Rozšířené hledání} Informace o členství Kontaktní informace Seznam uživatelů Kalendář Spřátelené weby Honda-club.cz Přihlásit se k emailu
[0]
Linka Uživatelské skupiny Linka Galerie avatarů Linka Kdo je online Linka
Linka Jak se stát členem klubu Linka Stáhnout stanovy sdružení Linka Výhody pro členy klubu Linka
  Obsah fóra Honda-club.cz   
Vše o CR-V 5G
Fórum: Pokec o autech
Zobrazit příspěvky z předchozích:
 Řadit příspěvky dle: 
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 
Zaslat odpověď

Strana 7 z 7
piskot je teď offline  piskot
4 háčka
PříspěvekZaslal: 13.3.2019 , 18:26   Citovat  

Tak jsem se zkušebně svezl i s hybridem. Stejná trať, jako minule s 1,5T.
Prvně mě překvapila absence šaltpáky, jen tlačítka. Ale je to jen o zvyku. O zvyku i na to, že auto tak kompletně jede jen podle svého, poloha plynového pedálu je už jen zbožné přání, jak by řidič chtěl, aby auto jelo... A že hybrid jede, o tom žádná. Koukal jsem, že čistě jen na baterku to jelo i mírný kopce (nahoru:-)), motormanagement dobíjel baterku seč mohl. Uvnitř auta ticho, oproti 1,5T, jen při kickodwnu na dálnici byl dvoulitr konečně slyšet. A to je vlsatně za mě jediné negativum, že se motor vytočí, drží nějaké max. otáčky a auto zrychluje. Brrr...Smutný Na to bych si musel hodně dlouho zvykat.
Jo, a chtěl bych si zvykat. Mít na Eleganci těch cca. 850 tisíc, už mají u Šmuclerů složenou zálohu.
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
DOHCVTEC je teď offline  DOHCVTEC
4 háčka
PříspěvekZaslal: 13.3.2019 , 20:44   Citovat  

piskot napsal:
Tak jsem se zkušebně svezl i s hybridem. Stejná trať, jako minule s 1,5T.
Prvně mě překvapila absence šaltpáky, jen tlačítka. Ale je to jen o zvyku. O zvyku i na to, že auto tak kompletně jede jen podle svého, poloha plynového pedálu je už jen zbožné přání, jak by řidič chtěl, aby auto jelo... A že hybrid jede, o tom žádná. Koukal jsem, že čistě jen na baterku to jelo i mírný kopce (nahoru:-)), motormanagement dobíjel baterku seč mohl. Uvnitř auta ticho, oproti 1,5T, jen při kickodwnu na dálnici byl dvoulitr konečně slyšet. A to je vlsatně za mě jediné negativum, že se motor vytočí, drží nějaké max. otáčky a auto zrychluje. Brrr...Smutný Na to bych si musel hodně dlouho zvykat.
Jo, a chtěl bych si zvykat. Mít na Eleganci těch cca. 850 tisíc, už mají u Šmuclerů složenou zálohu.

on ten motor toci maximalne cca 3200ot takze ve srovnani s jinyma hybridama nebo vytocenym jinym motorem v automatu je tohle jemne seveleni vysavace ,zadnej randal ,mne to vubec neobtezovalo a to nejezdim s CVT a automaty vubec Velmi šťastný kdyz to srovnam z jinymy motory v manualu z dlouhym sprevodovanim ,kdyz chces co nejrychleji dosahnout dalnicni rychlost tak taky to dlouho toci o hluku nemluve ,napr v ufu kdyz to tocim na dalnici to je hlukem primo tajpar Velmi šťastný .. taky mit nato ted ,kupuji i manzelce se to libilo ,paradne pohodlny a tichy svezeni ,moc prijemne jezdeni po meste i mimo..
jinak taky jak uz jsem psal na CRV nemam ani vyuziti
   Návrat  
4 háčka
PříspěvekZaslal: 14.3.2019 , 13:23   Citovat  

Nejde ani tak o hluk motoru. Prostě vnímat zvyšující se rychlost společně s rostoucími otáčkami, ruku v ruce s k tomu odpovídajícím "kraválem" je něco jako droga. Koneckonců jde i o bezpečnost, jet 130 km/h a vlastně o tom nevědět, je o držku...
   Návrat  
Jopeeeno je teď offline  Jopeeeno
3 háčka
PříspěvekZaslal: 28.3.2019 , 19:14   Citovat  

Menší terénní vložka s 5G

tudy odkaz
   Návrat  
hopit je teď offline  hopit
4 háčka
PříspěvekZaslal: 28.3.2019 , 22:43   Citovat  

Odkaz
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
aradralami je teď offline  aradralami
PříspěvekZaslal: 6.4.2019 , 10:46   Citovat  

JardaBar napsal:

Odkaz

Mame doma CR-V jako druhe auto v rodine. Japonska auta mam rad a Hondu obzvlast. Nicmene, design pristrojove desky je vskutku tragicky. Skromny motor 1.5 turbo a nova pristrojovka jsou 2 zasadni duvody, proc bych si nove CR-V nekoupil. P.S. a co ty 5. dvere? Proc nejsou elektricky pohanene?!
   Návrat  
4 háčka
PříspěvekZaslal: 6.4.2019 , 12:34   Citovat  

aradralami napsal:
P.S. a co ty 5. dvere? Proc nejsou elektricky pohanene?!

Napadá mě odpověď : "...a vy zase doma mlátíte černochy..." Velmi šťastný
   Návrat  
4 háčka
PříspěvekZaslal: 6.4.2019 , 13:25   Citovat  

aradralami napsal:
Mame doma CR-V jako druhe auto v rodine. Japonska auta mam rad a Hondu obzvlast. Nicmene, design pristrojove desky je vskutku tragicky. Skromny motor 1.5 turbo a nova pristrojovka jsou 2 zasadni duvody, proc bych si nove CR-V nekoupil. P.S. a co ty 5. dvere? Proc nejsou elektricky pohanene?!

no nevim jake CR-V mate doma ktery ma vice sily jako ta skromna 193konova 1.5ka Velmi šťastný

a co se tyce dveri tudy odkaz
"Jednou z nejoceňovanějších novinek, která je dostupná u vyšších specifikací, je bezdotykové elektrické otevírání zadních dveří s možností nastavení výšky otevření. Majitel si může nastavit výšku otevření zadních dveří modelu CR-V na požadovanou hodnotu v závislosti na volném prostoru kolem vozu, což je užitečné zejména ve stísněném prostoru s nízkými stropy nebo v situaci, kdy je auto zaparkováno zadní částí blízko u stěny. Funkce „Stop-and-hold“ umožňuje zastavit otevírání zadních dveří v kterékoli požadované poloze, což poskytuje okamžitou kontrolu výšky otevření (při otevření nad hodnotu 1 185 mm), bez nutnosti programovat nastavení."
   Návrat  
2bep je teď offline  2bep
4 háčka
Členství: Gold
PříspěvekZaslal: 6.4.2019 , 20:37   Citovat  

Elektrické 5.dveře jsou v nejvyšší výbavě Executive.
   Návrat  
radyn je teď offline  radyn
PříspěvekZaslal: 10.4.2019 , 9:43  Naposledy upravil radyn dne 10.4.2019 , 10:08, celkově upraveno 4 krát. Citovat  

Tak jsem asi měsíc vlastník CR-V Hybrid....poslední auto Ford Kuga....jako řidič z povolání mám najeto přes milión km.A už jsem pán v letech(55)tak jsem chtěl pohodové autíčko.Věděl jsem,že už nechci disel,tak hybrid byla jasná volba.Je pravda,že se člověk musí s hybridem naučit jezdit.Taky jízdní režim eco,sport,ev....chce taky čas,aby člověk pochopil,jak auto reaguje,jak jezdí.
Mám ujeto cca 900km z toho 300km dálnice.Průměrnou spotřebu mám 4.9L na 100km....ráno,když jedu do práce (17km)spotřeba 3.7L,odpoledne z práce5.1L
Nejsem žádnej závodník,abych lítal brzda,plyn...normálně s autem jezdím.Jasný,když budu rapl,a taky tak jezdit,tak klidně s autem budu jezdit za 10L,a to vlastně s každým autem,bez ohledu,zda jezdí na benzín či naftu.
Před půl rokem jsem měl půjčenou Toyotu c-hr hybrid,moje zkušenost, totální zklamání.Auto bez výkonu,zrychlení.Říkal jsem si za ty prachy to je snad neprodejný.Tak při prvním svezení s CRV jsem měl trochu obavy.....po 5km jsem věděl,že to auto prostě chci....tak ho mámÚsměv)Prostě pohodlný,návykový,velký,a možná oproti minulosti i hezký auto:-))žádný cukavý automat se nedá k hybridu přirovnat.Jestli dlouhodobá spotřeba bude kolem 5.5l tak budu max spokojený.Na tak velké auto prostě super.Tak neváhejte a kupujte:-))Mám pouze přední náhon...

honda.jpg

Zobrazení obrázku v plné velikosti.
honda.jpg, 2.12 MB
   Návrat  
2bep je teď offline  2bep
4 háčka
Členství: Gold
PříspěvekZaslal: 10.4.2019 , 9:47   Citovat  

Ať slouží Úsměv
Ještě by si mohl doplnit, zda máš provedení 2WD nebo 4WD Mrk
   Návrat  
4 háčka
PříspěvekZaslal: 10.4.2019 , 11:11   Citovat  

radyn napsal:
Tak jsem asi měsíc vlastník CR-V Hybrid....poslední auto Ford Kuga....jako řidič z povolání mám najeto přes milión km.A už jsem pán v letech(55)tak jsem chtěl pohodové autíčko.Věděl jsem,že už nechci disel,tak hybrid byla jasná volba.Je pravda,že se člověk musí s hybridem naučit jezdit.Taky jízdní režim eco,sport,ev....chce taky čas,aby člověk pochopil,jak auto reaguje,jak jezdí.
Mám ujeto cca 900km z toho 300km dálnice.Průměrnou spotřebu mám 4.9L na 100km....ráno,když jedu do práce (17km)spotřeba 3.7L,odpoledne z práce5.1L
Nejsem žádnej závodník,abych lítal brzda,plyn...normálně s autem jezdím.Jasný,když budu rapl,a taky tak jezdit,tak klidně s autem budu jezdit za 10L,a to vlastně s každým autem,bez ohledu,zda jezdí na benzín či naftu.
Před půl rokem jsem měl půjčenou Toyotu c-hr hybrid,moje zkušenost, totální zklamání.Auto bez výkonu,zrychlení.Říkal jsem si za ty prachy to je snad neprodejný.Tak při prvním svezení s CRV jsem měl trochu obavy.....po 5km jsem věděl,že to auto prostě chci....tak ho mámÚsměv)Prostě pohodlný,návykový,velký,a možná oproti minulosti i hezký auto:-))žádný cukavý automat se nedá k hybridu přirovnat.Jestli dlouhodobá spotřeba bude kolem 5.5l tak budu max spokojený.Na tak velké auto prostě super.Tak neváhejte a kupujte:-))Mám pouze přední náhon...
o

snad ted uz neverici uveri .. za mne max hodnoceni ,mit ted nato uz je doma taky.. ale pockam si na provedeni v civiku snad bude technologie zachovana ..
   Návrat  

Obsah fóra Honda-club.cz   
Vše o CR-V 5G
Fórum: Pokec o autech
Zobrazit příspěvky z předchozích:
 Řadit příspěvky dle: 
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 
Zaslat odpověď

Časy uváděny v GMT + 1 hodina