citovat  

DOHCVTEC napsal:
na takove zajizdeni bacha ,ja takhle zvlnil ty novy zimmermany ...
Ty stare kopajici kotouce ÚsměvU tech je to jedno. Brzdeni je ted hladsi a brzdny ucinek je nizsi, takze musim vyvinout vetsi sílu, ale zda se, že to bude dobrý je to dobrý

Obsah fóra Honda-club.cz   
Brzdové kotouče a destičky - zkušenosti
Fórum: Řízení, podvozek a brzdy
1
Pomohlo ti toto téma?   
Zobrazit příspěvky z předchozích:
 Řadit příspěvky dle: 
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 24, 25, 26  Další 
Zaslat odpověď

Časy uváděny v GMT + 1 hodina