Rozšířené hledání} Informace o členství Kontaktní informace Seznam uživatelů Kalendář Spřátelené weby Honda-club.cz Přihlásit se k emailu
[1]
Linka Uživatelské skupiny Linka Galerie avatarů Linka Kdo je online Linka
Linka Jak se stát členem klubu Linka Stáhnout stanovy sdružení Linka Výhody pro členy klubu Linka
  Obsah fóra Honda-club.cz   
Vše o CR-V 5G
Fórum: Pokec o autech
Zobrazit příspěvky z předchozích:
 Řadit příspěvky dle: 
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 
Zaslat odpověď

Strana 9 z 9
piskot je teď offline  piskot
4 háčka
PříspěvekZaslal: 30.6.2019 , 22:44   Citovat  

To je to, co v tom testu nezaznělo.

Jde o hluk spalováku neodpovídající jízdní dynamice auta. Prostě když zrychluju, motor se vytočí do bezvědomí, je hodně slyšet, ale když se dosáhne "stanovená" rychlost, aerodynamický a hluk od kol dosáhne úrovně pocitově odpovídající obvyklému vnímání projevu auta při dané rychlosti. A najednou spalovák "neřve"...Úsměv
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
2bep je teď offline  2bep
4 háčka
Členství: Gold
PříspěvekZaslal: 30.6.2019 , 23:22   Citovat  

to piskot: Je to o zvyku. Chce to vyzkoušet na vlastní kůži Úsměv Ano ztrácí se klasický dojem "tlačím na plyn dle zvuku", ale na rodinnej nafouklej autobus jsem byl mile překvapen Úsměv A to nejsem cílovka a patřím mezi SUV-haters pořádnej výtlem
   Návrat  
piskot je teď offline  piskot
4 háčka
PříspěvekZaslal: 30.6.2019 , 23:27   Citovat  

2bep napsal:
to piskot: Je to o zvyku. Chce to vyzkoušet na vlastní kůži Úsměv Ano ztrácí se klasický dojem "tlačím na plyn dle zvuku", ale na rodinnej nafouklej autobus jsem byl mile překvapen Úsměv A to nejsem cílovka a patřím mezi SUV-haters pořádnej výtlem

Hele, já v tom jel, kapišto? Lze tu dohledat popis mojich jízdních dojmů.
Se závěrem, že bych si rád zvykal na tu disharmonii mezi projevem spalováku a jízdním projevem auta... OK
Ale ty love fakt nemáme, abychom Tourera vyměnili za CR-V.

Za mě je to "výrobní" vada, že to nedokázali přijatelněji odhlučnit.
   Návrat  
2bep je teď offline  2bep
4 háčka
Členství: Gold
PříspěvekZaslal: 1.7.2019 , 0:23   Citovat  

to piskot: A u mě je to primárně o tom, zda chci rezignovat na zábavu z řízení u nástupce současného Ufona (svižný motor a manuál = CXG 1,5T) vs. už jsem rezignoval (hybrid s CVT, ikdyž v mém případě spíš Corolla TS 2,0 hybrid), fuj nedejbože zbytečné vysoká SUV krabice.

Co se výrobní vady týče to mi hlava nebere Zrovna v porovnání s C8G 1,8 Sport mi CR-V hybrid nepřišlo nijak hrozné, ale rozdíl mezi "výkoným benzínovým" a elektrickým režimem je velký. Jenže v EV je fakt hrozné ticho Úsměv Ale C9G je celkově lépe odhlučněné než předchodce.
   Návrat  
Honzak1 je teď offline  Honzak1
PříspěvekZaslal: 1.7.2019 , 19:29   Citovat  

radyn napsal:
Průměrná spotřeba po třech měsících provozu.Zatím spokojenost:-)

Tak já mám auto teprve dva měsíce - najeto cca 6 tis. km. Průměr dle palubního počítače 6,2 l/100 km. Skutečnost dle dotankování (eviduji přes Spritmonitor.de)je trochu horší - 6,87 l/100 km. Fakt je ten, že auto nijak zvlášť nešetřím - prostě normálně jezdím. Podíly cest cca 50 % město, 25 % okresky a 25 % dálnice.
Na to, že je to velký, těžký, 4x4 a automat, tak jsem docela spokojenej. Jo a klima jede samozřejmě pořád Úsměv

To odhlučnění mi zatím nepřijde úplně extra důležitý, ale možná to do budoucna zkusím zvážit. Z druhé strany si nechci nechat rozebírat auto Smutný
H+ je to dobrý
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
DOHCVTEC je teď offline  DOHCVTEC
4 háčka
PříspěvekZaslal: 1.7.2019 , 20:40   Citovat  

2bep napsal:
to piskot: A u mě je to primárně o tom, zda chci rezignovat na zábavu z řízení u nástupce současného Ufona (svižný motor a manuál = CXG 1,5T) vs. už jsem rezignoval (hybrid s CVT, ikdyž v mém případě spíš Corolla TS 2,0 hybrid), fuj nedejbože zbytečné vysoká SUV krabice.

Co se výrobní vady týče to mi hlava nebere Zrovna v porovnání s C8G 1,8 Sport mi CR-V hybrid nepřišlo nijak hrozné, ale rozdíl mezi "výkoným benzínovým" a elektrickým režimem je velký. Jenže v EV je fakt hrozné ticho Úsměv Ale C9G je celkově lépe odhlučněné než předchodce.

Ja nevim co vsichni maji stim hlukem ,jakoukoliv hondu vemes na 130km/h a vice a kdyz drzis tempo tak ty motory jsou oproti crv jako cirkularky pořádnej výtlem
Nemluve o hlucnisti a projevu jinych hybridu HaHaaa hlavne ten motor netoci zadny nesmysl ale neco pres 3200ot a v kabine zni pekne tlumene ...
jsem nato stejne nemusim suv ,ale crv hybrid bych bral hnedka .. ja si pockam na civic hybrid ..
   Návrat  
PříspěvekZaslal: 6.7.2019 , 22:16   Citovat  

DOHCVTEC napsal:
Ja nevim co vsichni maji stim hlukem ,jakoukoliv hondu vemes na 130km/h a vice a kdyz drzis tempo tak ty motory jsou oproti crv jako cirkularky pořádnej výtlem
Nemluve o hlucnisti a projevu jinych hybridu HaHaaa hlavne ten motor netoci zadny nesmysl ale neco pres 3200ot a v kabine zni pekne tlumene ...
jsem nato stejne nemusim suv ,ale crv hybrid bych bral hnedka .. ja si pockam na civic hybrid ..

Tak CR-V je můj první hybrid, ale zatím jsem docela hodně spokojenej. On se chystá v dohledné době i Civic v hybridu?
   Návrat  
xenon04 je teď offline  xenon04
3 háčka
Členství: Silver
PříspěvekZaslal: 10.7.2019 , 7:58   Citovat  

v Americe už kuchtí MY20
honda cr-v facelift spied
   Návrat  
hopit je teď offline  hopit
4 háčka
PříspěvekZaslal: 5.8.2019 , 18:07   Citovat  

Nějaký problém s vačkovou hřídelí v USA? tudy odkaz
   Návrat  
DOHCVTEC je teď offline  DOHCVTEC
4 háčka
PříspěvekZaslal: 5.8.2019 , 19:14   Citovat  

Honzak1 napsal:
Tak CR-V je můj první hybrid, ale zatím jsem docela hodně spokojenej. On se chystá v dohledné době i Civic v hybridu?

jestli ne tak doufam ,ze aspon insight coz je vlastne civic sedan a ten ma 1.5ku a dva elektromotory ,vykon 151koni a 267Nm 0-3000ot akorat nevim jestli je to totoznej system jako ma CRV nebo zase mild hybrid jako HRV .. vypada to tak ,ze neni ,ale proc pak udavaj vykon kompletu a ne jen elektromotoru jako primarniho pohonu to mi hlava nebere
   Návrat  
thera je teď offline  thera
PříspěvekZaslal: 14.8.2019 , 21:35   Citovat  

xenon04 napsal:
v Americe už kuchtí MY20
honda cr-v facelift spied

bezva zpráva, měla by být nová "navigace", tak uvidíme, jen jestli nedojde do evropy se zpožděním...
   Návrat  
PříspěvekZaslal: 14.8.2019 , 22:53   Citovat  

thera napsal:
bezva zpráva, měla by být nová "navigace", tak uvidíme, jen jestli nedojde do evropy se zpožděním...

Jestlipak ta navigace půjde upgradovat na MY2019? Tedy jestli nějaká vůbec bude
   Návrat  

Obsah fóra Honda-club.cz   
Vše o CR-V 5G
Fórum: Pokec o autech
Zobrazit příspěvky z předchozích:
 Řadit příspěvky dle: 
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 
Zaslat odpověď

Časy uváděny v GMT + 1 hodina