Rozšířené hledání} Informace o členství Kontaktní informace Seznam uživatelů Kalendář Spřátelené weby Honda-club.cz Přihlásit se k emailu
[1]
Linka Uživatelské skupiny Linka Galerie avatarů Linka Kdo je online Linka
Linka Jak se stát členem klubu Linka Stáhnout stanovy sdružení Linka Výhody pro členy klubu Linka
Autodíly CarDo - kryogenika
  Obsah fóra Honda-club.cz   
Zajímavé bazarové nabídky
Fórum: Zajímavé odkazy
Zobrazit příspěvky z předchozích:
 Řadit příspěvky dle: 
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 450, 451, 452 
Zaslat odpověď

Strana 452 z 452
Aqwertzz je teď offline  Aqwertzz
4 háčka
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 27.11.2018 , 20:52   Citovat  

Chlapi nemate tipa na Acco 7G Tourer v nafte? Sleduju weby a nic.
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Kmóďa je teď offline  Kmóďa
4 háčka
PříspěvekZaslal: 27.11.2018 , 21:01   Citovat  

Vždyť jich je na prodej plno,jaký je s nimi problém? Nebo máš speciální požadavky?
   Návrat  
Aqwertzz je teď offline  Aqwertzz
4 háčka
PříspěvekZaslal: 27.11.2018 , 21:12   Citovat  

Plno? Nasel jsem jsem.
tudy odkaz
a
tudy odkaz

Pozadavky jsou, nafta,kombi,nesmi byt v kuzi a musí byt tmavý. A poface. je to dobrý
   Návrat  
kalich je teď offline  kalich
1 háčko
PříspěvekZaslal: 10.12.2018 , 18:01   Citovat  

tudy odkaz
   Návrat  
David.306 je teď offline  David.306
3 háčka
PříspěvekZaslal: 10.12.2018 , 19:35   Citovat  

kalich napsal:
https://auto.bazos.cz/inzerat/98185910/honda-accord-35-v6.php

Uz jsem koukal,s tim motorem to muze uz jet pekne.
   Návrat  
edy je teď offline  edy
1 háčko
PříspěvekZaslal: 11.12.2018 , 23:05   Citovat  

David.306 napsal:
Uz jsem koukal,s tim motorem to muze uz jet pekne.

Je boží, měl jsem tu čest ho řídit na Floridě,ale kdo by to v Čechách chtěl živit.
Jel jsem ješte(ale už pouze spolujezdec)v tom 2.0 turbo z 10st.automatem a to je úplně někde jinde.
Ovšem ta V6 má krásný zvuk,to jó ...
   Návrat  
Probos je teď offline  Probos
2 háčka
PříspěvekZaslal: 11.12.2018 , 23:49   Citovat  

Nádhera. Mít tak zbytecnejch 600 papirů Velmi šťastný
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
piskot je teď offline  piskot
3 háčka
PříspěvekZaslal: 12.12.2018 , 8:51   Citovat  

Borec se na ty dovozy asi specializuje, dole má odkaz na bílého Accorda, s 2,4 motorem...
A foceno na úplně stejném místě...
   Návrat  
jenda200 je teď offline  jenda200
1 háčko
PříspěvekZaslal: 14.12.2018 , 15:26   Citovat  

Větší nájezd jsem ještě na 8G neviděl OK
tudy odkaz
   Návrat  
DOHCVTEC je teď offline  DOHCVTEC
4 háčka
PříspěvekZaslal: 14.12.2018 , 17:18   Citovat  

jenda200 napsal:
Větší nájezd jsem ještě na 8G neviděl OK
tudy odkaz

supr cena pro nekoho co chce neco lacne a bezpecne ,nastesti je to japonska felicie ,pomenis spotrebak za drobny ,poresis nakou rez a jedes dalsi pulmilion ..
   Návrat  
David.306 je teď offline  David.306
3 háčka
PříspěvekZaslal: 14.12.2018 , 17:42   Citovat  

Nedavno byl na bazosi a7g naftak za 48000
   Návrat  
4 háčka
PříspěvekZaslal: 14.12.2018 , 19:42   Citovat  

David.306 napsal:
Nedavno byl na bazosi a7g naftak za 48000

to jo ,ale accord neni z daleka "japonskou felicii" a pekne se do nej vysypes ..
   Návrat  
Hellborn je teď offline  Hellborn
5 háček
Členství: Gold
PříspěvekZaslal: 15.12.2018 , 9:49   Citovat  

Proč by se měl do Accoda pořád vysypávat a do Civica ne? to mi hlava nebere
   Návrat  
R4YNE8 je teď offline  R4YNE8
1 háčko
PříspěvekZaslal: 15.12.2018 , 10:57   Citovat  

Hellborn napsal:

Co je sypat do auta? To neznám Velmi šťastný
   Návrat  
4 háčka
PříspěvekZaslal: 15.12.2018 , 11:09   Citovat  

Hellborn napsal:

prave tobe bych to nemusel psat ,vsichni zname ceny dilu acco vs civic ,nebudes mi snad tvrit ,ze rozdil neni nebo je malej .. hlavne se ted bavim o autech za tuhle cenu kde ti to nikdo neproda tak jako jsi to prodaval ty nebo ja ,auto bez investic ,ale hlavne pred investici a kdyz nekdo bude kupovat tyhle auta za tyhle cceny ,mel by ten rozdil znat, civic bude porad civic a accord porad accord .. u mne bude civic vzdy spolehlivejsi a lidovejsi auto at se o nej nekdo stara nebo ne .. proto jsem se taky vratil k civiku ..nechci rozvadet tohle tema dal ,ale resit znovu tohle dilema kdyz i ted jsem mohl mit misto ufa za ty samy penize A8G z vyssim najezdem uz bych do accordu nesel ikdyz je to paradnejsi vozeni ..
   Návrat  
5 háček
PříspěvekZaslal: 15.12.2018 , 12:19   Citovat  

DOHCVTEC napsal:
u mne bude civic vzdy spolehlivejsi a lidovejsi auto at se o nej nekdo stara nebo ne ..

No to spolehlivější je právě blbost. Pokud jde o zanedbanou péči, tak jsem to viděl na Jazzu.
   Návrat  
4 háčka
PříspěvekZaslal: 15.12.2018 , 14:04  Naposledy upravil DOHCVTEC dne 15.12.2018 , 20:29, celkově upraveno 1 krát. Citovat  

Hellborn napsal:
No to spolehlivější je právě blbost. Pokud jde o zanedbanou péči, tak jsem to viděl na Jazzu.

takze mi chces tvrdit ,ze kdyz koupis v dezolatnim stavu civic nebo jaz bude oprava drazsi nez na accordu ve stejnem stavu ?
to tezko.. proc jsi nekdo mysli ,ze kdyz je auto vyssi tridy nebo ma vetsi motor a podobne tak vydrzi dele nebo vice hrubeho zachazeni .. uz jsem videl i accordy v strasnem stavu z nizkym najezdem ,ani accord neni neznicitelnej a vydrzi to co nizsi trida ,vse je o zachazeni , ale ceny dilu jsou dramaticky rozdilny ,treba chladic na accord nevydrzi dvakrat dele nez na civic ikdyz je o tolik drazsi ,proste v tomhle bude kompakt segment vzdy lepsi .. mozna to nazyvam spatne ,ale u mne je accord v tomhle nesmyslne drahy kde dily stoji to co auta od konkurence o tridu vyssi .. ale to uz jsme probiraly ,za mne bude vzdy lepsi volba civic za stejny prachy, proc sis treba nekoupil zanovniho A8G v kombajnu nebo nenechal tourera ,ale radeji jsi koupil 2x civika ..
   Návrat  
R4YNE8 je teď offline  R4YNE8
1 háčko
PříspěvekZaslal: 15.12.2018 , 15:49   Citovat  

DOHCVTEC napsal:
takze mi chces tvrdit ,ze kdyz koupis v dezolatnim stavu civic nebo jaz bude oprava drazsi nez na accordu ve stejnem stavu ?
to tezko.. proc jsi nekdo mysli ,ze kdyz je auto vyssi tridy nebo ma vetsi motor a podobne tak vydrzi dele .. uz jsem videl i accordy v strasnem stavu z nizkym najezdem ,ani accord neni neznicitelnej a vydrzi to co nizsi trida ,vse je o zachazeni , ale ceny dilu jsou dramaticky rozdilny ,treba chladic na accord nevydrzi dvakrat dele nez na civic ikdyz je o tolik drazsi ,proste v tomhle bude kompakt segment vzdy lepsi .. mozna to nazyvam spatne ,ale u mne je accord v tomhle nesmyslne drahy kde dily stoji to co auta od konkurence o tridu vyssi .. ale to uz jsme probiraly ,za mne bude vzdy lepsi volba civic za stejny prachy, proc sis treba nekoupil zanovniho A8G v kombajnu nebo nenechal tourera ,ale radeji jsi koupil 2x civika ..

Tak to je ale se vším. Koupíš drahej telefon (u nás typicky Apple, Samsung), ale taky nevydrží dvakrát delší dobu než nějaká levná Čína (Ulefone, Prestigio), která odvede svou službu, ale někdo tím může pohrdat. Koupíš drahé oblečení a také neznamená, že to vydrží třikrát tolik než vietnamské oblečení za pár korun nebo levné funkční oblečení. Je to o prestiži, luxusu, přidané hodnotě navíc a je na každém, za co je ochotný připlatit si a jak je rozmazlený. Pro někoho jsou auta jen předražené plechovky a pro někoho to jsou miláčkové. HaHaaa

Pokud to bereš takhle, tak je dobré si koupit Felicii, tlačítkový telefon, kupovat nejlevnější šunku, bydlet v činžáku, protože to je taky auto, protože to telefonuje, protože to obsahuje maso stejně jako drahá šunka, protože máš střechu nad hlavou. Velmi šťastný

Ty to vidíš takhle a někdo to může vidět zase jinak. Dokud je možnost výběru, je to jenom dobře. A ať se ti to líbí nebo ne, Accord si drží výborně svou cenu a je vyhledávaný. Novější Civic dneska stojí mnohdy o dost méně než starší Accord, to asi o něčem vypovídá ne? Ono starší neznamená mnohdy nutně horší ba naopak. Úsměv
   Návrat  
Kmóďa je teď offline  Kmóďa
4 háčka
PříspěvekZaslal: 15.12.2018 , 18:52   Citovat  

DOHCVTEC napsal:
...proc sis treba nekoupil zanovniho A8G v kombajnu nebo nenechal tourera ,ale radeji jsi koupil 2x civika ..

Tak tohle tady snad každý ví proč Hellborn udělal co udělal. Tourera si nenechal,protože chtěl novější auto,ale A8g tourer byl mimo hru kvůli malému kufru. Proto šel do Civic Tourer,vím že ho štvala změna na malý motor,ale asi se s tím vyrovnal...
   Návrat  
4 háčka
PříspěvekZaslal: 15.12.2018 , 20:23  Naposledy upravil DOHCVTEC dne 15.12.2018 , 20:31, celkově upraveno 1 krát. Citovat  

Kmóďa napsal:
Tak tohle tady snad každý ví proč Hellborn udělal co udělal. Tourera si nenechal,protože chtěl novější auto,ale A8g tourer byl mimo hru kvůli malému kufru. Proto šel do Civic Tourer,vím že ho štvala změna na malý motor,ale asi se s tím vyrovnal...

a proc kupoval druhy ufo ,mel jsi nechat tourera kdyz je tak skvely oproti civiku .. proto,ze vedel co by ho cekalo s accordem, tak koupil zanovni ufo, ja sel taky ze K24 na R18 a mel jsem reflash plus dalsi upravy a vis co ,mit seriovou K24 a vymenim ji za R18 tak bych vubec neresil nakej prechod vykonu ,pac tourer je tezka krava se strasnou reakci plynu a zas takovy zihadlo to pocitove neni oproti lehkemu ufu ,rozdil tam je hlavne v kroutaku ale i vaha dela svy ,ja to mel od serie odost zivejsi a uplne v klidu jsem si zvykl, nemluve ,ze pred tim jsem mel taky hlavne Kacka a Becka, R18 je pocitove zivej motor, prvne jsem premyslel o reflashi pro R18 pac to neni problem udelat ,ale vubec mi to nechyby a taky by to uz nebyl takovej rozdil jako u K24 pac ten motor je slusne vypilovanej v zakladu ..
   Návrat  
4 háčka
PříspěvekZaslal: 15.12.2018 , 20:25   Citovat  

R4YNE8 napsal:
Tak to je ale se vším. Koupíš drahej telefon (u nás typicky Apple, Samsung), ale taky nevydrží dvakrát delší dobu než nějaká levná Čína (Ulefone, Prestigio), která odvede svou službu, ale někdo tím může pohrdat. Koupíš drahé oblečení a také neznamená, že to vydrží třikrát tolik než vietnamské oblečení za pár korun nebo levné funkční oblečení. Je to o prestiži, luxusu, přidané hodnotě navíc a je na každém, za co je ochotný připlatit si a jak je rozmazlený. Pro někoho jsou auta jen předražené plechovky a pro někoho to jsou miláčkové. HaHaaa

Pokud to bereš takhle, tak je dobré si koupit Felicii, tlačítkový telefon, kupovat nejlevnější šunku, bydlet v činžáku, protože to je taky auto, protože to telefonuje, protože to obsahuje maso stejně jako drahá šunka, protože máš střechu nad hlavou. Velmi šťastný

Ty to vidíš takhle a někdo to může vidět zase jinak. Dokud je možnost výběru, je to jenom dobře. A ať se ti to líbí nebo ne, Accord si drží výborně svou cenu a je vyhledávaný. Novější Civic dneska stojí mnohdy o dost méně než starší Accord, to asi o něčem vypovídá ne? Ono starší neznamená mnohdy nutně horší ba naopak. Úsměv

to bych nerekl ,ze novejsi civic je levnejsi jako starsi accord ,ale obracene a vypovida to jen o jednom a otom samem co u jinych znacek ,co je drazsi na provoz ma nizsi prodejnou cenu ..
   Návrat  
5 háček
PříspěvekZaslal: 15.12.2018 , 20:39   Citovat  

DOHCVTEC napsal:
to tezko.. proc jsi nekdo mysli ,ze kdyz je auto vyssi tridy nebo ma vetsi motor a podobne tak vydrzi dele .. uz jsem videl i accordy v strasnem stavu z nizkym najezdem ,ani accord neni neznicitelnej a vydrzi to co nizsi trida ,vse je o zachazeni , ale ceny dilu jsou dramaticky rozdilny ,treba chladic na accord nevydrzi dvakrat dele nez na civic ikdyz je o tolik drazsi ,proste v tomhle bude kompakt segment vzdy lepsi .. mozna to nazyvam spatne ,ale u mne je accord v tomhle nesmyslne drahy kde dily stoji to co auta od konkurence o tridu vyssi .. ale to uz jsme probiraly ,za mne bude vzdy lepsi volba civic za stejny prachy, proc sis treba nekoupil zanovniho A8G v kombajnu nebo nenechal tourera ,ale radeji jsi koupil 2x civika ..

Moment, psal jsi, že Civic bude spolehlivější, ať se člověk stará nebo ne a najednou Civic v dezolátním stavu? Takže je kvalitnější nebo spíš záleží na chování majitele a údržbě?

A8g Tourer (samozřejmě jsem po něm koukal) má kufr na úrovni Civica 6g nebo 7g (oboje sedan), takže pro naše používání těch 400l (dojezdovky se nevzdám) nepadá v úvahu. Ano, štve mě, že nemám K24 (chvíli jsem hledal Accorda Crosstour 3.5 rok min. 2011,ale žádný nebyl, koukal jsem i na Subaru Outback 3.6, ale taky byly v mém cenovém limitu +/- 400tis. na ojetinu moc starý), ale povedlo se mi 1.8 C9g zajet dobře a jede líp než moje 8g.

A nekupoval jsem 2x Civica po prodeji A7g (spíš mám doma dvě na sobě nezávislé linie aut - rodinné a pro manželku, ještě by to chtělo třetí "na blbnutí"). A7g jsem měl od r. 2010. Pak jsem od r.2011, kdy jsem prodal VTi měl (s VTi se žena bála, že se s ní rozvedu,když to škrábne svatoušek , tak aby nejezdila s malým v C4g) Swifta r.2011, ale jak kluci rostou, tak byl pro ně na delší víkendové výlety pod stan nedostatečný (při prodeji měl najeto 25tis.km, tak jsem hledal něco s malým nájezdem pod 100tis. a moje Ufo mělo při koupi najeto taky 25tis.), proto ho nahradil v roce 2016 C8g. C9g jsem koupil (a A7g prodal) v roce 2017, takže A7g jsem měl 7let a k němu jsem vystřídal 4 další auta - VTi, Jazz, Swift, C8g a prodal jsem ho pouze proto, že jsem chtěl novější kombík a u Hondy s příchodem CXg zmizelo kombi z nabídky a zmizela i normální ruční brzda. Čili Tvoje dedukce, že jsem věděl, co by mě čekalo s Accordem a proto koupil Civic, je MMM (mírně mimo mísu). sopťa sopťa
   Návrat  
4 háčka
PříspěvekZaslal: 15.12.2018 , 23:21   Citovat  

Hellborn napsal:
Moment, psal jsi, že Civic bude spolehlivější, ať se člověk stará nebo ne a najednou Civic v dezolátním stavu? Takže je kvalitnější nebo spíš záleží na chování majitele a údržbě?

A8g Tourer (samozřejmě jsem po něm koukal) má kufr na úrovni Civica 6g nebo 7g (oboje sedan), takže pro naše používání těch 400l (dojezdovky se nevzdám) nepadá v úvahu. Ano, štve mě, že nemám K24 (chvíli jsem hledal Accorda Crosstour 3.5 rok min. 2011,ale žádný nebyl, koukal jsem i na Subaru Outback 3.6, ale taky byly v mém cenovém limitu +/- 400tis. na ojetinu moc starý), ale povedlo se mi 1.8 C9g zajet dobře a jede líp než moje 8g.

A nekupoval jsem 2x Civica po prodeji A7g (spíš mám doma dvě na sobě nezávislé linie aut - rodinné a pro manželku, ještě by to chtělo třetí "na blbnutí"). A7g jsem měl od r. 2010. Pak jsem od r.2011, kdy jsem prodal VTi měl (s VTi se žena bála, že se s ní rozvedu,když to škrábne svatoušek , tak aby nejezdila s malým v C4g) Swifta r.2011, ale jak kluci rostou, tak byl pro ně na delší víkendové výlety pod stan nedostatečný (při prodeji měl najeto 25tis.km, tak jsem hledal něco s malým nájezdem pod 100tis. a moje Ufo mělo při koupi najeto taky 25tis.), proto ho nahradil v roce 2016 C8g. C9g jsem koupil (a A7g prodal) v roce 2017, takže A7g jsem měl 7let a k němu jsem vystřídal 4 další auta - VTi, Jazz, Swift, C8g a prodal jsem ho pouze proto, že jsem chtěl novější kombík a u Hondy s příchodem CXg zmizelo kombi z nabídky a zmizela i normální ruční brzda. Čili Tvoje dedukce, že jsem věděl, co by mě čekalo s Accordem a proto koupil Civic, je MMM (mírně mimo mísu). sopťa sopťa

spatne jsem se vyjadril ,"spolehlivejsi" vtom smyslu ,ze pri stejnem stavu bude vyzadovat mensi investici coz je logicky, accord ma nektery dily drazsi jen proto ,ze je to accord ,vid svody na naftu ,ten samej dil co ma civic ,ale mnohem drazsi a sam vis ,ze u toho dilu to zdaleka nekonci .. kdyz jsi byl spokojenej a najezd jsi mel vcelku malej a stav motor byl taky dobrej ,proc novejsi ,accord mel snad vse co novy auta a mozna i vice ,snad krome jedne hviezdy v NCAPU , isofix ma taky .. prave kdyby sedelo co tvrdis nechal by sis ho pac nebylo na nem nic co by vadilo krom toho co tvrdim ja a proc jsem taky ja prodal ,proste prisla doba kdy uz by ten dalsi servis previsil hodnotu auta a ztratilo by to smyls oproti tomu ty penize prilozit k penezum za acorda a koupit auto nizsiho segmentu v mnohem lepsim stavu ktery je servisnimi naklady prakticky na nule na delsi dobu a otom to je , proste kdybys byl tak spokojenej nevidim duvod proc bys to menil za novejsi a horsi ,ale mne je to fuk ,ja jen rikam jak to vidim ja taky jiny co koupily levne accorda .. ja byl z accordem spokojenej ,ale uz me unavovalo ,nanem furt neco resit ..mne to za ten vykon a pohodli uz nestalo a nelituji ,popravde jsem myslel ,ze jsi obcas projedu accorda i pozdeji pro pozitek pac bylo auto jeste pulroku v rodine ,ale vubec me to nenapadlo se na nem projet ,civic ho dokokonale nahradil ..
   Návrat  
5 háček
PříspěvekZaslal: 15.12.2018 , 23:37   Citovat  

Protože kombíky (a normální ruční brzda) v nabídce končily, nájezd byl už celkem velký, měl jsem ho už dlouho, navíc se dal ještě výhodně prodat (nákup za 200 a po 7 letech prodej za 150, na Civicách jsem tratil víc) a já prostě auta nedojíždím až na vrakoviště. Jsem hondař, jiné značky mi prostě nesedly a kdy jindy koupit kombík, když jsou peníze a není jisté jaká bude nabídka ojetin za dalších 5let? Riskovat čekání a nadávat si, že jsem mohl mít nové na dalších 10let? Na to nejsem.
   Návrat  

Obsah fóra Honda-club.cz   
Zajímavé bazarové nabídky
Fórum: Zajímavé odkazy
Zobrazit příspěvky z předchozích:
 Řadit příspěvky dle: 
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 450, 451, 452 
Zaslat odpověď

Časy uváděny v GMT + 1 hodina