Rozšířené hledání} Informace o členství Kontaktní informace Seznam uživatelů Kalendář Spřátelené weby Honda-club.cz Přihlásit se k emailu
[1]
Linka Uživatelské skupiny Linka Galerie avatarů Linka Kdo je online Linka
Linka Jak se stát členem klubu Linka Stáhnout stanovy sdružení Linka Výhody pro členy klubu Linka
  Obsah fóra Honda-club.cz   
Accord 7g/8g ECU reflash + GRAF/VIDEO
Fórum: Volná diskuze
Zobrazit příspěvky z předchozích:
 Řadit příspěvky dle: 
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 11, 12, 13  Další 
Zaslat odpověď

Strana 12 z 13
Kmóďa je teď offline  Kmóďa
4 háčka
Členství: Silver
PříspěvekZaslal: 30.12.2018 , 20:48   Citovat  

Marek BB napsal:
Urcite mas vsetko ok. 3500 mas teraz default nastavene v mape kvoli tomu ze pri reflash je lepsie spodok tak aj LC je posunute nizsie. Po viacerych variantach sme zvolili tuto.
Samozrejme pocas Reflashu ked mi niekto povie ze chce LC na 7tis moze sa dat aj na 7tis Úsměv Osobne si ale myslim ze pokial nejazdis sprinty ani ho nevyuzijes. A ak ano, tak pri tomto nastaveni predides zbytocnemu prehrabavaniu kolies na starte (ak tam ovsem neobujes dragove sliky Velmi šťastný )

No to jsem si myslel,že je to posunuté kvůli prokluzování kol při rozjezdu,když to má lepší spodek,jen mě zneklidnilo,že to mám tak jen já. A ještě víc mě zneklidnil příspěvek DOHCVTEC že pochybuje že to mám nějak extra nastavené a že mám nějakej novej launch,že o tom nikde nic nenašel...
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
DOHCVTEC je teď offline  DOHCVTEC
4 háčka
PříspěvekZaslal: 30.12.2018 , 23:13   Citovat  

Kmóďa napsal:
No to jsem si myslel,že je to posunuté kvůli prokluzování kol při rozjezdu,když to má lepší spodek,jen mě zneklidnilo,že to mám tak jen já. A ještě víc mě zneklidnil příspěvek DOHCVTEC že pochybuje že to mám nějak extra nastavené a že mám nějakej novej launch,že o tom nikde nic nenašel...

popravde zde tudy odkaz ani forech jsem nenasel otom zminku,tim jsem nabyl jisotu,ze tomu tak je..
mne proslo divne hlavne ,to ,ze by ti takovou upravu Marek udelal a ty otom ani nevis HaHaaa hlavne ,ze je to vysvetleny
.. to poskozeny cidlo me napadlo ,jen proto,ze ti to ukazuje launch o tisic otacek drive a omezovac mas dal nez jiny i ja..
hlavne ,nevim zda by ti to tolik slo realne tocit ..
   Návrat  
4 háčka
PříspěvekZaslal: 30.12.2018 , 23:33   Citovat  

DOHCVTEC napsal:
popravde zde tudy odkaz ani forech jsem nenasel otom zminku,tim jsem nabyl jisotu,ze tomu tak je..
mne proslo divne hlavne ,to ,ze by ti takovou upravu Marek udelal a ty otom ani nevis HaHaaa ...

Jakou úpravu? Marek mi tam nahrál reflash. Hotovo. Nebo tobě přitom vyprávěl co je jak kde nastavené,kde co přidali,ubrali,co jak a proč spíná a nespíná? pořádnej výtlem
   Návrat  
4 háčka
PříspěvekZaslal: 31.12.2018 , 0:17   Citovat  

Kmóďa napsal:
Jakou úpravu? Marek mi tam nahrál reflash. Hotovo. Nebo tobě přitom vyprávěl co je jak kde nastavené,kde co přidali,ubrali,co jak a proč spíná a nespíná? pořádnej výtlem

jasne i predem i pak pri testovani ,pred tim jsem si poradne prosel reflash stranku i vsechna fora kde se to resilo v UK nebo v Rumunsku ,dokonce i otom nastaveni reakce plynu jsme se bavili ,ale rikal ,ze to uz by bylo ,moc ,ze to ma nakej kluk na max , ale je to spis na zavodeni a na jedzeni po meste o hubu a auto akorat skace ,snat jsi to dobre pamatuji..
ja byl natom ,ze Marek obdrzi prakticky hotovej produkt s max jednou moznosti dodatecne upravy a to s reakci plynu a mozna to zprva tak bylo .. ale je to docela dobry info pro dalsi zajemce ,ze jsou moznosti nastaveni "LC" a mozna i vice ..
preci jsme to spolu resily snad pred 3lety ..
   Návrat  
4 háčka
PříspěvekZaslal: 31.12.2018 , 0:51   Citovat  

Tak tyhle informace jsme zjišťovali všichni a já docela dlouho,když jsem se rozhodl až tak pozdě. Ale o LC nebyla nikde ani zmínka jak víš. Tak jsem překvapen. Zrovna jako z toho nastavení plynu,že to údajně šlo,teď to nejde,nebo jsme si nerozuměli,nevím...
   Návrat  
Marek BB je teď offline  Marek BB
Partner H-C
Členství: Web
PříspěvekZaslal: 31.12.2018 , 12:44   Citovat  

Chalani aby tu nedoslo k dezinformaciam:

LC je po novom nastaveny na 3500. Aj ked je LC pri majiteloch Accordov takmer nikdy nepouzivatelna vec zmenilo sa to kvoli dovodom co som pisal vyssie. Je to uz tak nastavene fix v mape. V podstate je to drobne vylepsenie.
@Kmoda: ak pojdes okolo, alebo mi posles ECU mozem ti ho dat na 4500, aj ked som presvedceny ze ak uz by si ho pouzil tak teraz mas lepsie nastavenie.

Co sa tyka plynu vsetko je stale ako bolo. Pri 7g je nastavena lepsia reakcia plynu voci serii a ta je dana. Nie je tam moznost volby. Pri 8g moznost volby je a ked Reflashujem 8g kazdeho sa opytam aku reakciu chce a zaroven odporucam ktora je najvhodnejsia. Vyber uz necham na majitela auta.
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
4 háčka
PříspěvekZaslal: 31.12.2018 , 13:59   Citovat  

Marek BB: tohle jako vysvětlení stačí,absolutně s tím nepotřebuji hýbat,bylo mi jen divné,že to mám jen já,tak jestli to není nějaká chyba. Tak jsem se ze zvědavosti zeptal...
   Návrat  
RIZ3K9 je teď offline  RIZ3K9
4 háčka
Členství: Gold
PříspěvekZaslal: 12.2.2019 , 17:52   Citovat  

Jen mě zajímá:

Někde na netu jsem pochytil informaci, že po flashnutí ECU ignoruje chybu P0420. Znamená to, že úplně vypustí ze sledování zadní lambdu za katem? Úsměv
   Návrat  
4 háčka
PříspěvekZaslal: 12.2.2019 , 18:33  Naposledy upravil DOHCVTEC dne 12.2.2019 , 20:08, celkově upraveno 1 krát. Citovat  

RIZ3K9 napsal:
Jen mě zajímá:

Někde na netu jsem pochytil informaci, že po flashnutí ECU ignoruje chybu P0420. Znamená to, že úplně vypustí ze sledování zadní lambdu za katem? Úsměv

nemyslim si ,kdyz projde auto z reflashem pres EM a STK ... ja jen treba vim ,ze pred reflashem jsem vykuchal kat a nesvitila zadna chyba,lambdy byly obe novy a OEM .. po reflashi bezezmeny ,takze klidne muze sledovat dal obe lambdy ikdyz mas decat.
   Návrat  
mad_zed je teď offline  mad_zed
3 háčka
PříspěvekZaslal: 12.2.2019 , 18:43   Citovat  

RIZ3K9 napsal:
Jen mě zajímá:

Mozne to je,pocita se s decatem.Dival jsem se na to pres HDSku,ale uz si to nepamatuju...mam takovy dojem,ze byla off.Musel bych to jit napichnout Velmi šťastný
   Návrat  
4 háčka
PříspěvekZaslal: 12.2.2019 , 19:02   Citovat  

Jo to mě právě taky napadlo, jak se to řeší když se dá decat je to dobrý Úsměv Nejde o nic, na emisích je to jedno pokud není chyba v ECU a katik normálně funguje tak není problém. Spíš mě to zajímá ze zvědavosti. Úsměv
   Návrat  
mad_zed je teď offline  mad_zed
3 háčka
PříspěvekZaslal: 12.2.2019 , 19:22   Citovat  

Sem to kuknul.Toto je po reflash,obe lambdy ok,funkcni kat,emise OK.Jen to nemam s cim porovnat...nemate nekdo bez reflash? Velmi šťastný

Motor pomerne studeny.Dle me kdyby byla druha lambda ON,tak ji to bude vyhrivat.Jen domenka nemam s cim srovnat

hdscl9reflash.png

Zobrazení obrázku v plné velikosti.
hdscl9reflash.png, 96.32 kB
   Návrat  
4 háčka
PříspěvekZaslal: 12.2.2019 , 22:05   Citovat  

Super, zkusím porovnat já mám taky HDS a jsem zatím bez reflashe. Sice mám K24Z3, ale neva Velmi šťastný
   Návrat  
Partner H-C
PříspěvekZaslal: 16.2.2019 , 19:59   Citovat  

Davno som nepridal fotku aj ked sa flashuje priebezne stale :)
Kedze auto je az z Pardubic, tak sme to riesili zaslanim ECU. Akurat hotovo a v pondelok naspat novemu majitelovi Reflash-u :)

IMG_20190216_184150.jpg

IMG_20190216_184150.jpg, 3.79 MB
   Návrat  
Honzax2 je teď offline  Honzax2
1 háčko
PříspěvekZaslal: 16.2.2019 , 23:58   Citovat  

Tak tim padem co nevidet budu muset delat vyfuk dotycne osobe...a spojku se setrvakem pořádnej výtlem pořádnej výtlem
   Návrat  
edy je teď offline  edy
1 háčko
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 21.2.2019 , 21:31   Citovat  

jen tak pro zajímavost Mrk ....

tudy odkaz
   Návrat  
Mythos je teď offline  Mythos
PříspěvekZaslal: 12.3.2019 , 22:23   Citovat  

Ahojte.

Síce nemám Accord (7G - K24A3) dlho (cca. 2 týždne), no môj sen to bol už minimálne 5 rokov... Nakoniec sa mi ho podarilo splniť. Úsměv
REFLASH úspešne vykonaný minulú nedeľu u Mareka doma, a za jeho prácu, a príjemný prístup mu patrí ĎAKUJEM !
Keďže je to dlhodobejší sen, tak som mal už aké také info ohľadne reflashu, a bol som rozhodnutý ísť do toho, navyše ako som sa dočítal, o potrebe učiť sa na tom nanovo jazdiť, rozhodol som sa, že by som mal začať čím skôr (pár týždňov v sérii som niečo postrehol ohľadne správania sa auta) s už upravenou ECU.

Marek je príjemný a inteligentný človek, takže sme si rozumeli (snáď HaHaaa ).
Ohľadne reflashu všetko objasnil, + pridal rady ohľadne Accordu, za čo mu chcem taktiež poďakovať.
Otestované to poriadne nemám, nakoľko bol celú nedeľu lejak, a nestálo to za risk, niekde ju -> Honda rozbiť.
Kadždopádne prvé poznatky sú:
- odozva na plynový pedál je znateľnejšia
- dynamika auta sa taktiež zvýšila -"ťahá" lepšie už od nižších otáčok
- na spotrebu to vplyv nemalo, prípadne som ho zatiaľ nezaregistroval (priemerka 7,5 l)
- rýchlosti po preradení zdá sa sedia lepšie

Zhrnutie... pozitívny prínos to malo a môžem REFLASH odporučiť. Úsměv
   Návrat  
sablos je teď offline  sablos
5 háček
PříspěvekZaslal: 13.3.2019 , 23:08   Citovat  

Moje K24A1 stále čekááááá Velmi šťastný Velmi šťastný kurde chce to nějak vymyslet
   Návrat  
4 háčka
PříspěvekZaslal: 13.3.2019 , 23:46   Citovat  

sablos napsal:
Moje K24A1 stále čekááááá Velmi šťastný Velmi šťastný kurde chce to nějak vymyslet

Už to vymýšlíš skoro 4 roky. Sedni do toho a udělej si víkend na Slovensku,ať nejedeš jen na otočku. Jinak se nedočkáš...
   Návrat  
5 háček
PříspěvekZaslal: 14.3.2019 , 8:35   Citovat  

Kmóďa napsal:
Už to vymýšlíš skoro 4 roky. Sedni do toho a udělej si víkend na Slovensku,ať nejedeš jen na otočku. Jinak se nedočkáš...
problém je v ECU Mrk Pro Hondatu není CR-V s K24A1 moc lukrativní.
   Návrat  
Partner H-C
PříspěvekZaslal: 14.3.2019 , 10:10   Citovat  

[quote="Mythos"]Ahojte.

Síce nemám Accord (7G - K24A3) dlho (cca. 2 týždne), no môj sen to bol už minimálne 5 rokov... Nakoniec sa mi ho podarilo splniť. :)
REFLASH úspešne vykonaný minulú nedeľu u Mareka doma, a za jeho prácu, a príjemný prístup mu patrí [b]ĎAKUJEM ![/b]
Keďže je to dlhodobejší sen, tak som mal už aké také info ohľadne reflashu, a bol som rozhodnutý ísť do toho, navyše ako som sa dočítal, o potrebe učiť sa na tom nanovo jazdiť, rozhodol som sa, že by som mal začať čím skôr (pár týždňov v sérii som niečo postrehol ohľadne správania sa auta) s už upravenou ECU.

Marek je príjemný a inteligentný človek, takže sme si rozumeli (snáď :lol: ).
Ohľadne reflashu všetko objasnil, + pridal rady ohľadne Accordu, za čo mu chcem taktiež poďakovať.
Otestované to poriadne nemám, nakoľko bol celú nedeľu lejak, a nestálo to za risk, niekde ju -> :honda: rozbiť.
Kadždopádne prvé poznatky sú:
- odozva na plynový pedál je znateľnejšia
- dynamika auta sa taktiež zvýšila -"ťahá" lepšie už od nižších otáčok
- na spotrebu to vplyv nemalo, prípadne som ho zatiaľ nezaregistroval (priemerka 7,5 l)
- rýchlosti po preradení zdá sa sedia lepšie

Zhrnutie... pozitívny prínos to malo a môžem REFLASH odporučiť. :)[/quote]

Dakujem :)

Nech Reflash robi radost ;)
   Návrat  
hondamens je teď offline  hondamens
2 háčka
PříspěvekZaslal: 27.3.2019 , 0:25   Citovat  

Tak jsem další kdo má REFLASH a to v 8.g K24Z3.
Osobně jsem si udělal výlet za Markem a jsem rád že jsem se tak rozhodl.
Co se týká auta a nových jízdních vlastností, tak jsem spokojen. Auto táhne od spoda a na dálnici cestou domu mě až překvapilo jak to umí zrychlovat i na 6tku do mírného kopce.
Každopádně změna k dobrému a mohu vřele doporučit!!!
Jinak Marek fajn chlap co nic neodflákne a dělá svou práci pečlivě a rád je to dobrý
Ještě jednou ti děkuji Honda
přátele VTEC
   Návrat  
Partner H-C
PříspěvekZaslal: 31.3.2019 , 23:27   Citovat  

Dakujem aj ja :)
   Návrat  
Partner H-C
PříspěvekZaslal: 31.3.2019 , 23:32   Citovat  

este dake foto, reflashuje sa stale, len uz to tu stale neaktualizujem.
Tento fesak bol tiez u mna :)

IMG_20190217_172706[1].jpg

IMG_20190217_172706[1].jpg, 3.91 MB
   Návrat  
4 háčka
PříspěvekZaslal: 26.4.2019 , 13:19   Citovat  

Ahoj ve spolek, tak jsem také úspěšně absolvoval reflash u Marka. Co se týče realizace tak pohoda, Marek je v fajn chlap vše proběhlo perfektně. Pro ty co odrazuje ta dálka kvůli takový "kravině" (jako mě Velmi šťastný ) tak cesta k němu naprostá pohoda, nejhorší část je D1 u nás. Bral jsem to po dálnicích i na Slovensku (elektronická známka na 10dní za 10 euro). Marek je prakticky hned u rychlostní silnice R1. Vyjížděl jsem v 12:30 od Prahy a v 23:45 jsem byl zpět s nájezdem 1060km. Při cestě tam s dodrženými předpisy a zpět v ČR vyzkoušení reflashe co to šlo Úsměv Reflash samotný určitě super. Reakce plynu perfektní (hlavně u toho automatu je to velice přijemná změna). Zmizely ty hrozný propady ve výkonu při akceleraci. Fakt nevím, kdo vymýšlel origo mapu.zmatenej Konečně se z toho stala Honda, která prostě plynule příjemně táhne od 4000rpm do omezovače v 7600rpm jak jsme na to zvyklý ve starých Hondích jebkách. je to dobrý Ve Sport režimu, řazením manuálně pádlama a točením do 7600rpm se z toho stala celkem slušná bestie s úplně jiným zvukem. Pružnost motoru ve středních otáčkách je taky úplně někde jinde. Když jsem předtím jel např 140 km/h na tempomat tak ve stoupáních na D1 už před půlkou kopce automat podřazoval z 5° na 4°. Nyní podřadí maximálně před koncem kopce a nebo vůbec. Takže já jsem opravdu spokojen. Co se týče spotřeby tak tipuju tak o 0,5l dolu, ale nevím ještě najel jsem s tím teprve cca 700km. Každopádně pokud od toho někdo očekává, že mu to utrhne hlavu, tak ten reflash neocení. Spíš se ještě zvýšil a umocnil ten komfort auta, na což je to auto určený. Pokud máte ve výbavě ACC tempomat tak se díky pružnosti motoru o dost zlepšilo jeho už tak dobré chování a reakce. Auto působí pocitem jak když auto ztratilo minimálně 200kg. Jediný čeho lituji, že jsem s tím otálel skoro 2 roky. Takže díky moc ještě jednou je to dobrý

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=bdNRN_bgFMk[/youtube]
   Návrat  
Partner H-C
PříspěvekZaslal: 27.4.2019 , 21:23   Citovat  

dakujem pekne za feedback.
Nech Reflash robi radost ;)
   Návrat  
edy je teď offline  edy
1 háčko
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 8.5.2019 , 20:43   Citovat  

Dneska bylo tak krásně, že už jsem se na ně v dílně nemohl dívat jak tam leží.
Po reflash jsem od Marka objednal 4-1 s decat, tímto mu chci ještě jednou moc poděkovat je to dobrý že mě přemluvil OK
Jaké jsou pocity? Musím říci, že jsem se trošku bál hlučnosti, ale je To ''stejně'' tiché,pokud tomu člověk nedupne víc na krk, klidným ježděním do práce to nezaregistruje,zvuk je příjemně jadrný kolem 2-3,5tis/ot
Jsem překvapen s jakou lehkostí jde motor do otáček, řekl bych, takovým příjemným sametovým lineárním stylem, to auto vám hned říká jak se mu krásně dýchá Úsměv
Kolem 5.5 - omezovač Velmi šťastný což normálně nedělám Je to tam. to prostě jede neskutečně, jako by to nemělo konec 3,4 rychlostí stupeň nádhera VTEC
Mám za sebou asi 30km od rodičů domů, takže mě dejte chvilku než si na to zvyknu pořádnej výtlem
Zase mě to posunulo dál a ještě jsem nezkončil,bude muset dojít ještě na výfukový systém APEXi Worldsport II a intake z FN2 sání, ale chci zachovat OEM filtr z komfortních důvodú Úsměv
Přes sezónu snad udělám i nějaké slušnější video!
Honda

IMG_2019-05-08_19-46-51.JPG

IMG_2019-05-08_19-46-51.JPG, 704.78 kB
   Návrat  
Partner H-C
PříspěvekZaslal: 8.5.2019 , 22:42   Citovat  

dakujem za feedback, konecne aj ku zvodom aj ked ich ma uz viacero ludi.
Vystihol si to uplne presne, motoru sa lepsie dycha, do otacok ide ovela ochotnejsie a ten zatah od 5,5tis hore pri 4-1 zvodoch je silno navykovy :)

Nech sluzia a robia radost ;)
   Návrat  
Partner H-C
PříspěvekZaslal: 20.5.2019 , 20:30   Citovat  

ahojte.
Dna 14.6. a 15.6. budem v Nachode.
Viaceri ste mi pisali ktori ste z Prahy a okolia ze by ste chceli toto vyuzit.
Prosim kontaktovat ma cez sukromnu spravu a dohodneme detaily.
   Návrat  
5 háček
PříspěvekZaslal: 20.5.2019 , 20:41   Citovat  

Marek BB napsal:
ahojte.
Dna 14.6. a 15.6. budem v Nachode.
Viaceri ste mi pisali ktori ste z Prahy a okolia ze by ste chceli toto vyuzit.
Prosim kontaktovat ma cez sukromnu spravu a dohodneme detaily.
už mi rozchodiš tu K24A1? Velmi šťastný
   Návrat  

Obsah fóra Honda-club.cz   
Accord 7g/8g ECU reflash + GRAF/VIDEO
Fórum: Volná diskuze
Zobrazit příspěvky z předchozích:
 Řadit příspěvky dle: 
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 11, 12, 13  Další 
Zaslat odpověď

Časy uváděny v GMT + 1 hodina