Rozšířené hledání} Informace o členství Kontaktní informace Seznam uživatelů Kalendář Spřátelené weby Honda-club.cz Přihlásit se k emailu
[2]
Linka Uživatelské skupiny Linka Galerie avatarů Linka Kdo je online Linka
Linka Jak se stát členem klubu Linka Stáhnout stanovy sdružení Linka Výhody pro členy klubu Linka
  Obsah fóra Honda-club.cz   
Vše o Accord 6G
Fórum: Pokec o autech
Zobrazit příspěvky z předchozích:
 Řadit příspěvky dle: 
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 318, 319, 320  Další 
Zaslat odpověď

Strana 319 z 320
Cody je teď offline  Cody
3 háčka
PříspěvekZaslal: 18.11.2018 , 19:01   Citovat  

Nevíte někdo kde sehnat zadní okno s funkčním vyhříváním?
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
SlaveZer0 je teď offline  SlaveZer0
PříspěvekZaslal: 28.11.2018 , 15:29  Naposledy upravil SlaveZer0 dne 16.12.2018 , 17:53, celkově upraveno 1 krát. Citovat  

Ahoj, chci se zeptat, jaké máte zkušenosti s čínskými kroužky volantu? Se zimou mi začal hrozně skřípat volant, takže jsem ho sundal a vyměnil původní vazelínu který se změnila na prášek a vše smontoval, volant neskřípe nicméně jsem si nejspíš před smontování špatně otočil kroužkem volantu přetrhli se mi v něm při plném vytočení kabely, samozřejmě hned vyskočila kontrola SRS atd...

Jelikož mám nově volant s možností ovládání audia z volantu, vzal jsem z číny kroužek volantu s připojením pro remote kontrol, vše jsem smontoval, nicméně se mi nepodařilo vyblikat SRS konrolku, tuhle proceduru už jsem párkrát dělal a vždy pomohla, tentokrát nic, kontrolka stále svítí. Kabeláž jsem kontroloval, vše se zdá v pořádku, pojistka SRS je taktéž v pořádku, tudíž mě napadá leda vadný čínský kroužek...případně někdo rady co s tím dál?

Přes OBDII a Torque mi to žádnou chybu nenačetlo.

edit: Tak jsem ještě načetl chybový kód DTC a vyhodilo mi to chybu 1-3 = Zkrat na další vodič nebo snížený odpor ve
vyvíječi plynu airbagu řidiče. Což mi příliš nepomohlo.

edit2: Nakonec jsem si pomohl dvěma drátky a 2 Ohm odporem, po připojení na kabel pod volantem šla chyba vyblikat, takže se problém omezil na kroužek a airbag, kroužek se vyměnil a je pokoj. Úsměv
   Návrat  
Legendary21 je teď offline  Legendary21
PříspěvekZaslal: 10.12.2018 , 15:49   Citovat  

Zdarec, chtel sem se zeptam ohledne rozbitych dveri ktery po odemknuti nejdou z venku otevrit. Nekdo rady?
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
RASTA je teď offline  RASTA
4 háčka
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 11.12.2018 , 15:54   Citovat  

Legendary21 napsal:
Zdarec, chtel sem se zeptam ohledne rozbitych dveri ktery po odemknuti nejdou z venku otevrit. Nekdo rady?

které dveře? zevnitř jdou? když si to tu pročteš, prasklá venkovní klika je nemoc accordů Velmi šťastný
tvůj případ?
   Návrat  
Žemli je teď offline  Žemli
3 háčka
PříspěvekZaslal: 14.12.2018 , 6:37   Citovat  

Vi nekdo oem cisla lambda sond na ATR? Origo jsou denso
   Návrat  
jenyx je teď offline  jenyx
Členství: Silver
PříspěvekZaslal: 15.12.2018 , 14:18   Citovat  

Pro typeR by měly být následující:

36531PDEE02
36532PDEE02
   Návrat  
piskot je teď offline  piskot
3 háčka
PříspěvekZaslal: 15.12.2018 , 20:10   Citovat  

Zase na dva roky vystaráno. Na dvacet let staré auto to není špatný, řekl bych...

Jo, nenápadná otázka "Chcete mě...?"
Auto jen stojí u baráku...

STK.jpg

Zobrazení obrázku v plné velikosti.
STK.jpg, 162.19 kB
   Návrat  
PříspěvekZaslal: 16.12.2018 , 17:58   Citovat  

Nemáte doma náhodou někdo řemenici k motoru F20B6 s v pěkném stavu s menším nájezdem? případně netušíte zda se dá sehnat z druhovýroby a v rozumné kvalitě? Stále se nemohu zbavit vibrací motoru při rozjezdech, výměna spojky trochu pomohla - bylo v háji ložisko ale není to stále ono a všiml jsem si že řemenice při volnoběhu trochu šmajdá,tudíž jí chci vyměnit, trochu se obávám že z Hondy to bude pořádná darda...
   Návrat  
RASTA je teď offline  RASTA
4 háčka
PříspěvekZaslal: 16.12.2018 , 18:49   Citovat  

chtěl jsem jí kdysi měnit a měl jsem mít origo za dobrou cenu, což bylo 7.500,-
na druhovýrobu jsem nenarazil..pouze odlehčené
   Návrat  
Žemli je teď offline  Žemli
3 háčka
PříspěvekZaslal: 18.12.2018 , 15:46   Citovat  

jenyx napsal:
Pro typeR by měly být následující:

36531PDEE02
36532PDEE02

Diky
   Návrat  
needs je teď offline  needs
1 háčko
PříspěvekZaslal: 18.12.2018 , 22:08   Citovat  

piskot napsal:
Zase na dva roky vystaráno. Na dvacet let staré auto to není špatný, řekl bych...

Jo, nenápadná otázka "Chcete mě...?"
Auto jen stojí u baráku...

Tak to máme hodně podobné.Taky prošel bez problémů až na drobnosti a taky ho prodávám protože mi tu po 12 letech už jen stojí poslední půlrok zaparkovany Ble papa

20181218_220125.jpg

20181218_220125.jpg, 1.14 MB
   Návrat  
3 háčka
PříspěvekZaslal: 19.12.2018 , 4:21   Citovat  

needs napsal:
Tak to máme hodně podobné.Taky prošel bez problémů až na drobnosti a taky ho prodávám protože mi tu po 12 letech už jen stojí poslední půlrok zaparkovany Ble papa

Tvl, 294 tisíc km...? Klobouk dolů tedy...
   Návrat  
1 háčko
PříspěvekZaslal: 19.12.2018 , 12:11   Citovat  

piskot napsal:
Tvl, 294 tisíc km...? Klobouk dolů tedy...

Jo a to poslední 3 roky jezdí minimálně.Za ty roky jsem měl jen dvě opravy,EGR ventil (jen vyčistění) no a lambda.Jinak klasika servis Honda.Brzdy,spojka a jednou tlumiče a ještě je na prd že se tam musí lít benzín Velmi šťastný
   Návrat  
3 háčka
PříspěvekZaslal: 19.12.2018 , 18:59   Citovat  

Tak to to naše Acco je na tom velice podobně. U baráku stojí posledních pět let, jen před dvěma roky jsem s ním jezdil za prací do Německa, 700 km štreky. V pohodě. Z nestandardních věcí bych zmínil výměnu startéru. Katalyzátor teď jen tak tak prošel.

Pořád si říkám, že u nás Acco dožije, ale zase na druhou stranu si říkám, že si nezaslouží, aby jen stálo. Nemám na něj čas, jezdím za prací po světě, a manželka má Tourera. Ale komu ho prodat, abych měl jistotu, že Acco někde "nerozvěsí" po stromech? Honďácká komunita je saturovaná, mimo ni nikdo kvality Hond nezná a neocení, když řeknu dvacetileté auto, tak schytám útrpný úšklebek. A na díly ho rozprodávat je kravina, když jako celek auto v pohodě funguje.

Je to těžký. Těžký vysvětlit ten pocit, když si do Acca po cca. 3 měsících sednu, motor naskočí na první protočení startéru, po zahřátí slyším, že nic neslyším, řídím nepřeposilovaným volantem, motor poslouchá na lanko tak, jak chci já.

Vlastně je to auto neprodejný. Nemá zátah vodspoda, působí letargicky, vyhřívání sedaček není, tempomat jakbysmet, pípáky nejsou, volant nejde nastavit do všemožných poloh, nemá palubák, musí se řídit...
   Návrat  
1 háčko
PříspěvekZaslal: 19.12.2018 , 19:36   Citovat  

piskot napsal:
Tak to to naše Acco je na tom velice podobně. U baráku stojí posledních pět let, jen před dvěma roky jsem s ním jezdil za prací do Německa, 700 km štreky. V pohodě. Z nestandardních věcí bych zmínil výměnu startéru. Katalyzátor teď jen tak tak prošel.

Pořád si říkám, že u nás Acco dožije, ale zase na druhou stranu si říkám, že si nezaslouží, aby jen stálo. Nemám na něj čas, jezdím za prací po světě, a manželka má Tourera. Ale komu ho prodat, abych měl jistotu, že Acco někde "nerozvěsí" po stromech? Honďácká komunita je saturovaná, mimo ni nikdo kvality Hond nezná a neocení, když řeknu dvacetileté auto, tak schytám útrpný úšklebek. A na díly ho rozprodávat je kravina, když jako celek auto v pohodě funguje.

Je to těžký. Těžký vysvětlit ten pocit, když si do Acca po cca. 3 měsících sednu, motor naskočí na první protočení startéru, po zahřátí slyším, že nic neslyším, řídím nepřeposilovaným volantem, motor poslouchá na lanko tak, jak chci já.

Vlastně je to auto neprodejný. Nemá zátah vodspoda, působí letargicky, vyhřívání sedaček není, tempomat jakbysmet, pípáky nejsou, volant nejde nastavit do všemožných poloh, nemá palubák, musí se řídit...

Hele moje slova i podobná zkušenost.Já koupil A8G 2.4 vysněnou z čr ale i tak,krásný pohodlný auto,na cesty a pohled kolemjedoucích je super.Jenže k tomu stařičkému mám pořád nějaké pouto,taky bych ho nechal dožít,ale k čemu,když auto nejezdí tak trpí ještě víc,tím že jsem s ním jezdil denně tak paráda a ty jízdní vlastnosti si musím pochvalovat i ve srovnání s 8G.Má od 4 tisíc nezaměnitelnej zvuk jako ATR a 8G je tichounkej a nenutí mne tomu šlapat na podlahu jako v 6G i když to bude za chvíli dědeček pořád slouží.Ty starý auta stejně budou nejlepší.Málo věcí co se může podělat.
Takže jediné co můžeme dělat prodat to nějakému mladému hondaři za pár tisíc a říkat si že se v tom snad nezabije Úsměv
   Návrat  
Phoxinus je teď offline  Phoxinus
1 háčko
PříspěvekZaslal: 3.1.2019 , 13:36   Citovat  

Kdo by věděl kde nazleznu nárazový spínač (inertia switch) ? Mám rozdělaný středový tunel pod rádiem. Tzn. rámeček a šuplík s kastlíkem je venku.
Jinak proč to hledám. Vyšlusovanou baterii jsem vyhodil a nahradil novou, ovšem nejde mi palivové čerpadlo. Tak mě napadlo, jestli se při vybití baterie nevyrazila pojistka.
Auto točí, ale nesvítí kontrolka motoru Ble
   Návrat  
1 háčko
PříspěvekZaslal: 3.1.2019 , 13:53   Citovat  

Odkladaci schranka, to neni kastlik spolujezdce snad ? Velmi šťastný

E3F78C07-EF86-4832-A32F-A594FF32AA21.png

E3F78C07-EF86-4832-A32F-A594FF32AA21.png, 131.08 kB
   Návrat  
1 háčko
PříspěvekZaslal: 3.1.2019 , 16:53   Citovat  

Nic sem nenašel. Ale mechanik poradil, že nejspíš bude problém v imobilizéru. Mám tam i dodělavaný alarm magic car, je možné že se to popletlo při výměně baterie. Při otočení do polohy II se nerozsvítí kontrolka motoru a klíček.
Jaky je postup opravy ? Odtah vozidla není ted uplně vhodný, auto parkuje v kopci. Díky za případnou radu papa
   Návrat  
3 háčka
PříspěvekZaslal: 3.1.2019 , 18:25   Citovat  

Když už jsi sem dal obrázek z Honda ESM, tak na 11-A-34 máš vývoják, jak postupovat.
Maně mě napadá, zda se ti neodpároval klíč od ECU. Jo, a na 11-A-16 máš pojistku ECU.
   Návrat  
1 háčko
PříspěvekZaslal: 3.1.2019 , 21:52   Citovat  

Díky za připomínku , to vypadá na odvoz do Hondy HaHaaa
   Návrat  
MartinCG2 je teď offline  MartinCG2
PříspěvekZaslal: 4.1.2019 , 22:09   Citovat  

Zdravím, nevíte prosím někdo rozměry pro brzdové potrubí coupečka V6? Co jsem tak našel na různých webech, tak by to asi mělo být: trubky 3/16″ (4,75 mm) a holendr 10×1 mm, ale bylo to uvedené pro V4 bez ABS. Chtěl bych mít stopro jistotu. Díky Mrk
   Návrat  
Horst je teď offline  Horst
PříspěvekZaslal: 5.1.2019 , 17:52   Citovat  

Zdravím Hondaře, mám tu dotaz na povolení napouštěcího šroubu u převodovky. Vím, že je to 17 mm. Dále jsem vyzkoušel, že kvůli nápravnici, nebo co je to za část podvozku, se k němu nedostanu jinak, než s rovným klíčem. Což je problém, protože takové jsou většinou otevřené (asi 3 kousky, co jsem doma našel) a prohnou se. Z druhé strany mám na všech očko, které je o nějaký úhel vyhnuté, takže se nedá na šroub pořádně nasadit (díky nápravnici). V obchodech s nářadím neporadili. Čím jste ho povolovali vy?
   Návrat  
3 háčka
PříspěvekZaslal: 14.1.2019 , 19:51   Citovat  

Sundal jsem plastové kryty brzdových a palivových trubek abych je ošetřil a přemýšlím zda je tam dávat znovu- sundání nic moc snadného a na poli s accordem nejezdím...tak si říkám má cenu je tam znova dávat? Co myslíte... to mi hlava nebere
   Návrat  
3 háčka
PříspěvekZaslal: 15.1.2019 , 21:33   Citovat  

Cody napsal:
Sundal jsem plastové kryty brzdových a palivových trubek abych je ošetřil a přemýšlím zda je tam dávat znovu- sundání nic moc snadného a na poli s accordem nejezdím...tak si říkám má cenu je tam znova dávat? Co myslíte... to mi hlava nebere

V tom neporadím. Spíš by mě zajímalo, v jakém stavu ty trubičky jsou?
   Návrat  
3 háčka
PříspěvekZaslal: 16.1.2019 , 12:47   Citovat  

No to víš za ta léta žádná sláva...co udělá samopal na vlhku....
Ty plasty taky možna drží nějakou vodu atd...měl sem je nabobtnalý a proto ten plast nešel dolů- asi již nasazovat nebudu.
   Návrat  
Vision je teď offline  Vision
PříspěvekZaslal: 19.1.2019 , 11:17   Citovat  

Ahoj Hondari, mam problem po lehkem narazu na predek mi nejde nastartovat, jiskru nehaze, jedina vada na aute je praskle cidlo pod naraznikem, to jsem vymenil, ale stale nejde, vygooglil jsem si cim by to mohlo byt, a prý nárazový spínaš nekde pod stredovým panel nebo u spolujezdce, nevite prosim kde presne je a jak ho prepnu? prosím o pomoc, Honda Accord 1.8 2001 FL, a jestli nema nekdo na prodej přední nárazník a kapotu ve tribrne barve Velmi šťastný
   Návrat  
1 háčko
PříspěvekZaslal: 19.1.2019 , 11:24   Citovat  

Vision napsal:
Ahoj Hondari, mam problem po lehkem narazu na predek mi nejde nastartovat, jiskru nehaze, jedina vada na aute je praskle cidlo pod naraznikem, to jsem vymenil, ale stale nejde, vygooglil jsem si cim by to mohlo byt, a prý nárazový spínaš nekde pod stredovým panel nebo u spolujezdce, nevite prosim kde presne je a jak ho prepnu? prosím o pomoc, Honda Accord 1.8 2001 FL, a jestli nema nekdo na prodej přední nárazník a kapotu ve tribrne barve Velmi šťastný

Hoj, hledal jsem a nakonec našel v knížce ( manuál ) od auta. Měl by být u řidiče, neboli- levá strana středové konzole. Nedávno jsem jej hledal přímo v autě a bohužel nenašel(stejně byla závada jinde). Tlačítko odjistíš tak, že to zamáčkneš/odmáčkneš. Jestli to najdeš tak hoď fotku papa
   Návrat  
Vision je teď offline  Vision
PříspěvekZaslal: 19.1.2019 , 13:34   Citovat  

Phoxinus napsal:
Hoj, hledal jsem a nakonec našel v knížce ( manuál ) od auta. Měl by být u řidiče, neboli- levá strana středové konzole. Nedávno jsem jej hledal přímo v autě a bohužel nenašel(stejně byla závada jinde). Tlačítko odjistíš tak, že to zamáčkneš/odmáčkneš. Jestli to najdeš tak hoď fotku papa

Tak hotovo, stacilo zmacknout a smitec, pristup k tomu taky super, je to u ridicovo praveho kolene, moc díky za radu,...

IMG_20190119_124618.jpg

IMG_20190119_124618.jpg, 2.9 MB
   Návrat  
1 háčko
PříspěvekZaslal: 19.1.2019 , 13:54   Citovat  

Vision napsal:
Tak hotovo, stacilo zmacknout a smitec, pristup k tomu taky super, je to u ridicovo praveho kolene, moc díky za radu,...

Nz, hlavně že se našel Úsměv
   Návrat  
PříspěvekZaslal: 21.1.2019 , 21:03   Citovat  

RASTA napsal:
chtěl jsem jí kdysi měnit a měl jsem mít origo za dobrou cenu, což bylo 7.500,-
na druhovýrobu jsem nenarazil..pouze odlehčené

Tak mám z Hondy potvrzenou cenu řemenice 7500 Kč. Bohužel klepání motoru při rozjezdu jsem se stále nezbavil, dělá to jen zpátečka a jednička a především po zahřátí, jinak bez problému. Spojka je nová Exedy u původní bylo vadné ložisko (178k najeto), setrvačník je prý ve výborném stavu.

Jediné co pozoruju je lehké kvedlání řemenice, hlavně v nižších otáčkách. Plánuji zkusit nějakou starší z jiného auta a doufám že kvedlání zmizí a sním i vibrace při rozjezdech. Nyní budu dělat rozvody a s nimi zkusím vyměnit i řemenici.
Každopádně se chci zeptat, je možné aby kvedlání způsobil třeba jen omačkaný ten klíč co fixuje řemenici ve správné poloze? Mohla se nějako ohnout klikovka, ať už špatnou řemenicí nebo jiným způsobem? O Auto bylo i předemnou dobře postaráno u mě má vzornou péči, pokud vím nikdy s ním nebyly potíže ani se nedělaly nějaké velké opravy, motor má krásné tlaky, naprosto minimální spotřebu oleje, vše vypadá dobře až na ty rozjedy a řemenici. Jde mi to to, abych nakonec nekoupil za 7k řemenici a nezjistil že je v háji klikovka nebo něco jinýho...
   Návrat  

Obsah fóra Honda-club.cz   
Vše o Accord 6G
Fórum: Pokec o autech
Zobrazit příspěvky z předchozích:
 Řadit příspěvky dle: 
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 318, 319, 320  Další 
Zaslat odpověď

Časy uváděny v GMT + 1 hodina